قیمت سایبان بازویی

لیست قیمت سایبان بازویی

قیمت سایبان بازویی

(هر متر مربع)

ردیف مشخصات محصول مدل سایبان قیمت (ریال)
۱ سایبان بازویی اکونومی اسکلت بدون ناودانی، الومینیوم سبک ، روکش دو طرف پی وی سی ۴۰۰ گرم 2.150.000
۲ سایبان بازویی مدل صادراتی گرید B اسکلت ناودانی دار، آلومینیوم سنگین ، روکش دو طرف پی وی سی کره ای ۴۰۰ گرم 2.400.000
۳ سایبان بازویی مدل صادراتی گرید A اسکلت ناودانی دار، آلومینیوم سنگین ، روکش دو طرف پی وی سی کره ای ۶۱۰ گرم 2.700.000
۴ سایبان بازویی فول باکس اسکلت باکس دار با روکش دو طرف پی وی سی/روکش اسپانیایی 3.850.000
۵ فروش پک کامل تجهیز به موتور برقی شامل موتور، ریسیور، ریموت برحسب توان و برند در سه رنج قیمتی قابل ارائه می باشد. 9.450.000

10.500.000

12.500.000

۶ هزینه حمل و نصب در مناطق ۲۲ گانه تهران و تا ارتفاع ۴ متر از سطح زمین 2.450.000
*همه مدل های سایبان بازویی قابل تجهیز به موتور برقی می باشند.

*برای مدل های غیر برقی هزینه اضافی بابت گیربکس، میله گرداننده و… دریافت نمی شود.

قیمت سایبان بازویی

قیمت سایبان بازویی با کیفیت یقینا با نوع معمولی در مدل مشابه خود تفاوت دارد. البته این بدین معنا نیست که سایبان ارزان لزوما بی کیفیت خواهد بود. گاهی اوقات ممکن است شرکت تولیدی سایبان و یا وارد کننده به دلیل سیاست های کاری خود قیمت پایین تر از رقیبان خود ارائه دهد و این اختلاف قیمت لزوما به دلیل کیفیت پایین نیست. اما گاهی نیز سایبان بازویی ارزان ممکن است کیفیت درجه یک را نداشته باشد و استفاده از پارچه و سایر متریال بی کیفیت باعث افت قیمت آن گردد. بنابراین بایستی در هنگام خرید سایبان ارزان، دلیل این اختلاف قیمتی را بررسی نمایید. به عنوان مثال قیمت سایبان بازویی با کیفیت مطمئنا بایستی بالاتر از سایبان برقی باشد که پس از چند مدت استفاده دیگر کارایی ندارد. لذا سایبان برقی ارزان شاید مناسب تمامی فروشگاه ها یا خریداران نباشد. توصیه می کنیم هنگامی که برای خرید هر نوع تکنولوژی هزینه ای پرداخت می کنید، خیلی به جنبه مادی آن توجه نکنید چرا که قیمت کارایی و کاربرد آن برای شما بالاتر از نرخ واقعی است.

عامل مهم موثر درتعیین قیمت سایبان بازویی

عامل مهم موثر درتعیین قیمت سایبان بازویی ، نوع اسکلت بکار رفته در سایبان مغازه (چادر مغازه)می باشد.همچنین نوع پارچه مورد استفاده در سایبان نیز در قیمت سایبان بازویی موثر است. قیمت سایبان بازویی به عوامل دیگری نیز وابسته است.سایبان بازویی از نظر استفاده از انرژی الکتریکی به دو نوع سایبان ثابت و سایبان برقی تقسیم می شود.قیمت سایبان بازویی به علت استفاده از موتور مورد استفاده در آن کمی بیشتر از قیمت سایبان بازویی ثابت می باشد.