سایبان پارکینگ خودرو

یکی از انواع این سازه پارچه ای، که حتی در منازل شخصی کاربرد بسیار دارد سایبان پارکینگ خودرو است. سایبان پارکینگ خودرو می تواند در محوطه فضای باز ساختمان ها، برج ها و … برای سایبان چادری ماشین مورد استفاده قرار گیرد.

سایبان پارکینگ خودرو ایرانیان با طرح های شکیل و زیبا، طراحی محوطه را تکمیل می کند. علاوه بر زیبایی و ظاهر چشم نواز، استحکام و متریال ساخت سایبان پارکینگ خودرو منازل خیلی مهم است. کاربری اصلی سایبان، حفظ اتومبیل از آسیب احتمالی است. سقف پارکینگ و جنس مرتیال ساخت فریم هر دو باید از مواد اولیه با کیفیت و دارای استحکام کافی باشد.

اجرای فونداسیون به عنوان پایه اصلی سایبان پارکینگ خودرو، یک کار حرفه ای و تخصصی است. تا همین چند سال پیش بسیاری از پوشش های سقف پارکینگ های منازل از ایرانیت فلزی یا ورق های کم دوام پلی کربنات بود. این مواد کیفیت خوبی نداشتند و در برابر طوفان دارای استحکام کافی نبودند. سایبان های امروزی شباهتی به سقف پارکینگ های اتومبیل قدیمی ندارند و بسیار با کیفیت تر هستند.

سایبان پارکینگ خودرو یکی از خدمات سایبان ایرانیان است. طراحی و ساخت انواع سایبان خودرو توسط متخصصین سایه سازان توانا این امکان را به کارفرمایان می دهد تا با حفظ مقاومت سقف پارکینگ هزینه ها را تا حد قابل ملاحظه ای کاهش داده و در عین حال یک سقف زیبا داشته باشند.

سایبان پارکینگ خودرو توسط تیم سایبان ایرانیان همراه با تلفیق طراحی مدرن و تکنولوژی روز دنیا انجام می گیرد. همچنین طراحی و محاسبات سایبان پارکینگ خودرو صورت گرفته با جدیدترین آیین نامه ها، متدها و نرم افزارها این تضمین را می دهد که سازه هایی مقاوم و مستحکم در برابر فشار باد و برف و همچنین بارهای حین اجرا داشته باشد.