سایبان تبلیغاتی برقی

برای تولید سایبان تبلیغاتی برقی از مواد اصلی اولیه استفاده می گردد که شامل آهن ، آلومینوم و چوب می باشد که کارگاه تولیدی سایبان تبلیغاتی برای تولید سایبان تبلیغاتی برقی تمام تلاش خود را نموده تا از بهترین کیفیت استفاده نماید.

روکش سایبان تبلیغاتی معمولا از جنس پی وی سی دو رو مشمع تولید می گردد که مقاومت بسیار مطلوبی در برابر سرما و گرما دارد. اما شاید تنها اشکال موجود بر سر راه تولید سایبان تبلیغاتی برقی این باشد،که دستگاه چاپ به جهت روغنی بودن جنس مشمع نمی تواند چاپ بر روی آن را با کیفیت انجام دهد.

لذا در این قبیل موارد که مشتری خواهان تبلیغات بر روی سایبان تبلیغاتی می باشد؛ بهترین پیشنهاد ما تبلیغ بر روی جنس فلکسی می باشد، که می بایست صورت گیرد.

 

پکیج جدید شرکت سایه بان ایرانیان (سایه بان تبلیغاتی و تاب ریلکس)

شرکت سایبان سازی ایرانیان با تفکر بی نظیر مهندس مردی اقدام به تولید تاب های ریلکسی با طرح و بافت و رنگ های مختلف کرده است.بسیاری از مشتریان شرکت سایبان سازی مخصوصا مشتریان حقوقی از این طرح بسیار استقبال کرده اند.

با توجه به نزدیک شدن فصل بهار،بعضی شرکت ها چون جلسات خود را در فضای باز با مهمان های خارجی برگزار می کنند.علاوه بر سفارش سایبان تبلیغاتی برقی با برند شرکت خود اقدام به سفارش تاب ریلکسی برای مهمان های خارج از کشور خود برای درست کردن فضایی مهیج و آرامش بخش می نمایند.

همچنین بسیاری از مدیران هتل از این پکیج شرکت سایبان ایرانیان استقبال کرده اند. مدیران هتل برای اتاق های خود که دارای بالکن یا تراس برای استراحت مسافران خود بود. با تهیه پکیج سایه بان تبلیغاتی با صندلی راحتی علاوه بر نشان دادن برند هتل خود لحظات خوشی برای مسافران خود در نظر می گیرند.

تاب ریلکس

سایبان تبلیغاتی برقی و کرونا

قبل از کرونا مدیر فروش شرکت سایه بان سازی ایرانیان برای عقد قرار داد. با شرکت های متقاضی سایبان تبلیغاتی برقی ،حضوری طی جلسه ای هم رزمه کاری را به کارشناسان شرکت متقاضی نشان می دادند و هم عقد قرار داد می کردند.

امروزه با وجود کرونا به دستور مدیریت محترم شرکت سایبان سازی ایرانیان جناب مهندس مجید مردی تمامی قراردادها و رزمه کاری اینترنتی انجام می پذیرد.

سایه بان تبلیغاتی نان جنوب

برتری سایه بان ایرانیان نسبت به رقبا در سایه بان تبلیغاتی

سایه بان سازی ایرانیان در سایه بان تبلیغاتی نسبت به بقیه رقبا از چند جهت عملکرد بسیار عالی دارد.اول اینکه با توجه به تعداد زیاد سایه بان های تبلیغاتی بنا به دستور مهندس مجید مردی مدیریت شرکت،سایبان تبلیغاتی برقی به قیمت عمده به شرکت های متقاضی به فروش می رسد.

دوم  شرکت ایرانیان چاپ برند سایه بان تبلیغاتی شرکت های متقاضی سایبان تبلیغاتی برقی را به رایگان انجام می دهد.

سوم جنس پارچه سایبان تبلیغاتی برقی شرکت ایرانیان از بنر ۱۳ انس یا ۱۵ انس است. که نسبت به بقیه رقبا که از فلکس استفاده می کنند؛این جنس جنس خارجی و بهترین جنس بازار است،

چهارم حسن برخورد و انتقاد پذیر بودن مدیر مجموعه باعث شده .در صورت هر گونه نارضایتی از طرف مدیران شرکت ها ،مدیریت مجموعه آن را پذیرفته و حتی شخصا اقدام به رفع انتقادات و مشکلات سایه بان تبلیغاتی کنند.

سایبان تبلیغاتی برقی شرکتی چیست؟

سایبان شرکتی سایبانی است که شرکت ها به طور مجانی به مغازه ها و یا فروشگاه‌های بزرگ هدیه می دهند. و علت آن نیز این است که فروشگاه ها و مغازه ها به محصولات آن شرکت را در ویترین فروشگاه خود قرار دهند. و محصولات آن شرکت به صورت ویژه به فروش برسانند.

به طور مثال شرکت لبنیات کاله و یا دامداران که هم اکنون شرکت سایبان سازی ایرانیان اقدام به نصب سایبان شرکتی شرکت های فوق می نماید. به فروشگاه‌هایی که محصولات این شرکت ها را در سبد فروش خود قرار دهند. سایبان تبلیغاتی شرکتی به صورت رایگان هدیه می دهد.

سایبان تبلیغاتی مغازه

مشتریان سایبان تبلیغاتی شرکتی چه اشخاصی هستند؟

مشتریان سایبان تبلیغاتی شرکتی اشخاص حقیقی و اشخاص حقوقی حقوق خصوصی می باشند. و غالبا فروشگاه و مغازه ای خرد که اقدام به فروش مواد غذایی در سطح شهر می نمایند. می باشند. زیرا سایبان شرکتی تبلیغاتی را برندهای موجود در آن فروشگاه اهدا می نماید. تا از این طریق بتوانند صاحب آن کسب وکار را به فروش محصولات آن شرکت ترغیب نمایند.

انواع سایبان شرکتی تبلیغاتی

سایبان تبلیغاتی شرکتی غالبا یا سایبان تبلیغاتی شرکتی بازویی و فنری و یا سایبان تبلیغاتی شرکتی کالسکه ای می باشد .که شرکت های اهدا کننده سایبان تبلیغاتی شرکتی از هر دو نوع سایبان برای ترغیب مشتریان خود برای فروش محصولات و همچنین تبلیغ محصولات خود استفاده می نمایند.

که البته با توجه به تجریه و قدمت شرکت تبلیغاتی سایبان ایرانیان غالبا شرکت ها در مناطق شمالی شهر ها ی بزرگ به جهت عدم پذیرش مشتری به واسطه قدیمی بودن سایبان کالسکه ای تبلیغاتی شرکتی از سایبان تبلیغاتی شرکتی فنری و یا بازویی استفاده می کنند.

سایبان تبلیغاتی مغازه

تفاوت سایبان تبلیغاتی شرکتی با استند تبلیغاتی شرکتی

1.سایبان تبلیغاتی شرکتی در برابر سرما و گرما مقاوم بوده. ولی استند تبلیغاتی شرکتی اساسا به جهت اینکه برای جلوگیری از تابش آفتاب ویا بارش برف وباران طراحی نشده است. هیچ مقاومتی در برابر سرما و گرما ندارد.

2.سازه ای سایبان تبلیغاتی شرکتی از پروفیل های آهنی مقاوم ساخته و به هیچ وجه حتی در برابر بادهای سنگین آسیب نمی بینند. ولی استند های تبلیغاتی شرکتی هیچ مقاومتی در برابر باد وباران ندارند. وبا کوچکترین باد از زمین جدا می‌شوند.

3.وسعت تبلیغات سایبان های تبلیغاتی شرکتی خیلی بیشتر از تبلیغات بر روی استند های تبلیغاتی می باشد. و سایبان های تبلیغاتی شرکتی هم در مواقعی که باز هستند .وهم در مواقعی که بسته هستند .نمایانگر تبلیغات هستند .ولی استند های تبلیغاتی زمانی که بسته هستند. اساسا هیچ تبلیغاتی بر روی آنها مشخص نمی باشد.

سایبان تبلیغاتی مغازه

چطور مشتریان سایبان تبلیغاتی برقی را پیدا کنیم؟

سایبان تبلیغاتی برقی با توجه به اینکه می بایست. ابتدا تقاضا برای نصب آن وجود داشته باشد. و متعاقب آن اقدام به تولید و ارایه آن گردد. بهترین راهکار کمک گرفتن از ویزیتورهای شرکت در هنگام فروش محصول شرکت می باشد.

که ویزیتور شرکت می تواند بدوا کسب نظر مساعد صاحب فروشگاه و یا مغازه برای نصب سایبان تبلیغاتی شرکت مورد نظر اخذ و سپس موضوع را به واحد تبلیغات منعکس و از طریق استخدام پیمانکار نسبت به نصب سایبان تبلیغاتی اقدام گردد. که شرکت سایبان ایرانیان با تجریه چندین ساله آماده همکاری با انواع و اقسام شرکت ها و موسسات برای نصب سایبان تبلیغاتی می باشد.

امکان باز پس گیری سایبان تبلیغاتی از نظر حقوقی از طرف شرکت اعطا کننده امکان‌پذیر است؟

سایبان تبلیغاتی به جهت اینکه غالبا به طور رایگان از طرف شرکت های مبلغ به صاحبان فروشگاه یا مغازه اعطا می شود. وفق مواد 803 و804 قانون مدنی تا زمانی که موجود باشد و تغییری در آن رخ نداده باشد امکان استرداد و رجوع از هبه نسبت به سایبان تبلیغاتی وجود دارد.

و شرکت ها بعد از اعطا اگر تشخیص دهند که سایبان تبلیغاتی برقی اعطا شده مناسب برای محل نصب شده نمی باشد از محل فعلی جدا و به محل جدید منتقل نمود.

سایبان تبلیغاتی یکی از انواع سایبان ها می باشد که علاوه بر دارا بودن سایر جنبه های سایبان از قبیل جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید، وجلوگیری از ورود مستقیم برف وباران به محیط  سایبان دارای جنبه تبلیغاتی نیز می باشد.

بر روی این سایبان تبلیغات همان فروشگاه ودر صورت اهدا مجانی سایبان از طریق شرکت ها به فروشگاه تبلیغات آن شرکت برروی آن درج می گردد.

این نوع سایبان محصولی جذاب برای امر تبلیغات برای مدیران تبلیغات محسوب می گردد به طوری که اکثر مدیران تبلیغات شرکتها پیشنهاد نصب سایبان تبلیغاتی را به مدیران بالادستی خود به جهت وجود مزایای انکار ناپذیر آن در مقایسه با سایر راه های تبلیغاتی من جمله تابلوهای  تبلیغاتی ارایه می دهند که در ذیل به چند نمونه از مزایای آن اشاره می گردد.

سایبان تبلیغاتیسایبان تبلیغاتی چه مزایایی نسبت به تابلو های تبلیغاتی دارد ؟

1- عدم تعلق مالیات به سایبان تبلیغاتی بر خلاف تابلو های تبلیغاتی بدین شرح که به استناد تبصره یک ذیل ماده پنج قانون اصلاح موادی از قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی و فرهنگی و چگونگی برقراری و وصول عوارض موسوم به قانون تجمیع عوارض مصوب 22/10/1381تنها اخذ عوارض نسبت به تابلو تبلیغاتی مورد نظر مقنن قرار گرفته ومقنن هیچ مقرره ای راجع به پرداخت  عوارض نسبت به سایبان های تبلیغاتی وضع ننموده است.

2- قیمت سایبان تبلیغاتی بسیار پایین تر از تابلوی تبلیغاتی می باشد به طوری که  با هزینه ساخت یک تابلوی تبلیغاتی حداقل می توان چندین سایبان تبلیغاتی نصب نمود.

3-هزینه تعویض روکش سایبان تبلیغاتی به مراتب پایین تر از تابلو های تبلیغاتی می باشد.

آیا سایبان تبلیغاتی انواع متنوعی دارد؟

سایبان تبلیغاتی دارای انواع متنوعی می باشد که در ادامه انواع سایبان که می توان بر روی آن تبلیغات نیز درج نمود به حضورتان معرفی می گردد تا در انتخاب نوع سایبان برای تبلیغات بتوانید بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید.

سایبان تبلیغاتی کالسکه ای

سایبان تبلیغاتی کالسکه ای یکی از انواع سایبان ها می باشد که غالبا برای سر درب مغازه از آن استفاده می شود و در صورتی که در سر درب مغازه نصب شود؛ چون در محیط بیرونی نصب می گردد و دردید عموم قرار دارد؛ دارای جلوه بصری و دیدکافی برای نشان دادن تبلیغات هستند. به همین خاطر از این نوع سایبان برای انجام تبلیغات نیز استفاده می‌شود.

جنس سازه سایبان تبلیغاتی کالسکه ای از جنس لوله آهنی بوده وچون در تولید سازه آن از جنس لوله استفاده می گردد به مراتب قیمت مناسبتری نیز نسبت به سایر سایبان های تبلیغاتی که از جنس الومنیوم استفاده می گردد، دارا می باشد وغالبا بازشوی این نوع سایبان به صورت استاندارد یک مترو بیست سانت می باشد وبه صورت کالسکه باز می شود.

سایبان بازویی وفنری تبلیغاتی

سایبان بازویی و سایبان فنری جز انواع سایبان می باشد که این نوع سایبان نیز غالبا برای در سر درب مغازه نصب می شود. البته همانطور که عرض شد غالبا در سر درب مغازه نصب می‌شود و در محل های دیگر همانند پاسیو منزل و یا به عنوان سایبان پارکینگ نیز از آن استفاده می شود.

این نوع سایبان نیز مناسب برای انجام تبلیغات می باشد و جنس سازه این نوع سایبان از جنس آلومنیوم می باشد و چون در سازه آن از جنس آلومنیوم استفاده شده است به مراتب قیمت بالاتری نسبت به سایبان تبلیغاتی کالسکه ای دارد همچنین بازشوی این مدل سایبان تا سه متر نیز امکان پذیر است.

سایبان تبلیغاتی دکوراتیو

سایبان تبلیغاتی دکوراتیو جز انواع سایبان می باشد، که همانطور که از اسم آن پیداست جنبه دکوری نداشته و هدف اولیه از نصب آن به جهت زیبایی و شیک بودن سایبان بوده و غالبا برای جلوگیری از مخاطرات جوی از آن استفاده نمی شود.

ولی همین نوع سایبان نیز دارای کاربرد تبلیغاتی بوده وبا تبلیغات بر روی آن می توان از  جنبه تبلیغاتی آن علاوه بر زیبایی چشم نواز آن استفاده نمود.وجنس اسکلت سایبان دکوراتیو تبلیغاتی نیز پروفیل قوطی می باشد که بسیار مستحکم می باشد.

سایبان تبلیغاتیسایبان تبلیغاتی ماشین

سایبان تبلیغاتی ماشین غالبا به دو نوع تولید می گردد. یک نوع آن از فضای بیرونی خودرو استفاده شده و وقتی که باز می گردد از بیرون بر روی خودرو بازشده و از بیرون ایجاد سایه می نماید.

یک نوع آن زمانی است که وقتی که از ماشین استفاده نشده و ماشین در حالت خاموش بوده، بر روی شیشه جلوی خودرو سایبان نصب شده و هدف آن نیز جلوگیری از گرم شدن شیشه جلوی خودرو و بالطبع گرم شدن محیط داخل خودرو می باشد که سایبان تبلیغاتی ماشین تنها شامل شق دوم می شود ودر شق اول سایبان که از بیرون نصب می گردد کاربرد ندارد؛

سایبان تبلیغاتیزیرا شق اول که از بیرون بر روی خودرو نصب می گردد؛ می بایست در داخل حیاط منزل ویا ویلا نصب گردد که جنبه تبلیغاتی نداشته ودر معرض دید عموم نمی باشد ولی شق اول غالبا خودرو در خیابان قرار گرفته وجنبه تبلیغاتی داشته ودر دید عموم تبلیغات قرار می گیرد.

چتر تبلیغاتی

چتر تبلیغاتی نیز در مدل های مختلف تولید و عرضه می شود ؛که شامل چتر های تبلیغاتی پایه کنار چوبی -فلزی  – چتر تبلیغاتی پایه وسط چوبی و فلزی  می باشد که خود در سایزهای مختلفی عرضه می شود که شامل چتر تبلیغاتی پایه کنار 3*3-4*4 و چتر تبلیغاتی پایه وسط به ابعاد  قطر دو و قطر سه می باشد که این مدل چتر ها بیشتر در فضاهای باز فضای بیرونی رستوران و کافی شاپ مورد استفاده قرار می گیرند واین  چتر ها به راحتی قابلیت جابجایی و تغییر محل را دارند و مشتریان عزیز می توانند پس از استفاده از چتر ان را از محل استفاده اولیه جدا و به محل دیگری انتقال دهند  و حتی در صورت عدم نیاز این چتر ها این قابلیت را دارا می باشد که در منزل ویا باغ استفاده گردد.
حال پس از مشخص شدن انواع سایبان تبلیغاتی تفاوت انواع آن با یکدیگر توضیح داده می‌شود تا در انتخاب مشتریان عزیز بتوانند با در نظر گرفتن این تفاوت ها بهترین انتخاب را داشته باشند.

سایبان تبلیغاتیفرق سایبان کالسکه ای تبلیغاتی با سایبان فنری تبلیغاتی در موارد زیر می باشد که شرح داده می شود؛

1_قیمت سایبان
2-میزان بازشوندگی
3_اسکلت سایبان
قیمت سایبان
قیمت سایبان تبلیغاتی کالسکه ای به جهت این که گبر بکس ام و اسکلت آن از نوع آهنی می باشد و برای تولید آن نیاز به تهیه قطعه وقالب سازی نمی باشد تقریبا نصف سایبان فنری و بازویی می باشد.
میران بازشوندگی
میزان بازشوندگی سایبان تبلیغاتی فنری و بازویی با توجه به اینکه به سمت جلو باز می‌شوند تا حتی سه متر نیز امکان‌پذیر است ولی میزان بازشوندگی سایبان کالسکه ای در حالت استاندارد تا یک مترو بیست و در صورت سفارشی سازی تا یک مترو پنجاه امکان پذیر است و بدیهی است هرچه بازشوندگی بیشتر باشد، بیشتر جنبه تبلیغاتی داشته ودر دید قرار می گیرد.
نوع اسکلت سایبان
نوع اسکلت سایبان کالسکه ای از نوع آهن بوده و در ساخت سایبان کالسکه ای از آلومنیوم استفاده نمی شود ولی در ساخت سایبان فنری و بازویی از آلومنیوم استفاده می‌شود و اکثر قطعات موجود در سایبان فنری و بازویی نیازمند قطعه بوده وبا قطعه ساخته می شوند ولی در سایبان کالسکه ای تولید آن نیازمند قطعه نمی باشد.

سایبان تبلیغاتیتفاوت سایبان دکوراتیو وسایبان ماشین تبلیغاتی

1_قیمت
2_اسکلت
3_محل نصب

1-قیمت سایبان دکوراتیو تبلیغاتی به مراتب خیلی بیشتر از قیمت سایبان ماشین تبلیغاتی می باشد و دلیل اصلی تفاوت آن نیز استفاده از قوطی های مقاوم جهت نورد در سایبان دکوراتیو و عدم استفاده از قوطی در ساخت سایبان تبلیغاتی ماشین می باشد.
2-اسکلت
نوع سازه و اسکلت سایبان دکوراتیو آهنی بوده ولی نوع سازه و اسکلت سایبان تبلیغاتی ماشین از جنس فنر بوده وبه همین جهت از استحکام کمتری هم برخوردار می باشد.
3-محل نصب سایبان دکوراتیو و سایبان تبلیغاتی ماشین
سایبان دکوراتیو تبلیغاتی عمدتا در کافه ها و رستوان ها نصب می گردد ولی سایبان تبلیغاتی ماشین امکان نصب محل دیگری به جز ماشین را ندارد.

ویژگی و جنبه های مختلف سایبان تبلیغاتی

همانطور که بیان شد عمده ترین ویژگی سایبان تبلیغاتی استفاده از جنبه تبلیغات بر روی سایبان می باشد و علاوه بر این ویژگی سایبان تبلیغاتی جنبه های دیگری دارد که به اختصار شرح داده می‌شود:
1_مقامت در برابر تابش ونور مستقیم خورشید
2_مقاومت در برابر نفوذ مستقیم آب باران وبرف به داخل مغازه

سایبان تبلیغاتیآیا سایبان تبلیغاتی را می توان به صورت برقی تولید نمود؟

دو نوع از انواع سایبان تبلیغاتی که شامل سایبان تبلیغاتی فنری و بازویی و سایبان کالسکه ای می باشد: نیز به صورت برقی می توان تولید نمود ولی سایر انواع سایبان تبلیغاتی که شامل سایبان تبلیغاتی دکوراتیو _سایبان تبلیغاتی چتری _سایبان تبلیغاتی ماشین می باشد را نمی توان به صورت برقی تولید نمود.

آیا سایبان تبلیغاتی قابلیت شستشو را دارد ؟

بله سایبان تبلیغاتی با توجه به اینکه غالبا از جنس بنر تولید می شود امکان شستشو را داشته وبا مواد کاملا رایج موجود در بازار شستشو می شود و شرکت سایبان سازی ایرانیان نیز سایبان های تبلیغاتی طرف قرارداد خود را با توافق طرفین اقدام به تمیز نمودن و شستشوی آن می نماید و بعد از شستشو این نوع سایبان ها به مانند سایبانی می گردد که به تازگی نصب وتولید شده و دیگر نیاز به تعویض روکش ان را نیز مشتریان عزیز احساس نخواهند نمود.

سایبان تبلیغاتینحوه نصب سایبان تبلیغاتی چگونه است ؟

نحوه نصب سایبان تبلیغاتی بستگی به نوع سایبان و محل نصب سایبان دارد بدین شرح که سایبان بازویی و یا سایبان فنری و کالسکه ای با دو قلاب ساده امکان نصب دارند و اگر محل نصب سایبان  دیوار و یا سرامیک باشد از طریق رول بولت سایبان ها نصب می گردند واگر در محل نصب دیوار ویا سنگ نباشد ومحیط نصب آهنی باشد از طریق جوشکاری سایبان ها نصب می گردند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تولید سایبان