قیمت سایبان فنری

سایبان فنری از آنجا که فنرهایی درون بازوی خود تعبیه کرده است به سایبان فنری نیز معروف شده است.

روکش سایبان فنری معمولا در ۳ نوع زیر ارایه می گردد:

pvc.پلی استر با روکش دورو

روکش پارچه ای در طرح های مختلف

روکش فلکسی با چاپ دیجیتال جهت طراحی روی سایبان

قیمت سایبان فنری توجه به مواد اولیه به کار رفته در طراحی و ساخت سایبان ، ابعاد و اندازه سایبان، نوع کاربری سایبان فنری در فضای باز و جنس پارچه و .. متفاوت می باشد .به طور کلی قیمت سایبان فنری برقی به دلیل نصب تجهیزات و موتور الکتریکی نسبت به سایبان های ثابت بالاتر می باشد .

برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت سایبان فنری و قیمت محصولات این شرکت می توانید با مراجعه به بخش فروش با مشاورین و کارشناسان متخصص در این زمینه مشورت داشته باشید.

قیمت سایبان فنری با توجه به مزایا و کاربردهای فراوانی که دارند متفاوت است و با توجه به ویژگی های خاص آن ها طرفداران بسیاری داشته و می توانند به عنوان پوشش در مکان های عمومی باز تجاری ، مسکونی ، اداری و تفریحی مورد استفاده قرار گیرند که قیمت سایبان فنری تجاری و یا مسکونی متغیر می باشد .

میزان درخواست این نوع از سایبان های پوششی بسیار بالاست و قیمت سایبان فنری بر اساس طرح و مدل متفاوت می باشد .علاوه بر راحتی در استفاده و نصب و راه اندازی سایبان فنری، دارای طرح و مدل های متفاوتی هستند که با توجه به بودجه و سلیقه مشتریان می توان از میان آن ها یکی را انتخاب کرد.

به طور کلی سایبان ها به دو دسته سایبان برقی و سایبان ثابت تقسیم می شوند.با نصب موتور الکتریکی بر روی سایبان های فنری می توان از آن ها به عنوان سایبان های برقی برای پوشش فضای باز استفاده کرد .سایبان های برقی علاوه بر زیبایی ، راحتی و آسایش را برای کاربران ایجاد می کنند.