سایبان مغازه

ممکن است شما یک فروشگاه زیبا کوچک یا بزرگ داشته باشید و ورودی فروشگاهتان از چند در و پنجره ساخته‌شده باشد. شما برای حفظ این فضای زیبا و درعین‌حال محافظت از سایبان‌های مغازه استفاده کنید.   سایبان در وهله اول از ویترین مغازه شما در برابر گردوغبار و باد و باران  محافظت می‌کند و علاوه بر این مورد امکانی ایجاد می‌کند تا مشتریان برای خروج از مغازه بتوانند آماده بشود مثلاً از زیر سایه سایبان استفاده کنند و  منتظر تاکسی یا ماشین بماند یا در هوای بارانی در زیر سایبان فرصت باز کردن چتر خود را داشته باشند.

یا ممکن است مغازه شما ویترین محصولات داشته باشد مهم نیست محصولات فروشگاهی شما خوراک است یا پوشاک مهم این است که در طولانی‌مدت  در برابر قرار گرفتن جلوی نور آفتاب کیفیت خود را از دست می‌دهد.

ما در این مقاله قصد داریم تا شمارا با سایبان مناسب فروشگاه‌ها یا همان سایبان مغازه آشنا کنیم؛ تا با اطلاعات دقیق و کامل مناسب‌ترین سایبان را برای فروشگاه خود انتخاب کنید.

انواع سایبان مغازه

سایبان مغازه با توجه  به برخی پارامترها مثل فضای جلوی مغازه شما یا بودجه در نظر گرفته شما برای سایبان و … دارای انواع مختلفی است.

1.سایبان مغازه بازویی(فنری)

۲.سایبان مغازه کالسکه‌ای

۳.سایبان مغازه دکوراتیو(دکوری)

در زیر می‌توانید نمونه‌هایی از انواع سایبان مغازه را ببینید.

 

1.سایبان مغازه بازویی

سایبان مغازه بازویی یا سایبان فنری امروزه متقاضیان زیادی از مشتریان را به خود اختصاص داده است. این نوع سایبان  دارای بازشویی بیشتر از سایر سایبان‌های رقابتی خود رادار است همچنین بسیار شیک‌تر سایر سایبان‌هاست و به‌صورت افقی یا با شیب‌های مختلفی که به سلیقه مشتری است باز و بسته می‌شود.

این نوع سایبان خود به دو نوع تقسیم می‌شود:

۱. سایبان بازویی دستی

۲. سایبان بازویی برقی

اگر به دنبال سایبان مغازه باکیفیت می‌گردید حتماً انواع مختلف سایبان بازویی را ببینید و یکی از انواع این نوع سایبان را برای محل کار خود یا کافی‌شاپ و یا … انتخاب کنید.

2.سایبان مغازه کالسکه‌ای

این نوع سایبان دارای قدمتی بیشتر از سایبان بازویی است، بااین‌حال این سایبان مشتریان خواص خود را دارد. این سایبان نیز همان‌طور که از اسمش پیداست شکلی مانند کالسکه دارد و مانند کالسکه نیز باز و بسته می‌شود. این نوع سایبان کارایی‌های زیادی دارد که یکی از کارایی‌ها سایبان مغازه است.

3.سایبان مغازه دکوراتیو

این نوع سایبان دارای انواع مختلفی است که در زیر مشاهده می‌کنید. این سایبان برخلاف سایر سایبان‌ها ثابت هستند. مهم‌ترین عاملی که مشتریان از این نوع سایبان استفاده می‌کنند زیبایی و دکوری بودن است. این سایبان بیشتر در کافی‌شاپ‌ها و هتل‌ها و … کاربرد دارد. اگر به فکر شیک بودن هستید، پیشنهاد ما به شما استفاده از این نوع سایبان است.

قیمت سایبان مغازه

قیمت سایبان مغازه با توجه به منطقه استفاده از سایبان، عملکرد و اندازه محصول و نوع انتخابی مشتریان متفاوت است. بااین‌حال اگر می‌خواهید سایبانی را انتخاب کنید که هم کیفیت بالایی داشته باشد و هم برای سال‌های طولانی از آن استفاده کنید، لازم است که بودجه بیشتری برای خرید سایبان مغازه در نظر بگیرید.

سایبان‌های ارزان بالطبع دارای کیفیت پایین‌تری هستند که در اولین نگاه به شما فقط مزیت قیمت را می‌دهند ولی ذر طولانی‌مدت می‌توانند به‌وسیله ای تبدیل شود که فقط پول خود را برای خرید آن به هدر داده‌اید.

قیمت سایبان یکی از شاخصه‌های مهم در خرید سایبان مغازه است ، با توجه به این مؤلفه پس بهتر است برای مغازه خود بهترین سایبان را خریداری کنید.

نکات خرید سایبان مغازه

اگر شما تصمیم دارید برای مغازه خود سایبان بخرید،توجه به برخی نکات ضروری است.

۱.هنگام انتخاب سایبانی که برای مغازه خود قرارِ استفاده کنیم ، باید متراژ و مساحت و جلوی درب مغازه را در نظر داشته باشیم. خیلی اهمیت دارد فضایی که قرار است سایبان در آن قرار بگیرد،برای ویژگی‌های نصب سایبان مناسب است.

۲.مورد دوم کیفیت سایبان است. هنگام انتخاب باید کیفیت سایبان را در نظر بگیریم آیا این سایبان با این کیفیت برای مغازه ما مناسب است یا نه؟

۳.مورد بعدی بررسی شرایط آب و هوایی منطقه و محل نصب سایبان است. ممکن است یک سایبان برای یک منطقه آب و هوایی مناسب باشد ولی همان سایبان در یک منطقه دیگری در یک مدت کوتاه با توجه به وزش باد شدید یا باران شدید به یک محصول بی‌کیفیت تبدیل شود.

۴.هنگام خرید سایبان باید به نحوه  راحتی باز و بسته شدن سایبان موردنظر دقت شود.

۵.سایبان انتخابی ما باید دارای بازوهای محکم یا سازه‌های محکم باشد.

۶.همچنین با توجه به عملکرد سایبان و منطقه موردنظر پارچه سایبان نیز مهم است که ضد آب و بادوام و… باشد.

ساخت و نصب سایبان مغازه

ساخت و نصب سایبان مغازه با توجه به نوع آن متفاوت است ، هر یک دارای شکل و قالب متفاوتی برای ساخت می‌باشند، که در ادامه نحوه ساخت و نصب هر یک از انواع سایبان مغازه بیان می‌گردد. با ما همراه باشید.

نحوه نصب و ساخت سایبان مغازه بازویی (فنری)

سایبان مغازه بازویی و فنری به این شکل ساخته می‌شود که در ساخت آن از قبل می‌بایست قالب هر یک از قطعات تهیه‌شده و تناسب با آن به‌اندازه تعداد سایبان قالب‌ریزی گردیده و اقدام به ساخت آن شود؛

به‌طوری‌که به‌عنوان نمونه برای ساخت یک عدد سایبان مغازه بازویی و فنری ۳ متری لازم است یک پروفیل هشت‌ضلعی سه متری، یک عدد لوله جلو از جنس آلومینیوم سه متری و دو عدد بازو از جنس آلومینیوم و یک عدد گیربکس و یک عدد یاتاقان داشته باشیم که تیم فنی مجموعه ما بااتصال این قطعات اقدام به ساخت اسکلت سایبان می‌نماید.

پس از ساخت اسکلت نیز بااتصال روکش مورد سفارش مشتری به بدنه سایبان فرایند ساخت سایبان بازویی تکمیل و پس‌ازآن سایبان جهت نصب در اختیار تیم فنی نصب قرار می‌گیرد تا تیم فنی نصب سایبان با حضور در محل نسبت به ارزیابی نحوه نصب اقدام و متناسب با پتانسیل و ظرفیت محل اقدام به نصب می‌نماید و از قبل برای نصب سایبان هیچ نسخه واحدی جهت نصب یکسان و یونیک وجود ندارد.

 

 

نحوه نصب و ساخت سایبان مغازه کالسکه‌ای

سایبان مغازه کالسکه‌ای بدین شکل ساخته می‌شود که در ساخت آن اولاً برخلاف سایبان مغازه بازویی نیاز نیست قالب آماده‌ای وجود داشته باشد و ساخت قطعات آن نیاز به قالب‌ریزی ندارد و به‌عنوان نمونه در ساخت یک سایبان کالسکه‌ای سه متری ۵ عدد لوله پروفیلی به قطر ۲۵ در ۹۰ لازم بوده و متعاقب آن پس از تهیه لوله مذکور لوله‌ها به شکل کالسکه خم و نورد می‌شود.

پس‌ازآن به‌وسیله ۵ عدد پایه پلاستیکی در هر طرف از سایبان به یکدیگر متصل شده و برای اینکه سایبان قابلیت متحرک شدن را داشته باشد یک‌گیر به کس هیدرولیک به سایبان متصل شده و متعاقباً نسبت به رنگ‌آمیزی میله‌ها غالباً به شکل نقره‌ای  اقدام شده و پس‌ازآن  تخته چوبی از طریق میخ پرچ به سازه  متصل و پس از اتصال آن جنس دلخواه مشتری از طریق  منگنه به تخته‌ها متصل می‌گردد که از این لحظه به بعد کار ساخت  سایبان کالسکه‌ای به اتمام می‌رسد.

سایبان در اختیار تیم فنی نصب جهت نصب قرار می‌گیرد که تیم فنی نصب نیز باملاحظه و مراجعه به محل نصب نحوه و کیفیت نصب را به مشتری رسانده و مطابق شرایط موجود با در نظر گرفتن ظرفیت محل اقدام به نصب سایبان می‌نماید به‌طوری‌که در بعضی  محل‌ها سایبان از طریق جوشکاری به محل نصب می‌شود و در  بعضی محل‌ها سایبان از طریق رول بولت به محل نصب  و متصل می‌گردد.

 

 

 

نحوه نصب و ساخت سایبان دکوراتیو

سایبان دکوراتیو مغازه بدین شکل ساخته می‌شود که اولاً همانند سایبان کالسکه‌ای برای ساخت آن نیاز به طراحی قالب نبوده و برای ساخت آن برای نمونه در یک سایبان دکوراتیو یک متری نیازمند سه عدد قوطی پروفیل ۲ در ۲ بوده که این قوطی پروفیل‌ها از طریق نورد به شکل موردنظر مشتری درآمده و علت استفاده از قوطی پروفیل این هست که در سایر لوله‌ها به جهت اینکه در صورت خم‌کاری  و نوردکاری لوله‌ها از وسط شکسته شده و قابلیت نورد به شکل دلخواه مشتری را پیدا نمی‌نماید به همین دلیل از پروفیل قوطی دو در دو استفاده می‌شود؛

پس‌ازآن بااتصال تخته بر روی آن پارچه موردنظر مشتری نیز بر روی سازه متصل شده و پس از اتصال آن فرایند ساخت سایبان دکوراتیو به اتمام می‌رسد و از این لحظه به بعد سایبان دکوراتیو برای نصب در اختیار تیم فنی نصب قرار می‌گیرد. تیم فنی نصب نیز با مراجعه به محل و در نظر گرفتن ظرفیت محل متناسب با آن بااطلاع مشتری اقدام به نصب می‌نماید.

چه سایبان‌هایی برای مغازه ما مناسب است؟

اصولاً سایبان‌هایی که در محل کار و فروشگاه و مغازه استفاده می‌شود، باید حرفه‌ای‌تر از سایر سایبان‌ها باشد. شما مشتریان عزیز اگر تبلیغ و ظاهر مغازه‌تان برایتان مهم است؛ حتماً باید سایبان‌های شیک و حرفه‌ای‌تری را انتخاب کنید.

اصولاً در قدم اول سایبان فول باکس از سری خانواده سایبان‌های بازویی و در قدم دوم سایبان بازویی معمولی می‌تواند گزینه خوبی برای سایبان مغازه باشد. اگر شما بودجه زیادی برای انجام پروژه سایبان مغازه خود در نظر گرفته‌اید پیشنهاد ما به شما سایبان فول باکس است. این دو سایبان متحرک هستند اما اگر شما صرفاً شیک بودن مهم است و می‌خواهید به‌عنوان دکور از سایبان برای مغازه خود استفاده کنید پیشنهاد ما به شما سایبان دکوراتیو است. این سایبان مهم‌ترین کارایش شیک و به‌روز کردن فضای موردنظر شماست.

اما برخی مشتریان بنا به دلایلی مثل اجاره بودن در محل کار یا صرفاً برای جلوگیری از آفتاب و باران می‌خواهند سایبانی انتخاب کنند که اقتصادی‌تر باشد. اگر شما هم جز و این دسته‌اید باید گفت نگران نباشید، شرکت سایبان سازی ایرانیان برای شما هم سایبان مخصوص دارد. پیشنهاد ما به شما خرید سایبان اقتصادی شرکت سایبان سازی ایرانیان است. این سایبان نیز در نوبه خود بهترین سایبان  در بین سایبان‌های هم‌طراز خود است. در این نوع سایبان نیز شما اختیار انتخاب رنگ و پارچه و… را نیز دارید.

و اگر همچنان برای انتخاب سایبان موردنظر سردرگم هستید، قصد خرید سایبان برای مغازه‌های خود رادارید و می‌خواهید بهترین سایبان باکیفیت و قیمت عالی را بخرید، لازم نیست خودتان را اذیت کنید شرکت سایبان سازی ایرانیان به‌عنوان بهترین شرکت سایبان سازی  در ایران که درزمینهٔ سایبان‌های مختلف مغازه تخصص دارد، به شما این امکان را می‌دهد که گوشی تلفن خود را بردارید و برای مشاوره رایگان و انتخاب راحت‌تر با مجموعه ما تماس بگیرید، تا همکاران ما بهترین راهنمایی‌ها را درزمینهٔ سایبان مغازه به شما اراده بدهند.

سایبان ایرانیان در  همه شهرهای ایران

بله درست متوجه شدید، شرکت سایبان سازی ایرانیان برای اولین بار در ایران اقدام به سفارش گیری از شهرستان‌های دوردست کرده است. شما نگران محل زندگی خود به خاطر دور بودن از شرکت سایبان سازی ایرانیان نباشید، شما می‌توانید تنها با یک تماس  با همکاران ما سفارش‌های سایبان مغازه خود را ثبت کنید و بعد از ثبت و آماده شدن سفارش‌های شما عزیز بسته‌بندی لازم برای حمل سایبان مغازه شما صورت گرفته و سایبان مغازه شما برای ارسال به شهرستان به  باربری  فرستاده می‌شود.

همچنین نگران نصب سایبان مغازه نباشید، در صورت درخواست برای نصب نمایندگی‌های شرکت سایبان ایرانیان در محل موردنظر شما حضور یافته و اقدام به نصب سایبان می‌کنند و در صورت عدم تمایل به نصب سایبان از طریق نصاب، نصب سایبان از طریق شبکه‌های اجتماعی و به‌صورت آنلاین به شما آموزش داده خواهد شد تا سایبان مغازه خود را  به‌راحتی و با استفاده از خدمات پس از فروش سایبان ایرانیان نصب کنید.

در آخر با توجه به اطلاعاتی که در اختیار شما مشتریان عزیز قرار گرفت، اگر بازهم جای ابهامی بود یا سؤالی داشتید با همکاران ما تماس بگیرید.

5 Comments

 1. رضا عبدی گفت:

  سلام مطالعه خوبی بود. ببخشید برای سایبان مغازه دهنه ما ۶ متره قابل اجراع هست ؟؟؟

  • sayehban-iranian گفت:

   سلام خوشحالیم که مطالب برای شما مفید بود. بله برای دهنه 6 متر سایبان بازویی قابل اجرا است.

   • جلیل گفت:

    دهنه ما ۷ متره چیکار باید بکنیم؟

    • sayehban-iranian گفت:

     سلام ممنون از توجهتون شما میتونید دو تیکه 3ونیم متری برای سایبان بازویی برای سایبان مغازه سفارش بدید. برای سفارش میتونید با شماره 09196530853 تماس داشته باشید یا با شماره 09222358009 در واتساپ پیام دهید. با تشکر از شما

 2. حسین گفت:

  من سایبان مغازه خریدم برای مغازم واقعا خیلی لذت میبرم وقتی بازش میکنم هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ خوش برخورد بودن مجموعه واقعا راضیمممم خیلب عالیهههه من که لذت بردم از نصب سایبان مغازه این شرکت برای مغازم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تولید سایبان