سایبان برقی

آیا میدانستید سایبان های مد نظر شما امکان برقی شدن دارند؟ شرکت سایبان سازی ایرانیان این انتخاب را به مشتری خود میدهند،که در صورت تمایل سایبان های خودرا به صورت برقی سفارش دهند.ما قصد داریم در این مقاله به همه آنچه در باره سایبان برقی نیاز است تا شما بدانید در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهیم تا با اطلاعات کامل سایبان برقی خودرا سفارش دهید و از انتخاب خود لذت ببرید. در ادامه به بررسی نحوه کار،قطعات تشکیل دهنده، معایب ومزایای،طریقه نصب ومحل های نصب آن می پردازیم.

تاریخچه سایبان برقی

در قدیم بیشتر کار های روزمره و ارائه خدمات به وسیله نیروی انسانی صورت می گرفت اما امروزه با پیشرفت علم وتکنولوژی بشر به این قابلیت رسیده که دخالت انسان را در کارهای روزمره کمتر کمتر کنه و بیشتر وسایل به صورت اتوماتیک کار خود را انجام دهند. با پیشرفت تکنولوژی عرصه سایبان سازی نیز پیشرفت کرد. سایبان های اولیه  عموما به وسیله چوب یا پلاستیک یا گونی ساخته می شده که با پیشرفت علم بعد ها سایبان هااز پارچه و همچنین متحرک ساخته شد ولی باز هم با دخالت انسان بود به نحوی که برای باز و بسته کردن این سایبان ها قدرت و انرژی انسانی لازم بود و لی در حال حاضر سایبان های دستی جای خودرا به سایبان های برقی داده اندو هم اکنون سایبان ها به صورت برقی تولید می شوند.

ویژگی سایبان برقی

1.سایبان برقی مانع تابش مستقیم نور خوشید در فصل گرما می شود.
2.سایبان برقی مانع ورود مستقیم آب باران وبا برف به داخل مغازه ویا محیطی که در آن سایبان برقی استفاده می‌شود می گردد.
3.سایبان برقی به صورت مکانیکی با یک ریموت کار می نماید که به راحتی قابلیت باز وبسته شدن را دارد.

اجزای سایبان برقی

سایبان دارای انواع مختلفی بوده و تنها یکی از انواع سایبان که به سایبان برقی بازویی و فنری معروف می باشد ،قابلیت استفاده از موتور برقی را داشته وسایر سایبان ها به جهت اینکه قابلیت نصب موتور برقی ویا حداقل اگر هم قابلیت نصب وجود داشته باشد به جهت این که قیمت موتور برقی در غالب موارد از قیمت خود سایبان بیشتر می شود؛بالبطع توجیه اقتصادی نداشته وغالبا از سایبان بازویی و یا فنری به صورت برقی استفاده می شود که این نوع سایبان نیز دارای اجزای مختلفی در اسکلت می باشد که شامل:
1_گیربکس و موتور برقی در ابتدای سازه
2_یک پروفیل هشت ضلعی و یا گرد متصل به موتور برقی
3_دو عدد انکپ برای اتصال موتور برقی ولوله بالابر
4_لوله جلو آلومینیومی
5_دو عدد بازو که وظیفه شیب دادن به سایبان را دارد
6_روکش سایبان (که غالبا از نوع پی وی سی بوده و ضد آب می باشد.)

سایبان برقیانواع سایبان برقی

در واقع سایبان برقی با توجه به کارایی که دارد انواع مختلفی به خود میگیرد،به نوعی میتوان گفت با توجه به نیاز مشتری و محل نصب نوع سایبان برقی مشخص می شود.

سایبان برقی مغازه
سایبان برقی رستوران
سایبان برقی کافی شاپ
سایبان برقی بالکن
سایبان برقی پاسیو
سایبان برقی ماشین

در زیر نمونه هایی از انواع سایبان برقی را می توانید مشاهده کنید.

 

مزایای سایبان برقی

1.استفاده آسان

2.حجم کم

3.اتوماتیک بودن

4.ضد آب

5.قابلیت تعمیر آسان

6.امکان انجام چاپ و تبلیغات بر روی سایبان

7.امکان نور پردازی در زیر سایبان

8.قابیلت استفاده در مکان های مختلف

9.قابلیت سفارش در ابعاد مختلف

10.دارای رنگ بندی به سلیقه مشتری

11.دارای تنظیم شیب به سلیقه مشتری

برتری سایبان برقی نسبت به سایر سایبان ها

سایبان برقی نسبت به سایر انواع سایبان متقاضی زیادی دارد،زیرا این نوع سایبان با توجه به شکل ساختاری که دارد میتواند یک فضای سایه محیا کند که میتوان در زیر آن از فضای آزاد شکل گرفته لذت برد. همچنین از این سایبان میتوان برای پوشاندن فضای باز استخر استفاده کرد و بدون دغدغه یک شنای لذت بخش بدون ایجاد مزاحمت آفتاب یا حشرات و.. در استخر ویلا یا باغ خود داشت. این نوع سایبان همان کارایی سقف برقی را دارد ولی بالطبع هزینه آن د رمقایسه با سقف برقی بسیار کمتر است.

نحوه نصب و شستشو سایبان برقی

بله همانطور که میدانید انواع سایبان برقی را به راحتی قابل شستشو است  و هیچ نیازی به باز کردن سایبان از محل نصب برای شستشو نیست وبا مواد شوینده و  با یک چرتکه آغشته به مواد شوینده میتوان  روی روکش سایبان کشید و با آب ولرم شستشو نمود که با این طریق شستشو هیچ آسیبی نیز به جنس روکش سایبان وارد نمی گردد و طول عمر سایبان نیز بیشتر می گردد و بعد از شستشو همانند سایبانی می گردد که از نو وجدید وصل شده است .

نصب سایبان برقی نیز با توجه به محل نصب سایبان متفاوت می باشد ودر برخی موارد نصب از طریق رول بولت انجام می‌شود و در برخی موارد که امکان نصب از طریق رول بولت مهیا نمی باشد از طریق جوشکاری و کمک گرفتن از سازه های آهنی موجود در محل نصب اقدام می شود که البته این کار تخصصی بوده و توسط تیم فنی شرکت سایبان ایرانیان انجام می گردد و شما مشتریان عزیز هیچ دغدغه ای از این بابت نداشته و نخواهید داشت.

 

 

تفاوت سایبان برقی و سایر سایبان ها

سایبان برقی بر خلاف سایبان دستی با نیروی برق کار کرده و توسط ریموت کنترلی جابجا و حرکت می نماید ولی سایبان دستی این قابلیت را نداشته و نمی تواند بر مبنای نیروی برق کار کند و با یک میله آهنی که به گیربکس سایبان متصل می گردد جابجا و باز و بسته می شود.

امکان تبلیغ روی سایبان برقی

 

این نوع سایبان از لحاظ امکان چاپ و تبلیغات بر روی سایبان با دیگر سایبان  تفاوتی نداشته ودر هر نوع سایبانی  می توان تبلیغات مدنظر شرکت و یا خود فروشگاه را بر روی آن درج نمود و از جنبه تبلیغاتی آن نیز استفاده نمود و تنها فرق آن موتور برقی متصل به سایبان برقی می باشد که آن سایبان را برقی و متحرک می نماید. شرکت سایبان سازی ایرانیان می تواند تبلغات مورد نظر خودرا چه به صورت شرکتی چه به صورت فردی بر روی سایبان برقی شما با چاپ رایگان  انجام دهد.

سایبان برقی

نحوه ساخت و تولید سایبان برقی

برای ساخت و تولید سایبان برقی اولین قدم اخذ و ثبت سفارش بوده که در مجموعه ما توسط منشی شرکت انجام شده و منشی شرکت بعداز اخذ سفارش آن را به واحد اندازه گیری ارجاع و واحد اندازه به محل مراجعه وبا کسب دقیق اطلاعات محل اقدام  به ابعاد گیری با توجه به سفارش مشتری می نماید وپس از آن اندازه انجام شده مجدد در اختیار منشی شرکت گذاشته می شود و منشی شرکت نیز جهت اقدامات بعدی و ساخت و تولید سایبان اندازه مذکور را در اختیار تیم تولید در کارگاه قرار می دهد.

تیم تولید در کارگاه نیز منطبق به در خواست و سفارش داده شده مشتری اقدام به تولید سایبان می نماید که در روند تولید نیز جنس اسکلت از بهترین نوع جنس آلومینیوم و جنس روکش سازه نیز از بهترین نوع روکش مشمع پی وی سی ساخته و تولید می گردد که موضوع پس از تولید به اطلاع منشی شرکت رسیده و پس از اطلاع ایشان مراتب به واحد نصب ارجاع تا واحد نصب سایبان اقدام به اخذ سایبان از کارگاه نموده و پس از اخذ سایبان با هماهنگی با مشتری و مراجعه به محل اقدام به نصب سایبان می نماید.

 

نکته جالب توجه که باعث شده سایبان ایرانیان را نسبت به سایر شرکت ها متمایز کند این است که  فاصله بین تولید سایبان و نصب سایبان در این شرکت فقط و فقط  سه روز کاری می باشد که سایبان نهایت سه روزه نصب و تحویل مشتری می شود.

اهمیت نصب سنسور باد در سایبان برقی

نظر به اینکه حسب تجربه سایبان برقی به جهت اینکه از کنارها به فضایی اتصال نداشته و تنها از قسمت مرکز به لوله بالابر خود متصل بوده وزش باد شدید بیشترین آسیب را به سایبان برقی وارد می نماید.

سایه بان برقی از تابش نور خوشید ویا برف وباران مستقیم آسیب نمیبیند وبیشترین آسیب نیز به‌این جهت از طریق وزش باد به سایبان برقی وارد می شود که با باد بازوهای وسط سایبان که به جایی متصل نبوده اند بالا و پایین شده و به مرور زمان شل می شود ونهایتا سایبان افتادگی پیدا کرده وبازو ها می شکنند وبالطبع  بعد از شکست بازو ها سایبان نیز از بین می‌رود.

به همین جهت شرکت تولیدی سایبان برقی ایرانیان تصمیم گرفته که در سایبان های برقی تولیدی خود از سنسور باد استفاده نماید تا با وجود باد شدید فورا دستور لازم به موتور به صورت اتوماتیک وار داده شود تاسایبان جمع شود واز آسیب بر سایبان جلوگیری شود.

سایه بان برقی را در چه محلهایی می توان نصب نمود؟

سایبان برقی را همانند سایبان دستی می توان در هر محل و مکانی استفاده نمود و محدویت در نحوه و محل استفاده آن وجود ندارد واین سایبان ها قابلیت نصب در سر درب مغازه ها، فروشگاه‌ها ،رستوران ها، تراس منزل، پاسیو منزل، کافی شاپ ها و سایر محلهایی که نیاز به ایجاد سایه دارند قابلیت نصب را دارد.

سایبان برقی

عوامل موثر در قیمت سایبان برقی

1.جنس سازه (آلومینوم یا آهن)
2.کیفیت وجنس روکش سازه (مشمع کره ای یا ترانزیت یا بنر)

3.سایز و ابعاد سایبان

4.موتور سایبان (براساس سایز کار ۸۰ نیوتون یا ۱۰۰ نیوتون یا ۱۲۰ نیوتون)

5.نوع سایه بان برقی(معمولی,باکس,فول باکس)

چه نکاتی را در موقع خرید سایه بان برقی باید مد نظر داشته باشیم ؟

برای خرید سایبان برقی متناسب با نیاز خودتان باید به یکسری نکات توجه نمود که بدان ها اشاره می گردد:
1.در خرید سایه بان برقی مغازه باید توجه نمود که آیا مغازه شما از سطح زمین دارای ارتفاع زیادی می باشد یا خیر ودر صورتی که ارتفاع زیادی داشته باید میزان بازشوندگی و جلو آمدگی سایبان برقی مغازه در حالت حداکثری آن باشد که یه متر می باشد و اگر ارتفاع کم باشد همان دو متر پنجاه کفایت می نماید زیرا ممکن است در صورت باز شوی بیشتر سر رهگذران به آن برخورد نماید.
2.در خرید سایبان بالکن، پاسیو و منزل نیز چون هدف اصلی از آن جلوگیری از دید همسایگان می باشد باید نسبت به خرید سایبان با حداکثر میزان بازشوندگی اقدام نمود.

سایبان برقیسایبان برقی همراه خوش لحظه های شما

با خرید سایه بان برقی شرکت ایرانیان با توجه به تنوع نوع، رنگ و.. میتوانید لحظات خوشی را برای خود و خانواده و جمع دوستان در محلی که حضور دارید فراهم کنید و در زیر سایه سایبان برقی به راحتی در کنار هم لذت ببرید و البته با نصب سایبان برقی و نور پردازی ذیل آن نیز می توانید محیط زیبا و قشنگتری برای خود و اطرافیان خود ایجاد کنید.

سخن آخر

مشتریان عزیز برای اخذ بهترین مشاوره و پاسخ سوالات خود در این خصوص می توانید با تیم فنی ما در ارتباط باشید تا به صورت کاملا رایگان راهنمایی لازم به شما عزیزان صورت گیرد.ما این اطمینان را درخصوص کیفیت محصول به شما می دهیم با خیال راحت و بدون دغدغه کیفیت با ما در ارتباط باشید و سفارشات خودرا ثبت کنید.

 

تولید سایبان

کارشناس فروش