فهرست این محتوا:

ممکن است شما یک فروشگاه زیبا کوچک یا بزرگ داشته باشید و ورودی فروشگاهتان از چند در و پنجره ساخته‌شده باشد. شما برای حفظ این فضای زیبا و درعین‌حال محافظت از سایبان‌های مغازه استفاده کنید.   سایبان در وهله اول از ویترین مغازه شما در برابر گردوغبار و باد و باران  محافظت می‌کند و علاوه بر این مورد امکانی ایجاد می‌کند تا مشتریان برای خروج از مغازه بتوانند آماده بشود مثلاً از زیر سایه سایبان استفاده کنند و  منتظر تاکسی یا ماشین بماند یا در هوای بارانی در زیر سایبان فرصت باز کردن چتر خود را داشته باشند.

یا ممکن است مغازه شما ویترین محصولات داشته باشد مهم نیست محصولات فروشگاهی شما خوراک است یا پوشاک مهم این است که در طولانی‌مدت  در برابر قرار گرفتن جلوی نور آفتاب کیفیت خود را از دست می‌دهد.

ما در این مقاله قصد داریم تا شمارا با سایبان مناسب فروشگاه‌ها یا همان سایبان مغازه آشنا کنیم؛ تا با اطلاعات دقیق و کامل مناسب‌ترین سایبان را برای فروشگاه خود انتخاب کنید.

انواع سایبان مغازه

سایبان مغازه با توجه  به برخی پارامترها مثل فضای جلوی مغازه شما یا بودجه در نظر گرفته شما برای سایبان و … دارای انواع مختلفی است.

1.سایبان مغازه بازویی(فنری)

۲.سایبان مغازه کالسکه‌ای

۳.سایبان مغازه دکوراتیو(دکوری)

در زیر می‌توانید نمونه‌هایی از انواع سایبان مغازه را ببینید.

 

1.سایبان مغازه بازویی

سایبان مغازه بازویی یا سایبان فنری امروزه متقاضیان زیادی از مشتریان را به خود اختصاص داده است. این نوع سایبان  دارای بازشویی بیشتر از سایر سایبان‌های رقابتی خود رادار است همچنین بسیار شیک‌تر سایر سایبان‌هاست و به‌صورت افقی یا با شیب‌های مختلفی که به سلیقه مشتری است باز و بسته می‌شود.

این نوع سایبان خود به دو نوع تقسیم می‌شود:

۱. سایبان بازویی دستی

سایبان مغازه بازویی دستی

 

۲. سایبان بازویی برقی

اگر به دنبال سایبان مغازه باکیفیت می‌گردید حتماً انواع مختلف سایبان بازویی را ببینید و یکی از انواع این نوع سایبان را برای محل کار خود یا کافی‌شاپ و یا … انتخاب کنید.

سایبان فروشگاهی

 

2.سایبان مغازه کالسکه‌ای

این نوع سایبان دارای قدمتی بیشتر از سایبان بازویی است، بااین‌حال این سایبان مشتریان خواص خود را دارد. این سایبان نیز همان‌طور که از اسمش پیداست شکلی مانند کالسکه دارد و مانند کالسکه نیز باز و بسته می‌شود. این نوع سایبان کارایی‌های زیادی دارد که یکی از کارایی‌ها سایبان مغازه است.

سایبان کالسکه ای مغازه

نحوه اندازه گیری سایبان کالسکه ای مغازه

سایه بان مغازه کالسکه ای برای اندازه گیری توسط تیم فنی این شرکت بدون موقعیت جغرافیایی مغازه در نظر گرفته می شود. که آیا سطح ارتفاع مغازه از سطح زمین زیاد می باشد یا خیر؟

در صورتی که مغازه دارای سطح ارتفاع بیشتر از دو متر داشته باشد. نظر به اینکه از زیر سایه بان مغازه کالسکه ای که غالبا محل عبور مردم نیز می باشد. افراد عبور می کنند. یک متر وهشتاد سانت به عنوان پیش فرض از سطح زمین رها کرده وبعد سایه بان مغازه کالسکه ای نصب می شود.

زیرا سر افراد در هنگام عبور به آن بر خورد ننماید که البته جای هیچ نگرانی نیست وتیم فنی شرکت ما کاملا تمام این مسائل را برای نصب سایبان کالسکه ای مناسب در نظر می گیرد.

سایه بان کالسکه ای مغازه

سایبان کالسکه ای مغازه شرکت ایرانیان برای سراسر کشور

سایبان سازی ایرانیان برای سراسر کشور سایه بان کالسکه ای مغازه تولید می کند. شما مشتریان عزیز در هر جای کشور عزیزمان ایران باشید .می توانید با تماس با شرکت سایبان سازی ایرانیان سفارشات خودرا با اندازه دلخواه ثبت کنید.

3.سایبان مغازه دکوراتیو

این نوع سایبان دارای انواع مختلفی است که در زیر مشاهده می‌کنید. این سایبان برخلاف سایر سایبان‌ها ثابت هستند. مهم‌ترین عاملی که مشتریان از این نوع سایبان استفاده می‌کنند زیبایی و دکوری بودن است. این سایبان بیشتر در کافی‌شاپ‌ها و هتل‌ها و … کاربرد دارد. اگر به فکر شیک بودن هستید، پیشنهاد ما به شما استفاده از این نوع سایبان است.

قیمت سایبان مغازه

قیمت سایبان مغازه با توجه به منطقه استفاده از سایبان، عملکرد و اندازه محصول و نوع انتخابی مشتریان متفاوت است. بااین‌حال اگر می‌خواهید سایبانی را انتخاب کنید که هم کیفیت بالایی داشته باشد و هم برای سال‌های طولانی از آن استفاده کنید، لازم است که بودجه بیشتری برای خرید سایبان مغازه در نظر بگیرید.

سایبان‌های ارزان بالطبع دارای کیفیت پایین‌تری هستند که در اولین نگاه به شما فقط مزیت قیمت را می‌دهند ولی ذر طولانی‌مدت می‌توانند به‌وسیله ای تبدیل شود که فقط پول خود را برای خرید آن به هدر داده‌اید.

قیمت سایبان یکی از شاخصه‌های مهم در خرید سایبان مغازه است ، با توجه به این مؤلفه پس بهتر است برای مغازه خود بهترین سایبان را خریداری کنید.

نکات خرید سایبان مغازه

اگر شما تصمیم دارید برای مغازه خود سایبان بخرید،توجه به برخی نکات ضروری است.

۱.هنگام انتخاب سایبانی که برای مغازه خود قرارِ استفاده کنیم ، باید متراژ و مساحت و جلوی درب مغازه را در نظر داشته باشیم. خیلی اهمیت دارد فضایی که قرار است سایبان در آن قرار بگیرد،برای ویژگی‌های نصب سایبان مناسب است.

۲.مورد دوم کیفیت سایبان است. هنگام انتخاب باید کیفیت سایبان را در نظر بگیریم آیا این سایبان با این کیفیت برای مغازه ما مناسب است یا نه؟

۳.مورد بعدی بررسی شرایط آب و هوایی منطقه و محل نصب سایبان است. ممکن است یک سایبان برای یک منطقه آب و هوایی مناسب باشد ولی همان سایبان در یک منطقه دیگری در یک مدت کوتاه با توجه به وزش باد شدید یا باران شدید به یک محصول بی‌کیفیت تبدیل شود.

۴.هنگام خرید سایبان باید به نحوه  راحتی باز و بسته شدن سایبان موردنظر دقت شود.

۵.سایبان انتخابی ما باید دارای بازوهای محکم یا سازه‌های محکم باشد.

۶.همچنین با توجه به عملکرد سایبان و منطقه موردنظر پارچه سایبان نیز مهم است که ضد آب و بادوام و… باشد.

همچنین  میتوانید برای اطلاعات بیشتر درباره سایبان به سایت معتبر ویکی پدیا مراجعه کنید.

ساخت و نصب سایبان مغازه

ساخت و نصب سایبان مغازه با توجه به نوع آن متفاوت است ، هر یک دارای شکل و قالب متفاوتی برای ساخت می‌باشند، که در ادامه نحوه ساخت و نصب هر یک از انواع سایبان مغازه بیان می‌گردد. با ما همراه باشید.

                                                                             سایبان کارگاه قبل از نصب
                                                                             سایبان فروشگاهی  بعد از نصب

نحوه نصب و ساخت سایبان مغازه بازویی (فنری)

سایبان مغازه بازویی و فنری به این شکل ساخته می‌شود که در ساخت آن از قبل می‌بایست قالب هر یک از قطعات تهیه‌شده و تناسب با آن به‌اندازه تعداد سایبان قالب‌ریزی گردیده و اقدام به ساخت آن شود؛

به‌طوری‌که به‌عنوان نمونه برای ساخت یک عدد سایبان مغازه بازویی و فنری ۳ متری لازم است یک پروفیل هشت‌ضلعی سه متری، یک عدد لوله جلو از جنس آلومینیوم سه متری و دو عدد بازو از جنس آلومینیوم و یک عدد گیربکس و یک عدد یاتاقان داشته باشیم که تیم فنی مجموعه ما بااتصال این قطعات اقدام به ساخت اسکلت سایبان می‌نماید.

پس از ساخت اسکلت نیز بااتصال روکش مورد سفارش مشتری به بدنه سایبان فرایند ساخت سایبان بازویی تکمیل و پس‌ازآن سایبان جهت نصب در اختیار تیم فنی نصب قرار می‌گیرد تا تیم فنی نصب سایبان با حضور در محل نسبت به ارزیابی نحوه نصب اقدام و متناسب با پتانسیل و ظرفیت محل اقدام به نصب می‌نماید و از قبل برای نصب سایبان هیچ نسخه واحدی جهت نصب یکسان و یونیک وجود ندارد.

 

نحوه نصب و ساخت سایبان مغازه کالسکه‌ای

سایبان مغازه کالسکه‌ای بدین شکل ساخته می‌شود که در ساخت آن اولاً برخلاف سایبان مغازه بازویی نیاز نیست قالب آماده‌ای وجود داشته باشد و ساخت قطعات آن نیاز به قالب‌ریزی ندارد و به‌عنوان نمونه در ساخت یک سایبان کالسکه‌ای سه متری ۵ عدد لوله پروفیلی به قطر ۲۵ در ۹۰ لازم بوده و متعاقب آن پس از تهیه لوله مذکور لوله‌ها به شکل کالسکه خم و نورد می‌شود.

پس‌ازآن به‌وسیله ۵ عدد پایه پلاستیکی در هر طرف از سایبان به یکدیگر متصل شده و برای اینکه سایبان قابلیت متحرک شدن را داشته باشد یک‌گیر به کس هیدرولیک به سایبان متصل شده و متعاقباً نسبت به رنگ‌آمیزی میله‌ها غالباً به شکل نقره‌ای  اقدام شده و پس‌ازآن  تخته چوبی از طریق میخ پرچ به سازه  متصل و پس از اتصال آن جنس دلخواه مشتری از طریق  منگنه به تخته‌ها متصل می‌گردد که از این لحظه به بعد کار ساخت  سایبان کالسکه‌ای به اتمام می‌رسد.

سایبان در اختیار تیم فنی نصب جهت نصب قرار می‌گیرد که تیم فنی نصب نیز باملاحظه و مراجعه به محل نصب نحوه و کیفیت نصب را به مشتری رسانده و مطابق شرایط موجود با در نظر گرفتن ظرفیت محل اقدام به نصب سایبان می‌نماید به‌طوری‌که در بعضی  محل‌ها سایبان از طریق جوشکاری به محل نصب می‌شود و در  بعضی محل‌ها سایبان از طریق رول بولت به محل نصب  و متصل می‌گردد.

نحوه نصب و ساخت سایبان دکوراتیو

سایبان دکوراتیو مغازه بدین شکل ساخته می‌شود که اولاً همانند سایبان کالسکه‌ای برای ساخت آن نیاز به طراحی قالب نبوده و برای ساخت آن برای نمونه در یک سایبان دکوراتیو یک متری نیازمند سه عدد قوطی پروفیل ۲ در ۲ بوده که این قوطی پروفیل‌ها از طریق نورد به شکل موردنظر مشتری درآمده و علت استفاده از قوطی پروفیل این هست که در سایر لوله‌ها به جهت اینکه در صورت خم‌کاری  و نوردکاری لوله‌ها از وسط شکسته شده و قابلیت نورد به شکل دلخواه مشتری را پیدا نمی‌نماید به همین دلیل از پروفیل قوطی دو در دو استفاده می‌شود؛

پس‌ازآن بااتصال تخته بر روی آن پارچه موردنظر مشتری نیز بر روی سازه متصل شده و پس از اتصال آن فرایند ساخت سایبان دکوراتیو به اتمام می‌رسد و از این لحظه به بعد سایبان دکوراتیو برای نصب در اختیار تیم فنی نصب قرار می‌گیرد. تیم فنی نصب نیز با مراجعه به محل و در نظر گرفتن ظرفیت محل متناسب با آن بااطلاع مشتری اقدام به نصب می‌نماید.

لیست قیمت سایبان مغازه

قیمت سایبان بازویی(هرمتر مربع)4400.000 تومان
قیمت سایبان کالسکه ای(هرمتر مربع)300.000تومان
موتورتوبلار1.200.000تومان

مزیت‌های بکارگیری از سایبان فروشگاهی

در اکثر موارد به دلیل آنکه صاحبان مغازه از مزیت‌های استفاده از سایه‌بان اطلاعات چندانی ندارند از خرید آن خودداری می‌کنند. به همین جهت ما در ادامه به برخی از مهم‌تریم مزایای بکارگیری از سایبان مغازه خواهیم پرداخت که با آگاهی بیشتری نسبت به خرید این محصول اقدام شود:

 • راحتی کارکنان مغازه

قبل از آنکه بخواهید برای مشتریان‌تان ارزش قائل شوید، ابتدا باید برای کارکنان مغازه‌تان تدابیری بیاندیشید تا راحت‌تر بتوانند در محیط کارشان به فعالیت بپردازند. بنابراین بکارگیری از سایبان فروشگاهی می‌تواند تا حدالامکان خیال کارکنان را از بابت یک موقعیت شغلی مناسب راحت کند.

 • راحتی مشتریان

احتمالاً برای اکثر شما عزیزان پیش آمده است که وارد مغازه‌ای شده‌اید اما به دلیل تابش مستقیم نور خورشید و گرمای بیش از اندازه، نتوانسته باشید آن گونه که مدنظرتان بود، به بررسی محصولات‌تان بپردازید که در نتیجه سعی کرده‌اید، خیلی زود از مغازه بیرون بزنید. این مشکل برای اکثر مغازه‌ها وجود دارد و تنها راه‌حل آن استفاده از سایبان مغازه است.

 • جلوگیری از خراب شده محصولات

در برخی از مغازه‌های که محصولات اغذیه یا آرایشی بهداشتی فروخته می‌شود تابش نور خورشید ممکن است به فاسد شدن‌شان منجر شود. به همین منظور برای جلوگیری از این کار استفاده از سایه بان در دستور کار قرار خواهد گرفت. پر واضح است که سهلنگاری در این خصوص می‌تواند ضررهای هنگفتی به صاحبان مغازه وارد کند.

 • برندینگ

حتماً می‌دانید افرادی که از کنار مغازه‌تان رد می‌شوند، اولین موردی که به چشم‌شان می‌آید، سایبان مغازه‌تان است. بنابراین اگر نام مغازه و لوگوی اختصاصی‌تان را بر روی سایبان درج کرده باشید، به طور حتم در بلند مدت کار برندینگ را به نحو احسنت انجام داده‌اید. این موضوع به خوبی می‌تواند به افزایش درآمد کسب و کارتان منجر شود.

 • تبلیغات

استفاده از سایه‌بان مغازه به خوبی می‌تواند یک راه موثر برای تبلیغات کسب و کارتان باشد، بدون آن‌که بخواهید هزینه‌های مستمر در نظر بگیرید.

شرکت سایبا ایرانیان به منظور رفاه حال مشتریان دست به ابتکار جدید در زمینه سایبان مغازه برای دیده شدن تبلیغات شما زده است و آن تولید سایبان مغازه تبلیغاتی با طرح دلخواه مشتری مثل لوگو و… است.بنابراین توصیه می‌کنیم که اگر تا به الان برای خرید یک سایبان مغازه اقدام نکرده‌اید، حتماً در اسرع وقت اقدام کنید تا بتوانید از کلیه‌ی مزایای آن بهره ببرید.

سایبان فروشگاهی تبلیغاتی پمینا

چه سایبان‌هایی برای مغازه ما مناسب است؟

اصولاً سایبان‌هایی که در محل کار و فروشگاه و مغازه استفاده می‌شود، باید حرفه‌ای‌تر از سایر سایبان‌ها باشد. شما مشتریان عزیز اگر تبلیغ و ظاهر مغازه‌تان برایتان مهم است؛ حتماً باید سایبان‌های شیک و حرفه‌ای‌تری را انتخاب کنید.

اصولاً در قدم اول سایبان فول باکس از سری خانواده سایبان‌های بازویی و در قدم دوم سایبان بازویی معمولی می‌تواند گزینه خوبی برای سایبان مغازه باشد. اگر شما بودجه زیادی برای انجام پروژه سایبان مغازه خود در نظر گرفته‌اید پیشنهاد ما به شما سایبان فول باکس است. این دو سایبان متحرک هستند اما اگر شما صرفاً شیک بودن مهم است و می‌خواهید به‌عنوان دکور از سایبان برای مغازه خود استفاده کنید پیشنهاد ما به شما سایبان دکوراتیو است. این سایبان مهم‌ترین کارایش شیک و به‌روز کردن فضای موردنظر شماست.

اما برخی مشتریان بنا به دلایلی مثل اجاره بودن در محل کار یا صرفاً برای جلوگیری از آفتاب و باران می‌خواهند سایبانی انتخاب کنند که اقتصادی‌تر باشد. اگر شما هم جز و این دسته‌اید باید گفت نگران نباشید، شرکت سایبان سازی ایرانیان برای شما هم سایبان مخصوص دارد. پیشنهاد ما به شما خرید سایبان اقتصادی شرکت سایبان سازی ایرانیان است. این سایبان نیز در نوبه خود بهترین سایبان  در بین سایبان‌های هم‌طراز خود است. در این نوع سایبان نیز شما اختیار انتخاب رنگ و پارچه و… را نیز دارید.

و اگر همچنان برای انتخاب سایبان موردنظر سردرگم هستید، قصد خرید سایبان برای مغازه‌های خود رادارید و می‌خواهید بهترین سایبان باکیفیت و قیمت عالی را بخرید، لازم نیست خودتان را اذیت کنید شرکت سایبان سازی ایرانیان به‌عنوان بهترین شرکت سایبان سازی  در ایران که درزمینهٔ سایبان‌های مختلف مغازه تخصص دارد، به شما این امکان را می‌دهد که گوشی تلفن خود را بردارید و برای مشاوره رایگان و انتخاب راحت‌تر با مجموعه ما تماس بگیرید، تا همکاران ما بهترین راهنمایی‌ها را درزمینهٔ سایبان مغازه به شما اراده بدهند.

سایبان ایرانیان درهمه شهرهای ایران

بله درست متوجه شدید، شرکت سایبان سازی ایرانیان برای اولین بار در ایران اقدام به سفارش گیری از شهرستان‌های دوردست کرده است. شما نگران محل زندگی خود به خاطر دور بودن از شرکت سایبان سازی ایرانیان نباشید، شما می‌توانید تنها با یک تماس  با همکاران ما سفارش‌های سایبان مغازه خود را ثبت کنید و بعد از ثبت و آماده شدن سفارش‌های شما عزیز بسته‌بندی لازم برای حمل سایبان مغازه شما صورت گرفته و سایبان مغازه شما برای ارسال به شهرستان به  باربری  فرستاده می‌شود.

همچنین نگران نصب سایبان مغازه نباشید، در صورت درخواست برای نصب نمایندگی‌های شرکت سایبان ایرانیان در محل موردنظر شما حضور یافته و اقدام به نصب سایبان می‌کنند و در صورت عدم تمایل به نصب سایبان از طریق نصاب، نصب سایبان از طریق شبکه‌های اجتماعی و به‌صورت آنلاین به شما آموزش داده خواهد شد تا سایبان مغازه خود را  به‌راحتی و با استفاده از خدمات پس از فروش سایبان ایرانیان نصب کنید.

در آخر با توجه به اطلاعاتی که در اختیار شما مشتریان عزیز قرار گرفت، اگر بازهم جای ابهامی بود یا سؤالی داشتید با همکاران ما تماس بگیرید.

33 Comments

 1. رضا عبدی گفت:

  سلام مطالعه خوبی بود. ببخشید برای سایبان مغازه دهنه ما ۶ متره قابل اجراع هست ؟؟؟

  • sayehban-iranian گفت:

   سلام خوشحالیم که مطالب برای شما مفید بود. بله برای دهنه 6 متر سایبان بازویی قابل اجرا است.

   • جلیل گفت:

    دهنه ما ۷ متره چیکار باید بکنیم؟

    • sayehban-iranian گفت:

     سلام ممنون از توجهتون شما میتونید دو تیکه 3ونیم متری برای سایبان بازویی برای سایبان مغازه سفارش بدید. برای سفارش میتونید با شماره 09196530853 تماس داشته باشید یا با شماره 09222358009 در واتساپ پیام دهید. با تشکر از شما

 2. حسین گفت:

  من سایبان مغازه خریدم برای مغازم واقعا خیلی لذت میبرم وقتی بازش میکنم هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ خوش برخورد بودن مجموعه واقعا راضیمممم خیلب عالیهههه من که لذت بردم از نصب سایبان مغازه این شرکت برای مغازم

 3. مهدی ترابی گفت:

  سلام ما برای کافمون سایبان مغازه از شرکت شما تهیه کردیم خیلی عالیه چون که متحرک هستند هرموقع بخوایم بازش میکنیم و زیرش صندلی میزاریم خیلی ممنونیم رنگ سایبان با توجه به سلیقمون و تم کافمون هست و این زیبایی کافمون رو چندین برابر کرده.

 4. رضا گفت:

  یه نکته ای خیلی برام جالب بود از وقتی که برای فروشگاهمون سایبان مغازه نصب کردیم علاوه بر اینکه مغازمون از افتاب و بارون حفظ شه مغازمون خنک هم شده انگار که یک کولر در مغازمون داریم خیلی جالب بود که در مصرف برقمون هم کمتر شده چون دیگه تو تابستان نیاز به اسپلیت یا کولر نیست. ممنونم از شرکت سایبان ایرانیان که باعث این تجربه زیبا شدند.

  • sayehban-iranian گفت:

   خیلیم عالی بله دقیقا همینطوره از انتخاب شرکت سایبان سازی ایرانیان از شما سپاسگذارم

  • علیرضا گفت:

   سلام من هم همچنین تجربه ای رو داشتم واقعا همنیجوریه ماهم بعد از نصب سایبان مغازه مغازمون خنک شد و دیگه نیاز به کولر نداشت

 5. سعیدی گفت:

  روکش سایبان معازم خراب شده آیا شما روکششو میتونید تعویض کنید؟

 6. فرید گفت:

  سلام سایبان اقتصادی سایبان مغازه شرکتتون به چه صورته؟ یعنی کیفیت پایینی داره؟

 7. سمانه گفت:

  ما یه فروشگاه در داخل پاساژ داشتیم که ویترینش به سمت بیرون بود و افتاب اذیت میکرد زنگ زدیم و سایبان فول باکس برای فروشگاهمون سفارش دادیم یکبار برای اندازه گیری و یکبار برای نصب تشریف آوردن من واقعا خیلی راضی بودم هم از هزینه ها و هم هزینه نصب و ایاب و ذهاب بسیار مناسب تر بقیه جاها بود

 8. علیمرادی گفت:

  سلام من ساکن شهر مشهد هستم.سایبان مغازه ازسایبان ایرانیان خریدم. سایبان مغازه من سایبان بازویی سبز رنگ بود. به دستم رسید و نصبش کردم

 9. شهرام گفت:

  انصافا کارتون بی نظیره.بااینکه ما سایبان مغازه در کرج میخواستیم ولی بدون هیچ دردسر و هزینه اضافی سایبان فروشگاه مارو تولید و نصب کردند. خیلی راضیم.

 10. عبیری گفت:

  سلام ما یه دکه داشتیم به عنوان یه کافی شاپ در توچال ازش استفاده می کردیم.نور آفتاب خیلی اذیتمون میکرد یا وقتی بارون و برف میبارید نمیتونستیم برای مشتریامون خدمات بدیم ولی از وقتی سایبان مغازه بازویی برای کافمون نصب کردیم زیرش صندلی گذاشتیم و مشتریامون در روز های بارونی و برفی بیشتر شده و در نتیجه فروشمونم بیشتر شده خیلی از شرکت سایبان ایرانیان ممنونم بابت پیشنهاد این سایبان مغازه خوب به ما

 11. سلمان گفت:

  سلام من ساکن شهر اصفهانم از شما برای مغازم سایبان مغازه خریداری کردم خیلی راضی بودم ازش خدا خیرتون بده دیگه آفتاب به مغازم نمیخوره…

 12. کمالی گفت:

  ما شهر شیراز هستیم یه فروشگاه زنجیره ای داریم تو شیراز میتونیم برای تعداد بالا سایبان مغازه یا سایبان فروشگاهی سفارش بدیم؟

  • sayehban-iranian گفت:

   سلام روزتون بخیر بله شرکت سایبان سازی ایرانیان سفارشات تعداد بالای سایبان را نیز قبول میکند. لطفا در اسرع وقت با شماره 09196530583 تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

 13. سلیمه گفت:

  ما برای بوتیکمون سایبان مغازه دکوراتیو سفارش دادیم به موقع سفارشمون به دستمون رسید کیفیت خوبی داره راضیم چون ما فقط برای دکور میخواستیم برا همین تمییزی کار برامون مهم بود که خداروشکر سایبان مغازه ایرانیان این تمییزی رو تو کارشون داشتند.

 14. Pyman گفت:

  سلام ما سایبان مغازه دکوراتیو سفارش دادیم برای کافی شاپمون تو کرج واقعا میتونم بگم شیک ترین سایبون هارو داشت واقعا عالیه.

 15. مسلم گفت:

  واقعا مطالب خوب بود و لذت بردم . خیلی جامع و کامل درباره سایبان مغازه توضیح دادید.

 16. سامانی گفت:

  سلام من سایبان مغازه برقی میخواستم آیا شما تولید سایبان مغازه به صورت برقی هم دارید؟

  • sayehban-iranian گفت:

   سلام شبتون بخیر. بله شرکت سایبان ایرانیان در زمینه سایبان مغازه به صورت برقی نیز تولید دارد. میتوانید برای سفارش سایبان مغازه برقی با شماره 09196530853 تماس فرمایید.

 17. زاهدی گفت:

  من یه سایبون میخواستم برا مغازم خیلیم عجله داشتم همون روز تحویل بگیرم. خیلی جالب بود هم خریدمو حضوری انجام دادم هم همون روز سفارشمو تحویل گرفتم . ممنومم از اینکه برا مشتری ارزش قایلید.

 18. عظیمی گفت:

  هر جا زنگ زدیم برای خرید حضوری اصلا کسی اجازه نمیداد همه میگفتن اینترنتی ولی وقتی با شرکت شما تماس گرفتیم خیلی با اخلاق و رفتار خوب از ما دعوت به عمل امد که حتما تشریف بیارید از کارگاه بازدید نمایید و سفارش خودتن رو ثبت کنید. خیلی خوب بود واقعا باعث شد خاطره خوبی از خرید مون تو ذهنمون باشه. ممنومم از پرسنل کار بلد سایبان ایرانیان.

 19. قنبری گفت:

  ما سایبونو سفارش دادیم به دستمون رسید الحمدالله خیلی راضی بودیم . نصبم کردیم خیلی خوشگل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *