فهرست این محتوا:

ممکن است شما یک فروشگاه زیبا کوچک یا بزرگ داشته باشید و ورودی فروشگاهتان از چند در و پنجره ساخته‌شده باشد. شما برای حفظ این فضای زیبا و درعین‌حال محافظت از سایبان‌های مغازه استفاده کنید.   سایبان در وهله اول از ویترین مغازه شما در برابر گردوغبار و باد و باران  محافظت می‌کند و علاوه بر این مورد امکانی ایجاد می‌کند تا مشتریان برای خروج از مغازه بتوانند آماده بشود مثلاً از زیر سایه سایبان استفاده کنند و  منتظر تاکسی یا ماشین بماند یا در هوای بارانی در زیر سایبان فرصت باز کردن چتر خود را داشته باشند.

یا ممکن است مغازه شما ویترین محصولات داشته باشد مهم نیست محصولات فروشگاهی شما خوراک است یا پوشاک مهم این است که در طولانی‌مدت  در برابر قرار گرفتن جلوی نور آفتاب کیفیت خود را از دست می‌دهد.

ما در این مقاله قصد داریم تا شمارا با سایبان مناسب فروشگاه‌ها یا همان سایبان مغازه آشنا کنیم؛ تا با اطلاعات دقیق و کامل مناسب‌ترین چادر مغازه را برای فروشگاه خود انتخاب کنید.

سایه بون مغازه

انواع سایبان مغازه

سایه بان مغازه با توجه  به برخی پارامترها مثل فضای جلوی مغازه شما یا بودجه در نظر گرفته شما برای سایبان و … دارای انواع مختلفی است.

1.سایبان مغازه بازویی(فنری)

سایبان فروشگاهی

۲.سایبان جلو مغازه کالسکه‌ای

۳.سایبان مغازه دکوراتیو(دکوری)

در زیر می‌توانید نمونه‌هایی از انواع سایبان مغازه را ببینید.

 

1.سایبان جلو مغازه بازویی

سایبان مغازه بازویی یا سایبان فنری امروزه متقاضیان زیادی از مشتریان را به خود اختصاص داده است. این نوع سایه بون مغازه دارای بازشویی بیشتر از سایر سایبان‌های رقابتی خود رادار است همچنین بسیار شیک‌تر سایر سایبان‌هاست و به‌صورت افقی یا با شیب‌های مختلفی که به سلیقه مشتری است باز و بسته می‌شود.

این نوع سایبان خود به دو نوع تقسیم می‌شود:

۱. سایبان بازویی دستی

سایبان مغازه بازویی دستی

 

۲. سایبان بازویی برقی

اگر به دنبال سایبان مغازه باکیفیت می‌گردید حتماً انواع مختلف سایه بون مغازه بازویی را ببینید و یکی از انواع این نوع سایبان را برای محل کار خود یا کافی‌شاپ و یا … انتخاب کنید.

سایبان فروشگاهی

 

2.سایبان مغازه کالسکه‌ای

این نوع سایبان دارای قدمتی بیشتر از سایه بون مغازه بازویی است، بااین‌حال این سایبان مشتریان خواص خود را دارد. این سایبان نیز همان‌طور که از اسمش پیداست شکلی مانند کالسکه دارد و مانند کالسکه نیز باز و بسته می‌شود. این نوع سایبان کارایی‌های زیادی دارد که یکی از کارایی‌ها سایه بون مغازه است.

سایبان کالسکه ای مغازه

نحوه اندازه گیری سایبان کالسکه ای مغازه

سایه بان مغازه کالسکه ای برای اندازه گیری توسط تیم فنی این شرکت بدون موقعیت جغرافیایی مغازه در نظر گرفته می شود. که آیا سطح ارتفاع مغازه از سطح زمین زیاد می باشد یا خیر؟

در صورتی که مغازه دارای سطح ارتفاع بیشتر از دو متر داشته باشد. نظر به اینکه از زیر سایه بان مغازه کالسکه ای که غالبا محل عبور مردم نیز می باشد. افراد عبور می کنند. یک متر وهشتاد سانت به عنوان پیش فرض از سطح زمین رها کرده وبعد سایه بان مغازه کالسکه ای نصب می شود.

زیرا سر افراد در هنگام عبور به آن بر خورد ننماید که البته جای هیچ نگرانی نیست وتیم فنی شرکت ما کاملا تمام این مسائل را برای نصب سایبان کالسکه ای مناسب در نظر می گیرد.

سایه بان کالسکه ای مغازه

سایبان کالسکه ای مغازه شرکت ایرانیان برای سراسر کشور

سایبان سازی ایرانیان برای سراسر کشور سایه بان کالسکه ای مغازه تولید می کند. شما مشتریان عزیز در هر جای کشور عزیزمان ایران باشید .می توانید با تماس با شرکت سایبان سازی ایرانیان سفارشات خودرا با اندازه دلخواه ثبت کنید.

3.سایبان مغازه دکوراتیو

این نوع چادر سایبان مغازه دارای انواع مختلفی است که در زیر مشاهده می‌کنید. این سایبان برخلاف سایر سایبان‌ها ثابت هستند. مهم‌ترین عاملی که مشتریان از این نوع سایبان استفاده می‌کنند زیبایی و دکوری بودن است. این سایبان بیشتر در کافی‌شاپ‌ها و هتل‌ها و … کاربرد دارد. اگر به فکر شیک بودن هستید، پیشنهاد ما به شما استفاده از این نوع سایبان است.

قیمت سایبان مغازه

قیمت سایبان مغازه با توجه به منطقه استفاده از سایبان، عملکرد و اندازه محصول و نوع انتخابی مشتریان متفاوت است. بااین‌حال اگر می‌خواهید سایبانی را انتخاب کنید که هم کیفیت بالایی داشته باشد و هم برای سال‌های طولانی از آن استفاده کنید، لازم است که بودجه بیشتری برای خرید سایبان مغازه در نظر بگیرید.

چادر مغازه ارزان بالطبع دارای کیفیت پایین‌تری هستند که در اولین نگاه به شما فقط مزیت قیمت را می‌دهند ولی در طولانی‌مدت می‌توانند به‌وسیله ای تبدیل شود که فقط پول خود را برای خرید آن به هدر داده‌اید.

قیمت سایبان یکی از شاخصه‌های مهم در خرید سایبان مغازه است ، با توجه به این مؤلفه پس بهتر است برای مغازه خود بهترین سایبان را خریداری کنید.

عواملی بر قیمت سایبان جلوی مغازه موثر است از جمله این عوامل میتوان به نوع اسکلت سایبان ، نوع پارچه، متریال های استفاده شده در ساخت و… اشاره نمود.

قیمت سایبان مغازه برقی

قیمت سایبان برقی مغازه، برای صاحبان مغازه بسیار مهم است زیرا سایبان‌های برقی برای صاحبان مغازه مزایای بسیاری دارند. سایبان‌های برقی مغازه فراتر از ایجاد یک سایه، به صاحبان مغازه این فرصت را می‌دهد که نمای مغازه خود را بهبود دهند، جذب مشتری بیشتری داشته باشند و هزینه‌های آن‌ها را کاهش می­دهد.

درنتیجه سایبان مغازه برقی یک سرمایه‌گذاری بزرگ برای صاحبان مغازه است که چندین راه برای آن‌ها دارد اما مهم‌ترین نکته قابل‌توجه قیمت سایبان برقی مغازه است. در اینجا ما درباره مزایا، خرید و عوامل مؤثر بر قیمت سایبان مغازه برقی صحبت کرده‌ایم.

قیمت سایبان برقی فروشگاهی

عوامل مؤثر بر قیمت سایبان برقی مغازه

قبل از شروع یک کسب‌وکار معمولاً افراد می‌نشینند و برای بازاریابی خوب، برنامه‌ریزی می‌کنند. یکی از بهترین مفیدترین بازاریابی که باید موردتوجه قرار می‌گیرد سایبان مغازه برقی است. آن‌ها جلوه شیک به ساختمان می‌دهند و می‌توانند متناسب با شغل خاص شما سفارشی‌سازی شوند.

سایبان‌های برقی دارای انواع مختلفی از اشکال، طرح‌ها، رنگ‌ها هستند و حتی می‌توانید مواد مختلف را برای سایبان خود انتخاب کنید. راه دیگری که به کسب‌وکار شما اجازه می‌دهد برجسته شود این است که آن‌ها می‌توانند نام کسب‌وکار، ساعت کار، وب‌سایت یا نشان‌واره‌ی شمارا روی سایبان چاپ کنند؛

اما قبل از اقدام به خرید باید قیمت سایبان برقی مغازه را بدانید. در بازار عوامل زیادی بر قیمت سایبان مغازه برقی تأثیرگذار هستند با آگاهی درباره این عوامل می‌توانید قیمت سایبان برقی مغازه را با بودجه خود تطبیق دهید.

 1. انواع سایبان

وقتی به سایبان برقی مغازه فکر می‌کنید، ممکن است فقط به نوع موجود در ورودی‌ها فکر کنید، اما درواقع چندین گزینه مختلف وجود دارد، ازجمله:

 • سایبان ورودی

اگر راهی دارید که به کسب‌وکار شما منتهی می‌شود، می‌توانید یک سایبان به‌عنوان یک پوشش اضافه کنید که برای مشتریان شما که از خیابان یا پارکینگ در حال ورود به محل کار شما هستند، راحتی بسیار خوبی به مشتریان دهید.

 • سایبان پنجره

سایه بآن‌های برقی مغازه پنجره درواقع بسیار مفید هستند زیرا می‌توانند به مغازه شما سبک ببخشند، همچنین می‌توانند از ورود اشعه ماوراءبنفش به داخل پنجره‌های شما جلوگیری کنند که به‌نوبه خود می‌تواند قبض انرژی شمارا کاهش دهد. این‌یک گزینه بسیار هوشمند برای رستوران‌ها، کافه‌ها و مغازه‌ها است.

 • سایبان پاسیو

اگر رستوران یا کافه‌ای با صندلی در فضای بازدارید، این سایبان‌ها کاملاً گزینه مناسبی هستند. یک سایبان برقی روی پاسخ به مشتریان اجازه می‌دهد بدون توجه به آب‌وهوا در بیرون بنشینند. این سایبان‌ها معمولاً دارای یک موتور هستند که به شما امکان می‌دهد در مواقع لزوم آن‌ها را بکشید.

 1. انتخاب فروشگاه مناسب

انتخاب یک فروشگاه سایبان برای طراحی، نصب و نگهداری سایبان شما به‌اندازه سایر جنبه‌های دیگر در قیمت سایبان برقی مغازه تأثیرگذار است. در اینجا 3 نکته ضروری برای فروشگاه‌های سایبان‌های برقی مغازه وجود دارد:

 • مطمئن شوید که آن‌ها محلی هستند

اگر در آینده مشکلی دارید، باید مطمئن باشید که فروشگاه‌هایی که از آن خرید می‌کنید خدمات پس از فروش را ارائه می­دهد. برخی از فروشگاه‌ها هزینه خدمات را بر قیمت سایبان مغازه برقی حساب می‌کنند و برخی دیگر هزینه را به‌صورت جداگانه حساب می‌کنند. درهرحال اگر سایبان شما نیاز به تعمیر یا نگهداری داشته باشد، باید فروشگاه خدمات پس از فروش را انجام دهند.

 • طراحی سایبان برقی

فروشگاه‌هایی را انتخاب کنید که مشاوره طراحی ارائه می‌دهد. اگر قبلاً هرگز سایبان برقی نداشته‌اید، احتمالاً اطلاعات زیادی در مورد آن‌ها ندارید؛ بنابراین، قبل از خرید هر سایبان باید فروشگاهی را پیدا کنید که مشاوره طراحی ارائه دهد. مشاوران درباره هر مورد از سایبان‌ها، رنگ‌ها، سبک‌ها، مصالح و موارد دیگر صحبت می­کنند.

این امر باعث می‌شود که اندازه، شکل و رنگ ایدئال برای مشاغل خاص خود را به دست آورید. برخی از شرکت‌ها و فروشگاه‌ها هزینه مشاوران را بر قیمت اولیه سایبان‌های برقی مغازه محاسبه می‌کنند و برخی‌ها آن را جدا محاسبه می‌کنند.

 • تنوع در سایبان‌ها

فروشگاه‌ها باید در سایبان‌های برقی تنوع داشته باشند این تنوع در سایبان‌ها منجر به تنوع در قیمت‌ها می‌شود زیرا هر فردی مبلغ نامحدودی به بودجه سایبان خود اختصاص نمی‌دهد.

اطمینان حاصل کنید که فروشگاهی را پیداکرده‌اید که گزینه‌ها و ویژگی‌های مختلفی را ارائه می‌دهد زیرا این گزینه‌ها و ویژگی‌ها سطوح مختلفی از بودجه را ارائه می‌دهند. با ارائه گزینه‌ها و تنوع، سایبان‌های مناسب مغازه خود را باقیمت موردنیاز خود دریافت خواهید کرد.

 1. ضد آب

همه سایبان‌های برقی مغازه ممکن است که خیس شوند مخصوصاً در آب‌وهوای غیرقابل‌پیش‌بینی ایران، اما پارچه سایبان شما تعیین‌کننده عملکرد و ماندگاری آن است. استفاده مداوم از سایبان برقی مغازه در هنگام باران بر ظاهر پارچه تأثیر می‌گذارد، بنابراین گذاشتن یک سایبان با پارچه مناسب برای خشک شدن ماندن کمک می‌کند سایبان شما برای مدت طولانی سالم کار کند.

انتخاب یکپارچه درجه‌یک که دارای روکش ضد آب است، مانع از عبور آب از سطح سایه‌بان شما می‌شود و از رشد کپک و جلبک جلوگیری می‌کند. قیمت سایبان مغازه برقی ضد آب بیشتر از سایبان‌های برقی مغازه معمولی است.

 1. اندازه سایبان برقی مغازه

عرض و عمق سایبان برقی مغازه در قیمت سایبان مغازه برقی بسیار مهم هستند، بنابراین هنگام تصمیم‌گیری در مورد سایبان مغازه خود، باید تعدادی از عوامل را در نظر بگیرید که شامل هرگونه مانع مانند درختان، حصارها و لوله‌ها یا ناودان، موقعیت خورشید هنگام غروب و طلوع زیرا سطح مناسب حفاظت از خورشید را تعیین می‌کند و اینکه آیا این فضای زیر سایبان عمدتاً برای چه‌کاری استفاده می‌شود.

دانستن ای عوامل به شما کمک می‌کند تا اندازه دقیقی از سایبان خود به دست بیاورید. قیمت سایبان‌های برقی مغازه در اندازه‌های بزرگ بیشتر از قیمت سایبان‌های برقی مغازه هستند.

 1. پارچه سایبان مغازه برقی

پارچه یک سایبان مغازه  برقی می‌تواند سبک و عملکرد کلی را ایجاد یا خراب کند. همچنین عامل اصلی تعیین‌کننده قیمت سایبان برقی مغازه است؛ بنابراین، انتخاب پارچه سایبان برقی مناسب برای نیازهای متنوع ضروری است. پارچه‌های این نوع سایبان  مجموعه گسترده‌ای بیش از 200 رنگ را ارائه می‌دهند، بنابراین مطمئناً آنچه را که مناسب مغازه خود باشد را پیدا خواهید کرد.

دو نوع رایج پارچه‌های سایبان‌های برقی مغازه شامل پلی‌استر و آکریلیک می‌شود که هرکدام ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود رادارند که منجر به تغییر قیمت سایبان‌های برقی می‌شوند.

 • پلی‌استر

هرچه سایبان برقی مغازه شما بزرگ‌تر باشد، احتمال افتادگی پارچه بیشتر است. برای جلوگیری از افتادگی روی سایبان‌های برقی بزرگ، پارچه‌های پلی‌استر که فرم آن نسبت به آکریلیک سفت‌تر است، مناسب‌تر هستند. پلی‌استر دارای ویژگی‌هایی است که به آن اجازه می‌دهد تا شکل خود را تحت تنش حفظ کند و بنابراین برای مدت طولانی‌تری می‌توان از سایبان مغازه برقی استفاده کرد.

 • پارچه آکریلیک

اگر قصد دارید از سایبان برقی مغازه خود به‌طور مکرر استفاده کنید، بهتر است پارچه‌ای با پایه آکریلیک انتخاب کنید. پارچه‌های آکریلیک رنگ خود را برای مدت طولانی‌تری حفظ می‌کنند، بنابراین این‌یک انتخاب عالی برای رستوران‌ها، کافه‌ها یا جایی است که سایبان در بیشتر روزها باز است، می‌باشد.

 1. تجهیزات اضافی

سایبان‌های برقی مغازه به شما امکان می‌دهد فقط با فشار یک دکمه، سایبان را باز و بسته کنید. همچنین به این نوع سایبان‌ها می‌توانید هرگونه تجهیزات اضافی مانند روشنایی و گرمایش و سنسورهای هوشمند استفاده کنید. این نوع تجهیزات اضافی را می‌توانید با همان ریموت کنترل یا تلفن همراه خود کنترل کنید.

سنسورهای هوشمند رایج ترین تجهیزات اضافی هستند که در سایبان‌های برقی مغازه استفاده می‌شوند. این سنسورها شامل سه نوع سنسور هوشمند باد، سنسور هوشمند باران، سنسور هوشمند وضعیت خورشید می‌شوند. سنسور هوشمند باران درزمانی بار آن‌های سنگین می‌بارد به‌طور خودکار سایبان مغازه برقی را جمع می‌کند و از آسیب رسیدن به سایبان در هنگام باران جلوگیری می‌کنند.

سنسورهای هوشمند باد هم‌زمانی که بادهای شدیدی و طوفان شروع به وزش می‌کنند، سایبان برقی را به‌صورت خودکار می‌بندد. سنسورهای هوشمند وضعیت خورشید زمانی که تابش نور خورشید به‌صورت مستقیم باشد سایبان برقی را باز می‌کند تا زمانی خورشید غروب کند و از تابش مستقیم آن جلوگیری می‌کند.

این سنسورها به‌صورت خودکار کار می‌کنند و برای زمانی که فراموش کرده‌اید سایبان برقی مغازه را جمع کنید و ناگهان شرایط هوایی نامساعد می‌شود، بسیار مفید و کاربردی هستند اما هرکدام از آن‌ها قیمت‌های متفاوتی دارند نسبتاً گرانی دارند و یکی از عوامی مهم در تعیین قیمت سایبان هستند.

آیا سایبان برقی مغازه به خاطر قیمتش ارزش خرید را دارد؟

در بازار می‌توانید قیمت سایبان برقی مغازه متنوعی را پیدا کنید. وجود این تنوع قیمت در بازار طبیعی است اما سؤالی که برای صاحبان مغازه در مواجه‌شدن با این قیمت‌های سایبان برقی پیش می‌آید این است که آیا خرید و سرمایه‌گذاری این نوع سایبان‌ها ارزشش را دارد یا نه؟

سایبان‌های برقی مغازه مزایای بی‌شماری را به صاحبان مغازه می‌دهند که با دانستن این مزایا قطعاً به مفید بودن و باارزش بودن سایبان‌های برقی مغازه پی می‌برید در اینجا برخی از این مزایا را برای شما آورده‌ایم.

 

 1. ذخیره انرژی

سایبان‌های برقی مغازه بهترین راه‌ها برای کاهش هزینه‌های انرژی این است. این سایبان‌ها از ورود نور خورشید به منطقه زیر سایبان و همچنین فضای داخل مغازه جلوگیری می‌کنند که باعث می‌شود فضای داخلی خنک بماند.

در این صورت نیاز استفاده از وسایل سرمایشی را به حداقل می‌رسانند. همچنین این کار منجر به کاهش قبض‌های مصرفی نیز می‌شود. البته در صورت ورود نور خورشید به داخل می‌توانید سایبان را جمع کرده تا نور به داخل وارد شود.

 1. فواید سلامتی

ازآنجاکه سایبان‌های برقی مغازه تا 75 درصد از اشعه‌های مضر خورشید UV را می‌توانند مسدود کنند. آسیب‌هایی که ممکن است از قرار گرفتن بیش‌ازحد در نور خورشید به شما وارد شود، کاهش یابد. این مزیت برای مغازه‌های خرده‌فروشی و رستوران‌ها، کافه‌ها، بسیار مهم و مفید است.

 

 

 1. مناسب برای استفاده

سایبان‌های برقی مغازه را می‌توان با ریموت کنترل‌ها و برنامه‌های تلفن گوشی همراه کنترل کرد. این‌یک مزیت بسیار مهم برای زمانی است که مشتریان شما در فضای بیرونی قرار دارند و می‌خواهید از آن‌ها در برابر تابش نور خورشید محافظت کنید و اما نمی‌خواهید راحتی آن‌ها را به هم بزنید. به‌آسانی می‌توانید از راه دور سایبان خود را تنظیم کرده و دیگر نیازی نیست سایبان را با دست‌باز و بسته کنید.

 1. حفاظت از وسایل مغازه

زمانی که نور خورشید به وسایل و تجهیزات مغازه می‌تابد پس از مدتی رنگ آن‌ها از بین می‌رود و آسیب می‌بینند. سایبان‌های برقی مغازه را از ورود نور به داخل مغازه و ویترین جلوگیری می‌کند و از وسایل و داخلی و پشت ویترین در برابر آسیب‌دیدگی خورشید جلوگیری می‌کند.

 1. تبلیغات

سایبان‌های برقی مغازه به‌عنوان یک بازاریاب خوب عمل می‌کنند. این سایبان‌ها قابلیت این رادارند که روی آن‌ها طرح برند و گرافیک خود را به همراه شماره تلفن یا آدرس سایت نشان دهید. زمانی که سایبان شما در جلوی مغازه و یا بالای ویترین شما قرار دارد، برند شما به چشم افراد می‌خورد و می‌تواند باعث جذب مشتری شوند.

این‌یک سرمایه‌گذاری مفید است زیرا طول عمر این سایبان‌ها به مدت 10-15 سال است که می‌توانید یک‌بار برای آن هزینه کنید اما آن‌ها سال‌ها می‌توانند باعث جذب مشتری برای شما شوند.

نکات خرید سایبان مغازه

اگر شما تصمیم دارید برای مغازه خود سایبان بخرید،توجه به برخی نکات ضروری است.

۱.هنگام انتخاب سایبانی که برای مغازه خود قرارِ استفاده کنیم ، باید متراژ و مساحت و جلوی درب مغازه را در نظر داشته باشیم. خیلی اهمیت دارد فضایی که قرار است سایبان در آن قرار بگیرد،برای ویژگی‌های نصب سایبان مناسب است.

۲.مورد دوم کیفیت سایبان است. هنگام انتخاب باید کیفیت سایبان را در نظر بگیریم آیا این سایبان با این کیفیت برای مغازه ما مناسب است یا نه؟

۳.مورد بعدی بررسی شرایط آب و هوایی منطقه و محل نصب سایبان است. ممکن است یک سایبان برای یک منطقه آب و هوایی مناسب باشد ولی همان سایبون مغازه در یک منطقه دیگری در یک مدت کوتاه با توجه به وزش باد شدید یا باران شدید به یک محصول بی‌کیفیت تبدیل شود.

۴.هنگام خرید سایبان باید به نحوه  راحتی باز و بسته شدن سایبان موردنظر دقت شود.

۵.سایبان انتخابی ما باید دارای بازوهای محکم یا سازه‌های محکم باشد.

۶.همچنین با توجه به عملکرد سایبان و منطقه موردنظر پارچه سایبان نیز مهم است که ضد آب و بادوام و… باشد.

همچنین  میتوانید برای اطلاعات بیشتر درباره سایبان به سایت معتبر ویکی پدیا مراجعه کنید.

ساخت و نصب سایبان مغازه

ساخت و نصب سایبان مغازه با توجه به نوع آن متفاوت است ، هر یک دارای شکل و قالب متفاوتی برای ساخت می‌باشند، که در ادامه نحوه ساخت و نصب هر یک از انواع سایبان مغازه بیان می‌گردد. با ما همراه باشید.

                                                                             سایبان کارگاه قبل از نصب
                                                                             سایبان فروشگاهی  بعد از نصب

نحوه نصب و ساخت سایه بان مغازه بازویی (فنری)

سایبان مغازه بازویی و فنری به این شکل ساخته می‌شود که در ساخت آن از قبل می‌بایست قالب هر یک از قطعات تهیه‌شده و تناسب با آن به‌اندازه تعداد سایبان قالب‌ریزی گردیده و اقدام به ساخت آن شود؛

به‌طوری‌که به‌عنوان نمونه برای ساخت یک عدد سایبان مغازه بازویی و فنری ۳ متری لازم است یک پروفیل هشت‌ضلعی سه متری، یک عدد لوله جلو از جنس آلومینیوم سه متری و دو عدد بازو از جنس آلومینیوم و یک عدد گیربکس و یک عدد یاتاقان داشته باشیم که تیم فنی مجموعه ما بااتصال این قطعات اقدام به ساخت اسکلت سایبان می‌نماید.

پس از ساخت اسکلت نیز بااتصال روکش مورد سفارش مشتری به بدنه سایبان فرایند ساخت سایبان بازویی تکمیل و پس‌ازآن سایبان جهت نصب در اختیار تیم فنی نصب قرار می‌گیرد تا تیم فنی نصب سایبان با حضور در محل نسبت به ارزیابی نحوه نصب اقدام و متناسب با پتانسیل و ظرفیت محل اقدام به نصب می‌نماید و از قبل برای نصب سایبان هیچ نسخه واحدی جهت نصب یکسان و یونیک وجود ندارد.

 سایبان شید رول(پوششی) مغازه

شرکت سایبان ایرانیان دست به تولید سایبانی جدیدبرای سایبان مغازه زده است به اسم سایبان شید رول یا سایبان پوششی.

این مدل سایبان مانند یه پرده بالا و پایین میشود و از ورود نور به مغازه شما جلو گیری میکند.

 

نحوه نصب و ساخت چادر مغازه کالسکه‌ای

سایبان مغازه کالسکه‌ای بدین شکل ساخته می‌شود که در ساخت آن اولاً برخلاف سایبان مغازه بازویی نیاز نیست قالب آماده‌ای وجود داشته باشد و ساخت قطعات آن نیاز به قالب‌ریزی ندارد و به‌عنوان نمونه در ساخت یک سایبان کالسکه‌ای سه متری ۵ عدد لوله پروفیلی به قطر ۲۵ در ۹۰ لازم بوده و متعاقب آن پس از تهیه لوله مذکور لوله‌ها به شکل کالسکه خم و نورد می‌شود.

پس‌ازآن به‌وسیله ۵ عدد پایه پلاستیکی در هر طرف از سایبان به یکدیگر متصل شده و برای اینکه سایبان قابلیت متحرک شدن را داشته باشد یک‌گیر به کس هیدرولیک به سایبان متصل شده و متعاقباً نسبت به رنگ‌آمیزی میله‌ها غالباً به شکل نقره‌ای  اقدام شده و پس‌ازآن  تخته چوبی از طریق میخ پرچ به سازه  متصل و پس از اتصال آن جنس دلخواه مشتری از طریق  منگنه به تخته‌ها متصل می‌گردد که از این لحظه به بعد کار ساخت  سایبان کالسکه‌ای به اتمام می‌رسد.

سایبان در اختیار تیم فنی نصب جهت نصب قرار می‌گیرد که تیم فنی نصب نیز باملاحظه و مراجعه به محل نصب نحوه و کیفیت نصب را به مشتری رسانده و مطابق شرایط موجود با در نظر گرفتن ظرفیت محل اقدام به نصب سایبان می‌نماید به‌طوری‌که در بعضی  محل‌ها سایبان از طریق جوشکاری به محل نصب می‌شود و در  بعضی محل‌ها سایبان از طریق رول بولت به محل نصب  و متصل می‌گردد.

نحوه نصب و ساخت سایبان دکوراتیو

سایبان دکوراتیو مغازه بدین شکل ساخته می‌شود که اولاً همانند سایبان کالسکه‌ای برای ساخت آن نیاز به طراحی قالب نبوده و برای ساخت آن برای نمونه در یک سایبان دکوراتیو یک متری نیازمند سه عدد قوطی پروفیل ۲ در ۲ بوده که این قوطی پروفیل‌ها از طریق نورد به شکل موردنظر مشتری درآمده و علت استفاده از قوطی پروفیل این هست که در سایر لوله‌ها به جهت اینکه در صورت خم‌کاری  و نوردکاری لوله‌ها از وسط شکسته شده و قابلیت نورد به شکل دلخواه مشتری را پیدا نمی‌نماید به همین دلیل از پروفیل قوطی دو در دو استفاده می‌شود؛

پس‌ازآن بااتصال تخته بر روی آن پارچه موردنظر مشتری نیز بر روی سازه متصل شده و پس از اتصال آن فرایند ساخت سایبان دکوراتیو به اتمام می‌رسد و از این لحظه به بعد سایبان دکوراتیو برای نصب در اختیار تیم فنی نصب قرار می‌گیرد. تیم فنی نصب نیز با مراجعه به محل و در نظر گرفتن ظرفیت محل متناسب با آن بااطلاع مشتری اقدام به نصب می‌نماید.

لیست قیمت سایه بان مغازه

(قیمت سایه بان مغازه) بازویی(هرمتر مربع)660.000 تومان
(قیمت سایه بان مغازه) کالسکه ای(هرمتر مربع)500.000تومان
موتورتوبلار1.200.000تومان
قیمت نصب با قیمت سایبان جلوی مغازه متفاوت است و قیمت نصب سایه بان مغازه جداگانه حساب می شود.

مزیت‌های بکارگیری از سایبان فروشگاهی

در اکثر موارد به دلیل آنکه صاحبان مغازه از مزیت‌های استفاده از سایه‌بان اطلاعات چندانی ندارند از خرید آن خودداری می‌کنند. به همین جهت ما در ادامه به برخی از مهم‌تریم مزایای بکارگیری از سایبان جلو مغازه خواهیم پرداخت که با آگاهی بیشتری نسبت به خرید این محصول اقدام شود:

 • راحتی کارکنان مغازه

قبل از آنکه بخواهید برای مشتریان‌تان ارزش قائل شوید، ابتدا باید برای کارکنان مغازه‌تان تدابیری بیاندیشید تا راحت‌تر بتوانند در محیط کارشان به فعالیت بپردازند. بنابراین بکارگیری از سایبان فروشگاهی می‌تواند تا حدالامکان خیال کارکنان را از بابت یک موقعیت شغلی مناسب راحت کند.

 • راحتی مشتریان

احتمالاً برای اکثر شما عزیزان پیش آمده است که وارد مغازه‌ای شده‌اید اما به دلیل تابش مستقیم نور خورشید و گرمای بیش از اندازه، نتوانسته باشید آن گونه که مدنظرتان بود، به بررسی محصولات‌تان بپردازید که در نتیجه سعی کرده‌اید، خیلی زود از مغازه بیرون بزنید. این مشکل برای اکثر مغازه‌ها وجود دارد و تنها راه‌حل آن استفاده از سایبان مغازه است.

 • جلوگیری از خراب شده محصولات

در برخی از مغازه‌های که محصولات اغذیه یا آرایشی بهداشتی فروخته می‌شود تابش نور خورشید ممکن است به فاسد شدن‌شان منجر شود. به همین منظور برای جلوگیری از این کار استفاده از سایه بان در دستور کار قرار خواهد گرفت. پر واضح است که سهلنگاری در این خصوص می‌تواند ضررهای هنگفتی به صاحبان مغازه وارد کند.

 • برندینگ

حتماً می‌دانید افرادی که از کنار مغازه‌تان رد می‌شوند، اولین موردی که به چشم‌شان می‌آید، سایبان مغازه‌تان است. بنابراین اگر نام مغازه و لوگوی اختصاصی‌تان را بر روی سایبان درج کرده باشید، به طور حتم در بلند مدت کار برندینگ را به نحو احسنت انجام داده‌اید. این موضوع به خوبی می‌تواند به افزایش درآمد کسب و کارتان منجر شود.

 • تبلیغات

استفاده از سایه‌بان مغازه به خوبی می‌تواند یک راه موثر برای تبلیغات کسب و کارتان باشد، بدون آن‌که بخواهید هزینه‌های مستمر در نظر بگیرید.

شرکت سایبا ایرانیان به منظور رفاه حال مشتریان دست به ابتکار جدید در زمینه سایبان مغازه برای دیده شدن تبلیغات شما زده است و آن تولید سایبان مغازه تبلیغاتی با طرح دلخواه مشتری مثل لوگو و… است.بنابراین توصیه می‌کنیم که اگر تا به الان برای خرید یک سایبان مغازه اقدام نکرده‌اید، حتماً در اسرع وقت اقدام کنید تا بتوانید از کلیه‌ی مزایای آن بهره ببرید.

سایبان فروشگاهی تبلیغاتی پمینا

چه سایبان‌هایی برای مغازه ما مناسب است؟

اصولاً سایبان‌هایی که در محل کار و فروشگاه و مغازه استفاده می‌شود، باید حرفه‌ای‌تر از سایر سایبان‌ها باشد. شما مشتریان عزیز اگر تبلیغ و ظاهر مغازه‌تان برایتان مهم است؛ حتماً باید سایبان‌های شیک و حرفه‌ای‌تری را انتخاب کنید.

اصولاً در قدم اول سایبان فول باکس از سری خانواده سایبان‌های بازویی و در قدم دوم سایبان بازویی معمولی می‌تواند گزینه خوبی برای سایبان مغازه باشد. اگر شما بودجه زیادی برای انجام پروژه سایبان مغازه خود در نظر گرفته‌اید پیشنهاد ما به شما سایبان فول باکس است. این دو سایبان متحرک هستند اما اگر شما صرفاً شیک بودن مهم است و می‌خواهید به‌عنوان دکور از سایبان برای مغازه خود استفاده کنید پیشنهاد ما به شما سایبان دکوراتیو است. این سایبان مهم‌ترین کارایش شیک و به‌روز کردن فضای موردنظر شماست.

اما برخی مشتریان بنا به دلایلی مثل اجاره بودن در محل کار یا صرفاً برای جلوگیری از آفتاب و باران می‌خواهند سایبانی انتخاب کنند که اقتصادی‌تر باشد. اگر شما هم جز و این دسته‌اید باید گفت نگران نباشید، شرکت سایبان سازی ایرانیان برای شما هم سایبان مخصوص دارد. پیشنهاد ما به شما خرید سایبان اقتصادی شرکت سایبان سازی ایرانیان است. این سایبان نیز در نوبه خود بهترین سایبان  در بین سایبان‌های هم‌طراز خود است. در این نوع سایبان نیز شما اختیار انتخاب رنگ و پارچه و… را نیز دارید.

و اگر همچنان برای انتخاب سایبان موردنظر سردرگم هستید، قصد خرید سایبان برای مغازه‌های خود رادارید و می‌خواهید بهترین سایبان باکیفیت و قیمت عالی را بخرید، لازم نیست خودتان را اذیت کنید شرکت سایبان سازی ایرانیان به‌عنوان بهترین شرکت سایبان سازی  در ایران که درزمینهٔ سایبان‌های مختلف مغازه تخصص دارد، به شما این امکان را می‌دهد که گوشی تلفن خود را بردارید و برای مشاوره رایگان و انتخاب راحت‌تر با مجموعه ما تماس بگیرید، تا همکاران ما بهترین راهنمایی‌ها را درزمینهٔ چادرسایبان مغازه به شما اراده بدهند.

سایبان ایرانیان درهمه شهرهای ایران

بله درست متوجه شدید، شرکت سایبان سازی ایرانیان برای اولین بار در ایران اقدام به سفارش گیری از شهرستان‌های دوردست کرده است. شما نگران محل زندگی خود به خاطر دور بودن از شرکت سایبان سازی ایرانیان نباشید، شما می‌توانید تنها با یک تماس  با همکاران ما سفارش‌های سایبان مغازه خود را ثبت کنید و بعد از ثبت و آماده شدن سفارش‌های شما عزیز بسته‌بندی لازم برای حمل سایبان مغازه شما صورت گرفته و چادر سایبان مغازه شما برای ارسال به شهرستان به  باربری  فرستاده می‌شود.

همچنین نگران نصب سایبان مغازه نباشید، در صورت درخواست برای نصب نمایندگی‌های شرکت سایبان ایرانیان در محل موردنظر شما حضور یافته و اقدام به نصب سایبان می‌کنند و در صورت عدم تمایل به نصب سایبان از طریق نصاب، نصب سایبان از طریق شبکه‌های اجتماعی و به‌صورت آنلاین به شما آموزش داده خواهد شد تا سایبان مغازه خود را  به‌راحتی و با استفاده از خدمات پس از فروش سایبان ایرانیان نصب کنید.

در آخر با توجه به اطلاعاتی که در اختیار شما مشتریان عزیز قرار گرفت، اگر بازهم جای ابهامی بود یا سؤالی داشتید با همکاران ما تماس بگیرید.

سایبان بازویی کلاسیک
سایبان بازویی کارخانه آقای روشن دل

دانلود پی دی اف این مقاله آموزشی

55 Comments

 1. رضا عبدی گفت:

  سلام مطالعه خوبی بود. ببخشید برای سایبان مغازه دهنه ما ۶ متره قابل اجراع هست ؟؟؟

  • sayehban-iranian گفت:

   سلام خوشحالیم که مطالب برای شما مفید بود. بله برای دهنه 6 متر سایبان بازویی قابل اجرا است.

   • جلیل گفت:

    دهنه ما ۷ متره چیکار باید بکنیم؟

    • sayehban-iranian گفت:

     سلام ممنون از توجهتون شما میتونید دو تیکه 3ونیم متری برای سایبان بازویی برای سایبان مغازه سفارش بدید. برای سفارش میتونید با شماره 09196530853 تماس داشته باشید یا با شماره 09222358009 در واتساپ پیام دهید. با تشکر از شما

 2. حسین گفت:

  من سایبان مغازه خریدم برای مغازم واقعا خیلی لذت میبرم وقتی بازش میکنم هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ خوش برخورد بودن مجموعه واقعا راضیمممم خیلب عالیهههه من که لذت بردم از نصب سایبان مغازه این شرکت برای مغازم

 3. مهدی ترابی گفت:

  سلام ما برای کافمون سایبان مغازه از شرکت شما تهیه کردیم خیلی عالیه چون که متحرک هستند هرموقع بخوایم بازش میکنیم و زیرش صندلی میزاریم خیلی ممنونیم رنگ سایبان با توجه به سلیقمون و تم کافمون هست و این زیبایی کافمون رو چندین برابر کرده.

 4. رضا گفت:

  یه نکته ای خیلی برام جالب بود از وقتی که برای فروشگاهمون سایبان مغازه نصب کردیم علاوه بر اینکه مغازمون از افتاب و بارون حفظ شه مغازمون خنک هم شده انگار که یک کولر در مغازمون داریم خیلی جالب بود که در مصرف برقمون هم کمتر شده چون دیگه تو تابستان نیاز به اسپلیت یا کولر نیست. ممنونم از شرکت سایبان ایرانیان که باعث این تجربه زیبا شدند.

  • sayehban-iranian گفت:

   خیلیم عالی بله دقیقا همینطوره از انتخاب شرکت سایبان سازی ایرانیان از شما سپاسگذارم

  • علیرضا گفت:

   سلام من هم همچنین تجربه ای رو داشتم واقعا همنیجوریه ماهم بعد از نصب سایبان مغازه مغازمون خنک شد و دیگه نیاز به کولر نداشت

 5. سعیدی گفت:

  روکش سایبان معازم خراب شده آیا شما روکششو میتونید تعویض کنید؟

 6. فرید گفت:

  سلام سایبان اقتصادی سایبان مغازه شرکتتون به چه صورته؟ یعنی کیفیت پایینی داره؟

 7. سمانه گفت:

  ما یه فروشگاه در داخل پاساژ داشتیم که ویترینش به سمت بیرون بود و افتاب اذیت میکرد زنگ زدیم و سایبان فول باکس برای فروشگاهمون سفارش دادیم یکبار برای اندازه گیری و یکبار برای نصب تشریف آوردن من واقعا خیلی راضی بودم هم از هزینه ها و هم هزینه نصب و ایاب و ذهاب بسیار مناسب تر بقیه جاها بود

 8. علیمرادی گفت:

  سلام من ساکن شهر مشهد هستم.سایبان مغازه ازسایبان ایرانیان خریدم. سایبان مغازه من سایبان بازویی سبز رنگ بود. به دستم رسید و نصبش کردم

 9. شهرام گفت:

  انصافا کارتون بی نظیره.بااینکه ما سایبان مغازه در کرج میخواستیم ولی بدون هیچ دردسر و هزینه اضافی سایبان فروشگاه مارو تولید و نصب کردند. خیلی راضیم.

 10. عبیری گفت:

  سلام ما یه دکه داشتیم به عنوان یه کافی شاپ در توچال ازش استفاده می کردیم.نور آفتاب خیلی اذیتمون میکرد یا وقتی بارون و برف میبارید نمیتونستیم برای مشتریامون خدمات بدیم ولی از وقتی سایبان مغازه بازویی برای کافمون نصب کردیم زیرش صندلی گذاشتیم و مشتریامون در روز های بارونی و برفی بیشتر شده و در نتیجه فروشمونم بیشتر شده خیلی از شرکت سایبان ایرانیان ممنونم بابت پیشنهاد این سایبان مغازه خوب به ما

 11. سلمان گفت:

  سلام من ساکن شهر اصفهانم از شما برای مغازم سایبان مغازه خریداری کردم خیلی راضی بودم ازش خدا خیرتون بده دیگه آفتاب به مغازم نمیخوره…

 12. کمالی گفت:

  ما شهر شیراز هستیم یه فروشگاه زنجیره ای داریم تو شیراز میتونیم برای تعداد بالا سایبان مغازه یا سایبان فروشگاهی سفارش بدیم؟

  • sayehban-iranian گفت:

   سلام روزتون بخیر بله شرکت سایبان سازی ایرانیان سفارشات تعداد بالای سایبان را نیز قبول میکند. لطفا در اسرع وقت با شماره 09196530583 تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

 13. سلیمه گفت:

  ما برای بوتیکمون سایبان مغازه دکوراتیو سفارش دادیم به موقع سفارشمون به دستمون رسید کیفیت خوبی داره راضیم چون ما فقط برای دکور میخواستیم برا همین تمییزی کار برامون مهم بود که خداروشکر سایبان مغازه ایرانیان این تمییزی رو تو کارشون داشتند.

 14. Pyman گفت:

  سلام ما سایبان مغازه دکوراتیو سفارش دادیم برای کافی شاپمون تو کرج واقعا میتونم بگم شیک ترین سایبون هارو داشت واقعا عالیه.

 15. مسلم گفت:

  واقعا مطالب خوب بود و لذت بردم . خیلی جامع و کامل درباره سایبان مغازه توضیح دادید.

 16. سامانی گفت:

  سلام من سایبان مغازه برقی میخواستم آیا شما تولید سایبان مغازه به صورت برقی هم دارید؟

  • sayehban-iranian گفت:

   سلام شبتون بخیر. بله شرکت سایبان ایرانیان در زمینه سایبان مغازه به صورت برقی نیز تولید دارد. میتوانید برای سفارش سایبان مغازه برقی با شماره 09196530853 تماس فرمایید.

 17. زاهدی گفت:

  من یه سایبون میخواستم برا مغازم خیلیم عجله داشتم همون روز تحویل بگیرم. خیلی جالب بود هم خریدمو حضوری انجام دادم هم همون روز سفارشمو تحویل گرفتم . ممنومم از اینکه برا مشتری ارزش قایلید.

 18. عظیمی گفت:

  هر جا زنگ زدیم برای خرید حضوری اصلا کسی اجازه نمیداد همه میگفتن اینترنتی ولی وقتی با شرکت شما تماس گرفتیم خیلی با اخلاق و رفتار خوب از ما دعوت به عمل امد که حتما تشریف بیارید از کارگاه بازدید نمایید و سفارش خودتن رو ثبت کنید. خیلی خوب بود واقعا باعث شد خاطره خوبی از خرید مون تو ذهنمون باشه. ممنومم از پرسنل کار بلد سایبان ایرانیان.

 19. قنبری گفت:

  ما سایبونو سفارش دادیم به دستمون رسید الحمدالله خیلی راضی بودیم . نصبم کردیم خیلی خوشگل شد.

 20. سمد گفت:

  سلام خسته نباشید آقا شما سایه بان مغازه برقی هم تولید دارید؟

 21. علی گفت:

  سلام ما اردیبل هستیم برای ما هم امکان ارسال سایبان هست؟

  • sayehban-iranian گفت:

   سلام بله با افتخار مجموعه ما در خدمت شما هستند. برای ثبت شفارس لطفا با شماره 0922358009 در ارتباط باشید.

 22. بینا گفت:

  سلام بینا هستم از تهران. خواستم بابت کارهای باکیفتتون ازتون تشکر کنم.

 23. صبری گفت:

  سلام چطور میتونم متوجه بشم که سایبان مغازه دکوراتیو مناسب مغازه من هست یا نه؟

  • sayehban-iranian گفت:

   سلام ممنونم از حسن توجه شما.
   سایبان دکوراتیو اصولا برای زیبایی نصب میشود و کارایی که سایبان ها دارند و ندارد.
   شما میتوانید و با ارسال عکس جلو در مغازت.ون برای مشاوره رایگان با شماره 09222358009 در واتساپ یا تلفنی با ما در ارتباط باشید

 24. سمیعی گفت:

  سایبان مغازه برای رشت هم ارسال دارید؟

 25. مهدی گفت:

  سلام،خوزستانم نمایندگی دارین؟واسه مغازه با دهنه هشت متر چند متر سایبون کالکسه ی لازمه؟

  • sayehban-iranian گفت:

   سلام روزتون بخیر. خیر قربان با عرض تاسف ما خوزستان نمایندگی نداریم.
   برای مغازه با دهنه 8 متر دو عدد سایبان چهار متری کالسکه ای جواب است.

 26. تهرانی گفت:

  سلام خواستم بابت نصب به موقع سایبان مغازه و رفتار بسیار عالی و با اخلاق همکارانتون تشکر کنم.

  • sayehban-iranian گفت:

   سلام روز بخیر خیلی خوشحالیم بابت این رضایت. ممنونیم که مجموعه مارو برای خدمات رسانی انتخاب کردید.

 27. نصیری گفت:

  سلام ببخشید سایبان مغازه چیست؟

  • sayehban-iranian گفت:

   سلام قربان. سایبان مغازه سایبانی است که برای جلوگیری از ورد آفتاب به داخل مغازه نصب می شود. همچنین از محصولات شما در برابر آفتاب محافظت می کند.

 28. ناشناس گفت:

  سلام آیا سایبان مغازه درقزوین هم انجام میدید؟

  • sayehban-iranian گفت:

   سلام وقتتون بخیر بله ما به سراسر کشور ارسال داریم سایبان مغازه به استان قزوین هم ارسال میکنیم.

 29. سمایی گفت:

  سلام من برای مغازم میخواستم سایبان مغازه برقی سفارش بدم میشه راهنماییم کنید؟

  • sayehban-iranian گفت:

   سلام روزتون بخیر . از شما بابت انتخاب شرکت سایبان سرای ایرانیان سپاسگزارم.
   برای ثبت سفارش لطفا عکس محل نصب سایبان با ابعاد مد نظرتون رو به شماره واتساپ 09222358009 ارسال فرمایید تا مراحل ثبت سفارش جلو رود.

 30. سیما گفت:

  سلام ما میخواستیم برای بوتیکمون توی ستارخان چادر مغازه نصب کنیم . از کجا باید ثبت سفارش کنیم؟

  • sayehban-iranian گفت:

   سلام روزتون بخیر برای ثبت سفارش سایه بان مغازه میتوانید با شماره 09222358009 یا تماس فرمایید یا تو واتساپ پیام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *