فهرست مطالب پنهان

سایبان فنری یکی از انواع سایبان محسوب می گردد که گاها به آن سایبان بازویی، سایبان جکی نیز گفته می‌شود .

یکی از پرکاربردترین انواع سایبان محسوب می گردد که به این جهت که سابقا در ساخت و تولید بازوهای این سایبان برای باز و بسته شدن از فنر استفاده می شده، به سایبان فنری معروف گردیده و از همان قدیم نیز این اسم بر  روی سایبان بازویی نقش بسته و تا کنون نیز از سایبان فوق از این اسم یاد می کنند که البته با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی هم اکنون دیگر در ساخت بازوهای سایبان از فنر استفاده نمی شود و از سیم بکس و یا زنجیر استفاده می شود که بسیار مقاوم‌تر نسبت به فنر هستند.

انواع سایبان فنری

1.سایه بان فنری فول باکس
2.سایبان بازویی باکس
3.سایبان فنری کلاسیک

4.سایبان فنری مغازه

سایبان فنری فول باکس


سایبان فنری فول باکس همان طور که از اسم این سایبان پیداست دارای دو باکس و کاور در سایبان است که جهت محافظت از اسکلت سازه و روکش سازه تهیه شده است و سازه پس از جمع شدن داخل این باکس قرار می گیرد و اصلا رویت نمی شود و در اندازه های مختلف از سه متر تا پنج متر طول تولید می شود.


سایه بان فنری باکس


سایبان بازویی باکس تنها دارای یک روکش و کاور می باشد که برای محافظت از پارچه طراحی شده است این سایبان نیز در سایزهای مختلف از سه متر تا 5 تولید می شود.


سایبان بازویی کلاسیک‌‌


سایه بان فنری کلاسیک نیز یکی از انواع سایبانهای فنری می باشد که دارای باکس و کاور نمی باشد و پس از جمع شدن سایبان هم سازه وهم پارچه قابل دید هستند و به این جهت دارای قیمت مقرون به صرفه تری نسبت به سایبان فول باکس و باکس هستند.

سایبان فنری مغازه

از سایبان فنری مغازه در رستوران گرفته تا کافه و همه فروشگاه ها از این نوع سایبان ها استفاده می کنند. سایبان فنری مغازه جای خود را از فضای زندگی در فضای باز گرفته و به تدریج فراتر از املاک مسکونی رفته و رسماً به فضاهای تجاری راه پیدا کرده است. این سایبان ها از راه های مختلفی از جمله تبلیغات سفارشی و کاهش هزینه های انرژی می توانند برای مغازه شما مفید باشند.

سایبان ها همچنین می توانند مشتریان شما را در طول تجربه خرید خود در شرایط آب و هوایی بد در طول سال راحت و خوشحال کنند. سیستم های سقف جمع شونده در این سایبان ها یک توسعه مقرون به صرفه برای تجارت شما هستند و مزایای خوبی برای مغازه شما دارند. برای دانستن مزایایی که با داشتن سایبان فنری مغازه در تجاری خود می توانید داشته باشید ادامه مطلب را حتما بخوانید.

مزایای سایبان فنری مغازه

سایبان فنری مغازه مزایای بسیاری از جمله محافظت از شما و ویترین مغازه شما در اینجا تمامی مزایی سایبان فنری مغازه را برایتان آورده ایم.

 1. فضای قابل استفاده را گسترش دهید

برخی از مشاغل مانند رستوران ها و کافه ها بیش از سایرین از فضای بیرون استفاده می کنند. سایبان در فضای باز با مسدود کردن آفتاب و باران ، آن فضا را برای کارمندان و مشتریان شما راحت تر می کند. حتی مشاغل غیرغذایی ، در بعضی مواقع ، از فضای پیاده رو استفاده می کنند.

به عنوان مثال، برای جلب مشتری در هنگام فروش ترخیص و سایبان فنری مغازه می تواند به محافظت از کالاهایی که هنگام انجام این کار در زیر آن قرار دارند، کمک کند. سرانجام ، سایبان نه تنها از اشیا یا مشتریانی که بیرون از خانه می مانند محافظت می کند ، بلکه می تواند سرپناهی را برای افراد فراهم کند تا از باران یا برف سریع خارج شوند.

 1. تبلیغات داخلی

سایبان فنری مغازه در انواع سبک ها ، رنگ ها و طرح های سفارشی ارائه می شود. با داشتن گزینه های مختلف، می توانید از آن ها برای تبلیغات تجاری خود و جلب مشتری استفاده کنید. می توانید سایه بان مطابق با رنگ مارک فروشگاه خود قرار دهید تا ویترین فروشگاه شما را جالب و چشم نوازتر کند.

سایبان های شما همچنین می توانند نام یا نشان فروشگاه شما را نشان دهند تا به مشتریان فعلی و چشم اندازهای محلی شما کمک کنند تا فروشگاه شما را پیدا کنند. اگر در فروشگاه خود از سایبان هایی با رنگ روشن استفاده می کند ، می توانید از آن به عنوان یک روش توصیفی برای جلب مشتری های عبوری یا هدایت افراد به محل خود استفاده کنید.

  3.صرفه جویی در هزینه

در واقع تمام آفتاب و گرمی که سیستم های سقف جمع شونده این سایبان می توانند به معنی پس انداز برای تجارت شما در طول تابستان باشند. به این دلیل که مشاغل نصب شده سایبان جمع شونده باید هزینه کمتری را برای تهویه هوا انجام دهند. به هر حال سایبان می تواند مغازه شما را خنک و راحت نگه دارد. از طرف دیگر ، می توانید این نوع سایبان را در زمستان ببندید تا اثر گرم شدن خورشید را بدست آورید.

      4.افزایش راحتی

با نصب این نوع سایبان بر روی پنجره ها یا پاسیوهای بیرون ، می توانید راحتی مشتریان و کارمندان خود را افزایش دهید. به عنوان یک صاحب مغازه مسئول ، می توانید مشتریان خود را از اشعه های مخرب خورشید در سایه خود نگه دارید. در مقابل ، اگر فضای غذاخوری یا خرید در فضای باز وجود نداشته باشد ، به دلیل کاهش اشعه گرما از طریق ورود از درها و پنجره ها ، مشتریان همچنان احساس راحتی می کنند.

      5.سفارشی سازی

این نوع سایبان مغازه را می توان بصورت سفارشی و متناسب با نیازهای شما ساخت . می توان آن ها را روی همه چیز نصب کرد، از پنجره های معمولی تا دهانه هایی که عرض آنها بیش از پنج متر است. طیف گسترده ای از پارچه ها، به شما امکان کنترل زیادی بر نمای سایبان را می دهد. علاوه بر رنگ های ثابت ، می توانید پارچه ها، الگوها یا حتی آرم های تجاری نیمه شفاف را روی سایبان ها مشخص کنید.

     6.استفاده راحت

استفاده از این نوع سایبان ها بسیار آسان است. می توانید سایه را به صورت دستی و با استفاده از یک دستگیره لنگ یا سیم پیچ مستقر در محل کار کنید. همچنین می توانید سایبان را با موتور انتخاب کنید که به شما این امکان را می دهد که به راحتی یک دکمه را فشار دهید تا آن را بالا و پایین کنید.

با سایبان موتوری حتی می توانید سنسورهای باران و باد را در سایبان جای دهید که این امر شرایط آب و هوایی را تشخیص داده و به طور خودکار سایبان را پایین آورده یا بالا می برد. هنگامی که شما در مغازه نیستید و باران می گیرد یا باد شدیدی می وزد دیگر نگران باز یا بسته بودن سایبان خود نباشید، با نصب سنسور های هوشمند سایبان با تشخیص باد های سنگین و باران های زیاد بسته می شود و وقتی باد یا باران تمام شده دوباره باز می شوند.

خرید سایبان بازویی مغازه

تبدیل فضای بیرونی یک ملک تجاری مانند دادن روح تازه در تجارت است. به همین ترتیب ، سرمایه گذاری در سایبان فنری مغازه، هزینه ای است که می تواند نتیجه کار مغازه شما را بهبود بخشد. شما باید نکات مهم در خرید این نوع سایبان ها را بدانید که بتوانید به راحتی هر کدام که متناسب با نیاز شما هستند را خریداری کنید. سایبان های فنری مغازه گزینه ای همه کاره و قابل اعتماد برای صاحبان مشاغلی که مایل به افزودن سبک و عملکرد به فضای بیرونی خود هستند، است.

با رسمی شدن بهار در اینجا و گرم شدن هوا، صاحبان مشاغل کوچک با ارتقا املاک خود می توانند از فضای باز بهره مند شوند. یک روش عالی برای استفاده بیشتر مشاغل از فضای باز، استفاده از محدوده سایبان های فنری مغازه است. با استفاده از این راه حل هوشمند ، می توانید عملکرد و جذابیت فضای بیرونی محل کار خود را افزایش دهید.

سایبان های امروزی بسیار بیشتر از یک سایه اضافی در درب یا پنجره شما هستند. شما می توانید این نوع سایبان های مغاره را که می توانند کل پنجره و فضای بیرونی خود را پوشش دهید ، از آن ها برای ایجاد فضای مناسب برای مشتریان و کارمندان خود در فضای باز استفاده کنید.

انواع سایبان فنری مغازه

سایبان فنری مغازه انواع مختلفی دارند. به این سایبان ها، سایبان تاشو یا سایبان جمع شونده نیز می گویند. این نوع سایبان ها در سه نوع وجود دارند که باید از آنها آگاه باشید:

کاست کامل: سایبانی است که وقتی کاملاً جمع شود توسط جعبه و میله پایین آن کاملا محصور می شود.

نیمه کاست: سایبان است که فقط سه چهارم آن محافظت شده توسط محفظه کاست است، که شامل پارچه و سایبان است.

باز یا استاندارد: سایه بان که از طرح پایه بازوی تاشو و بدون جعبه کاست به آن متصل شده است. سایبان های جمع شونده استاندارد پارچه و اجزا را در معرض عناصر آب و هوایی قرار می دهد.

قیمت سایبان فنری مغازه

انواع مختلف سایبان مغازه نه تنها در فضای بیرونی خوب به نظر می رسند، بلکه بسیار مقرون به صرفه ، متنوع و نگهداری آن ها نیز آسان است. مالکان و مشاغل مختلف سایبان های با کیفیت خوب را انتخاب می کنند ، در طولانی مدت از کاهش تعمیر و نگهداری بهره مند هستند،

فقط به منظور تمیز نگه داشتن آنها باید فقط گاهی اوقات تمیز شوند. این امر مخصوصاً در مورد انواع سایبان های جمع شونده که از پارچه ها و اجزای طراحی شده خاصی استفاده می شوند که متناسب با آب و هوای سخت ایران و همه شرایط آب و هوایی ساخته شده اند ، دوام بیشتری دارند.

استفاده از سایبان بازویی مغازه در خانه 

این نوع سایبان ها را می توانید در فضای باز خانه هم نصب کنید و از مزایای آن بهرهمند شوید، سایبان فنری مغازه می توانند فضایی سایه دار برای خانه یا محل کار شما ایجاد کنند، که توسط تیرهای ثابت یا تیرچه مانعی برای نمای شما ایجاد نمی کند. صاحبان منازل می توانند از این سایبان های جمع شونده برای ایجاد فضاهای تفریحی عالی استفاده کنند که به خانواده و مهمانانشان امکان دسترسی به هوای تازه خارج از منزل را می دهد ، در حالی که آنها را از آفتاب شدید و هوای نامناسب محافظت می کند.

دیگر لازم نیست نگران بازی کودکان خود در بیرون از خانه و آفتاب زدگی آن ها شوید با استفاده از سایبان فنری مغازه می توانید فضایی سایه دار برای بازی آنان ایجاد کنید تا از بازی در فضای باز لذت ببرند. استفاده از این نوع سایبان ها برای مشاغلی مانند: رستوران ها و فروشگاه های زنجیره ای مناسب است، زیرا فضای بیرونی سایه داری را برای افزودن فضای کاربردی تر برای نمایش کالا ، میز و صندلی مناسب برای حمایت از مشتری ایجاد می کند، که می تواند باعث افزایش سود مناسبی برای شما شود.

سایبان مغازه فنری با هدف ارتقای تجارت شما

توانایی یک سازمان در به حداکثر رساندن درآمد و افزایش سود در ساده ترین سطح ، به معنای ایجاد فرصتی برای انجام مشاغل بیشتر است. خواه صاحب هتل ، رستوران ، فروشگاه یا خرده فروشی یا مغازه ای کوچک باشید ، افزودن سایبان مغازه فنری این توانایی را دارد که مستقیماً روی خط اصلی شرکت شما تأثیر بگذارد. حالا ممکن است بپرسید چگونه همچین چیزی امکان دارد ؟

از گسترش فضای ملک گرفته تا افزودن مارک تجاری پیشرفته و از افزایش ظرفیت مشتری حتی در شرایط بد آب و هوایی تا بهبود زیبایی کلی مغازه شما، سایبان مغازه مزایای زیادی دارد که شاید از آن ها بی خبر باشید .در حالی که لیست مزایای سایبان مغازه فنری گسترده است ، ما چند مزیت اصل این نوع سایبان را برای شما آورده ایم :

 1. کمک به افزایش درآمد

هیچ رازی نیست در این که مشتری بیشتری برابر پول بیشتری باشد. تحقیقات به این واقعیت اشاره کرده اند که سرمایه گذاری در فضای باز یک ملک تجاری می تواند سود ناخالص را 65 درصد افزایش دهد. یک فضای سرپوشیده در یک رستوران یا فروشگاه یا مغازه افراد بیشتری را در خود نگه می دارد و بنابراین در را برای سود بیشتر باز می کند.

 1. حفاظت از آب و هوا

هوای مناسب واقعا می تواند تجربه مشتری را تحت تأثیر قرار دهد. با این حال ، توانایی محافظت از آن ها در برابر طوفان، باران ، یا یک روز بسیار گرم یا حتی محافظت از تگرگ و برف نه تنها باعث بهبود روحیه آن ها و در نتیجه احساسات کلی در مورد تجارت شما می شود ، بلکه به آن ها امکان می دهد زمان بیشتری و پول را در مغازه شما صرف کنند.

 1. نام تجاری و نمایان بودن

یک سایبان تجاری برجسته باعث افزایش دید مغازه شما می شود ، بنابراین مشتریان جدیدی را به مکان خود جذب می کند.

 1. ایجاد یک صحنه اجتماعی

سایبان مغازه فنری به مشتریان امکان می دهد تا در فضای باز لذت ببرند ، تصور کنید در محل ورودی یک فروشگاه مشتریان به دلیل وجود سایبان از شرایط آب و هوایی به دور هستند و با خیال راحت به تماشای اجناس مشغول هستند حال افرادی که می خواهند از آن سمت رد شوند متوجه حضور جمعیت و شلوغی در مغازه شما می شوند و به آن سمت کشیده می شوند .

حال یک رستوران ، بار ، هتل یا فروشگاه شلوغ باشد با داشتن یک مشتری سرگرم کننده و خوشحال ، مشتری باعث جذب جمعیت می شود. این جمعیت به طور طبیعی باعث ایجاد کنجکاوی می شود و بازدیدکنندگان را به پیوستن تشویق می کند.

تغییر فضای باز یک ملک تجاری چیزی است که می تواند روح تازه ای به کل تجارت بدهد. به همین ترتیب ، سرمایه گذاری در این نوع از سایبان مغازه واقعاً سرمایه گذاری در جهت بهبود خط تولید است. حتما سایبان مغازه فنری را به کسب و کار خود اضافه کنید.

صاحبان مشاغل باهوش دائما به دنبال راه های جدید و ابتکاری برای جدا کردن خود از رقابت هستند. آیا فروشگاه ، هتل ، رستوران یا مغازه شما می تواند از یک قسمت عمده برای ارتقا استفاده کند؟ چیزی بیشتر از یک سایبان مغازه فنری و زیبا تجاری برای کمک احتیاج ندارید.

ویژگی های سایبان فنری

1.قابلیت تولید در ابعاد مختلف


سایبان فنری را می توان با توجه به این که دانش فنی تولید تمام قطعات آن در اختیار تیم فنی مجموعه ما بوده در تمام سایز ها به در خواست مشتری تولید و نصب نمود.


2. قابلیت تولید در طرح های مختلف


یکی دیگر از ویژگی های سایبان بازویی این است که می توان این نوع سایبان را در طرح های مختلف تولید و چاپ نمود و حتی امکان چاپ طرح های تبلیغاتی و برند محصول نیز بر روی سایبان فنری امکان‌پذیر است.


3. قابلیت استفاده در کل فصول سال


سایبان بازویی را در تمام فصول سال می توان استفاده نمود وهم در فصل گرما این سایبان، سایبان مناسبی برای محافظت از تابش مستقیم نور خورشید بوده وهم در فصل سرما این نوع سایبان بازویی، سایبان مناسبی برای جلوگیری از ورود آب باران و برف به داخل محیطی که سایبان در آنجا نصب شده است می شود.

سایبان فنری


4.قابلیت تولید در قیمت های مختلف


سایبان فنری را با توجه به در خواست و نیاز مشتری و بودجه در نظر گرفته شده برای سایبان می توان در قیمت های مختلفی با توجه به نوع سازه و روکش سایبان تولید نمود که بستگی به بودجه مشتری داشته که شما می توانید برای استعلام قیمت از طریق تماس تلفنی و یا از طریق واتساپ از جدید ترین قیمت ها با توجه به بودجه خود مطلع شوید.

قطعات و روکش سایبان فنری

سایبان فنری دارای قطعات مختلفی بوده که برای ساخت هریک از این قطعات نیاز به ساخت قالب مجزا و علیحده بوده و تمامی این قطعات به صورت مهندسی معکوس و از مدل های نصب شده رایج در کشور های اروپایی اقتباس شده است و روکش سایبان فنری نیز به دو شکل پی وی سی و نانو ساخته می شود که جنس روکش نانو به صورت راه راه دو رنگ و جنس روکش پی وی سی به صورت تک رنگ تولید می شود .

هر دو جنس نیز در برابر سرما و گرما کاملا مقاوم می باشند و تنها تفاوت چشمگیر این دو، دو امکان و قابلیت چاپ می باشد که در سایبان بازویی با جنس نانو امکان چاپ فراهم نیست ولی در سایبان بازویی با جنس پی وی سی امکان چاپ میسر هست.

 

آیا از سایبان فنری می توان جهت انجام تبلیغات برند استفاده نمود؟

سایه بان فنری در حال حاضر یکی از بهترین و پر کاربردترین سایبان موجود در بازار جهت انجام امر تبلیغات به شمار می رود و به جهت اینکه شهرداری بر خلاف تابلوهای تبلیغاتی در صورت نصب سایبان تبلیغاتی هیچ گونه عوارضی اخذ نمی نماید مورد استقبال شدید مدیران تبلیغات شرکت ها قرار گرفته وبا چاپ تبلیغ بر روی سایبان فوق به راحتی می توانند نسب به معرفی محصول خود با کمترین هزینه و مناسب ترین فضا اقدام کنند.

سایبان فنری

عوامل تاثیر گذار در قیمت سایه بان فنری

در قیمت سایبان فنری عواملی زیادی موثر است که در ادامه با آن ها آشنا می‌شویم.


1.جنس و نوع سازه سایبان فنری


جنس و نوع سازه سایه بان فنری در قیمت سایبان موثر بوده؛ زیرا، سایبانهای فنری به طور کلی در دو نوع جنس اسکلت تولید می شوند که یا جنس اسکلت آنها آهنی بوده و یا جنس اسکلت آنها آلومینیومی می باشد که سایبان هایی که جنس سازه و اسکلت آنها آلومینیومی می باشد به مراتب قیمت بیشتری به نسبت سایبان هایی دارند که جنس آن ها آهنی می باشد.


2.روکش سایبان


روکش سایبان نیز در تعیین نوع قیمت سایبان موثر است به طوری که سایبانهای فنری غالبا در دو نوع روکش تولید می شوند که شامل روکش برزنت نانو و روکش پی وی سی می باشد که قیمت سایبان بازویی با روکش پی وی سی به مراتب بسیار بیشتر از قیمت سایبان بازویی با روکش برزنت نانو می باشد.

3.تعداد سایبان


تعداد سایبان نیز در تعیین قیمت سایبان بسیار موثر است به طوری که هر چه تعداد سایبان بیشتر باشد مواد اولیه با قیمت کمتری خریداری می شود و در صورت خرید مواد اولیه با قیمت مناسب‌تر نهایتا در قیمت نهایی تاثیر گزار خواهد بود وقیمت بسیار کمتری به مشتری تحمیل می گردد.

آیا امکان ارسال سایبان بازویی برقی به شهرستان ها هم وجود دارد؟

بله شرکت سایبان ایرانیان امکان ارسال سایبان به تمام نقاط کشور را داشته و در تمام شهرستانهای ایران دارای نیروهای زبده وکار آزموده برای نصب سایبان می باشد و می توانید با طیب خاطر نسبت به خرید سایبان در جای جای ایران عزیز از شرکت ما اقدام نمایید.

سایبان بازویی در بهار

وقتی نوبت به ماه های بهار می رسد ، بیشتر مردم احتمالاً به مکان های لذت بخش  مانند باغ  ها، مناطق پیک نیک ، رستوران ها و کافه های روباز فکر می کنند ..البته سایبان ها در چنین مواقعی بسیار مورد نیاز هستند. انواع مختلفی از سایبان ها وجود دارد که بیشتر استفاده می شو د.

پرتقاضاترین سایبان در فصل بهار سایبان فنری است؛ زیرا این سایبان اولا دارای تنظیم شیب هست و شما میتوانید شیب سایبان فنری را بر اساس سلیقه و فضای مورد نیاز خودتنظیم کنید؛ دوما این نوع سایبان دارای بیشترین بازشوندگی یا به عبارتی بیشترین جلو آمدگی از سایر سایبان ها را دارد.

سایبان فنری

سوما درست است سایبان ها برای محافظت در برابر حوادث طبیعی مانند طوفان ، باران و برف استفاده می شود ، اما بیشتر برای محافظت در برابر آفتاب در بهار استفاده می شود. اما گاهی شما دوست دارید در محل مورد نظر نشسته و از آفتاب لذت برد، این نوع سایبان به جهت اینکه قابلیت باز و بسته شدن دارد، به راحتی این امکان را به شما می دهد در هر زمانی که نیاز به سایبان نداشتید سایبان  را ببندید و هر موقع نیاز داشتید سایبان را باز و سایه زیر آن نهایت استفاده رو بکنید.

کدام پارچه برای سایبان فنری  مناسب است؟

اصولا در فصل بهار چون شرایط جوی هوا به مراتب متناسب تر است و از لحاظ جوی هوا دچار چالش نیستیم؛ پس پارچه های رنگارنگ و بوم رنگی میتواند بهترین گزینه برای فصل بهار باشد، اما در این زمان نیز نمی توان منطقه و محل زندگی و در وهله دوم فضایی که سایبان در آن نصب می شود را نادیده گرفت، در صورتی که این دو مورد اوکی باشد و می توان از سایبان های رنگارنگ یا حتی برزنت های شفاف استفاده کرد.

ساخت و تولید سایبان فنری

سایبان فنری دارای قطعه های مختلفی است که این قطعه ها با قالب ریزی تک تک از پروفیل آلومینوم تهیه و سپس مونتاژ می شود. بعد از مونتاژ شدن اسکلت سایبان فنری ما آماده است.بعد از آماده سازی اسکلت نوبت به سوار کردن روکش سایبان یا همان  پارچه سایبان بر روی اسکلت سایبان می باشد.

پارچه سایبان براساس جنس مورد نظر و درخواست مشتری برروی اسکلت سوار شده و هم اکنون سایبان بسته بندی شده و آماده ارسال برای نصب می باشد.

سایبان بازویی چیست؟

سایبان بازویی در فضای بیرونی خانه یا مغازه نصب می شود، تا از اشعه خورشید محافظت کند و مکانی برای لذت بردن از سایه ایجاد کند. این سیستم محافظتی برای فضای داخلی نیز موثر است زیرا سایبان بازویی دستی از گرم شدن توسط اشعه خورشید در فضای داخلی خانه جلوگیری می کند.

همچنین این امکان را فراهم می کند تا از آسیب رسیدن به لوازم در فضای بیرون در برابر شرایط آب و هوایی نامناسب جلوگیری کند. سرانجام، سایبان بازویی  یک محصول مدرن و مرسوم است که به لطف طیف کاملی از جمله پارچه های ساده یا پارچه های طرح دار ، نمایی تزئینی به نما می بخشد.

خرید سایبان بازویی

خرید سایبان بازویی یک راه حل آسان برای ایجاد سایه ای انعطاف پذیر و همه کاره برای اکثر خانه ها و مشاغل است. این سایبان های محبوب با استفاده از یک سیستم جمع شده و قابل انعطاف ، سهولت استفاده بسیار خوبی را ارائه می دهند ، چه به صورت دستی و چه با موتور و کنترل از راه دور ، نتظیم می شوند و با طیف گسترده ای از پارچه ها و رنگ ها، متناسب با همه کاربردهای خارجی تکمیل می شوند.

خرید سایبان بازویی در طیف گسترده ای از سبک ها موجود است ، بنابراین همه صاحبان خانه و مشاغل می توانند به یک راه حل ایجاد سایه متناسب با سبک ، طراحی و عملکرد آنها دسترسی داشته باشند ، سایبان بازویی توانایی ایجاد سایه داخلی و خارجی برای خانه شما دارند. در اینجا ما به مزایا ، نحوه عملکرد آن ها ، انواع مختلف و ملاحظات مهم نگاه می کنیم.

مزایای خرید سایبان بازویی

مزایای این نوع سایبان بسیار زیاد است این مزیت ها است که آن ها را در بین سایبان های خانه و مشاغل محبوب کرده است . نصب سایبان بازویی روش ساده و موثر برای ارزش افزودن به یک خانه است.

ایجاد یک فضای خارجی راحت تر و در عین حال افزایش جذابیت، محدود کردن یک ملک ، فقط به سادگی یافتن یک سایبان مناسب است. تاسیسات این نوع سایبان قابلیت انعطاف پذیری برتر و راهی راحت تر برای پناه دادن به یک منطقه یا لذت بردن از فضای باز را فراهم می کنند.

 1. سایه و محافظت از عناصر آب و هوایی

ایوان ، بالکن یا پاسیو که در معرض آب و هوا قرار گرفته باشد می تواند یک چالش واقعی برای تهیه  یک فضای مناسب در بیرون باشند. حتی با دوام ترین وسایل و مبلمان فضای باز که برای مقاومت در برابر باد ، باران و عناصر ایجاد شده اند ، ممکن است بعد از چند سال از بین بروند.

با استفاده از این نوع سایبان ، می توان برای تهیه سرپناه مورد نیاز برای محافظت از اثاثیه منزل و یا لذت بردن از محیط خارجی در شرایط آب و هوایی نامناسب ، گسترش داد.

 1. تأسیسات جمع شونده قابلیت انعطاف پذیری برتر را ارائه می دهند.

استفاده یا جمع کردن سایبان با فشار دادن یک دکمه یا به صورت دستی می تواند راحتی برتر را فراهم کند. در صورت بروز شرایط بد هوا می توانید به راحتی آن را باز کنید و از وسایل خود که در زیر سایبان گذاشته اید محافظت کنید .

 

 1. به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض آفتاب

قرار گرفتن طولانی مدت در معرض آفتاب می تواند مشکلات زیادی ایجاد کند. گذراندن وقت زیاد در خارج از منزل بدون انجام اقدامات احتیاطی مناسب ، مانند یافتن ناحیه ای سایه دار ، می تواند منجر به آسیب پوستی ، آفتاب سوختگی شود و یا حتی خطر ابتلا به بیماری پوستی را با گذشت زمان افزایش دهد.

قرار گرفتن در معرض اشعه ماورا بنفش UV همچنین می تواند به اشیا آسیب برساند ، باعث کم رنگ شدن رنگ ها و پیری زودرس و ساییدگی آن ها می شود. با استفاده از این نوع سایبان می توانید در صورت لزوم می توانید به راحتی این سایبان را گسترش دهید و از سایه ی ایجاد شده لذت ببرید.

خرید سایبان بازویی

 1. به حداقل رساندن نگهداری

تلاش ها و هزینه های لازم برای نگهداری یک خانه یا دارایی می تواند قابل توجه باشد. سایبان هایی که احتمالاً به تعمیر و نگهداری یا تعمیرات زیادی احتیاج ندارند ، می توانند صاحبان املاک را از پرداختن به یک مسئله دیگر ، دریغ کنند. خرید سایبان بازویی برقی می توانند به سرعت و به راحتی جمع شوند و ذخیره شوند تا خطر آسیب دیدن را به حداقل برسانند ، اغلب می توانند ارزش طولانی مدت بهتری را ارائه دهند.

 1. آسان برای استفاده

پس از نصب ، کار با  خرید سایبان بازویی بسیار ساده است. می توانید سایبانی دستی یا برقی داشته باشید. با یک سایبان دستی شما به راحتی بازوی میل لنگ خود را می چرخانید تا باز کنید و سایبان را جمع کنید و با گزینه الکتریکی فقط باید یک دکمه را فشار دهید و سایبان به طور خودکار گسترش یافته و جمع می شود.

 • تعمیر و نگهداری آسان.
 • در طیف گسترده ای از پارچه ها موجود است.
 • کاملاً متناسب با نیازهای شما قابل تنظیم است.
 • برای افزایش فضای بیرونی عملکردی عالی است.
 • محافظت کامل در برابر شرایط آب و هوایی.

بهترین انتخاب پارچه برای سایبان بازویی

از نظر مساحت ، پارچه بزرگترین جز سایبان است. و مهم ترین عضو آن که به دوام و پایدار بودن سایبان کمک شایانی می کند.

انواع مختلفی از پارچه برای ساخت سایبان بازویی وجود دارد مانند : اکریلیک محلول رنگ یا پلی استر ، وینیل. سایبان های بسیار قدیمی وجود دارد که با بوم روکش دار ساخته شده اند. با این حال ، این گزینه بیش از 30 سال معمول نبوده است.

 1. پلی استر و وینل

پلی استر و وینیل گزینه های مقرون به صرفه و ارزانی هستند. اینها برای سایبان های روزانه مناسب هستند. این پارچه با نگهداری سالانه، می تواند 5-10 سال دوام داشته باشد.

مهمترین اشکال در این زمینه این است که مستعد محو شدن و تغییر رنگ است. اگر در هنگام طوفان های شدید کنار بسته نشوند ممکن است آسیب ببینند و پاره شوند.

 1. اکریلیک محلول رنگ

اکریلیک محلول رنگ گزینه با کیفیت و عالی است. این پارچه از الیاف اکریلیک اکسترود شده منفرد ساخته می شود که در یک پارچه بزرگ بافته می شود. از آنجا که رنگ در کل رشته وجود دارد ، در برابر هرگونه محو شدن یا تغییر رنگ مقاومت فوق العاده ای دارند.

این نوع پارچه برای افرادی که مایل به استفاده از پارچه با کیفیت بالاتر هستند و می خواهند لذت تمام را از ایجاد سایه داشته باشند، خریداری می شود.

این نوع پارچه با نگهداری مناسب سالانه می تواند ده ها سال دوام بیاورد. بسیاری از تولیدکنندگان و فروشندگان برای محصولات 10 سال ضمانت می گذارند.

عملکرد خرید سایبان بازویی

سایبان بازویی می تواند به دو صورت دستی و برقی کار کند . در عملکرد برقی راحتی و آسایش را برای شما به همراه دارند در اینجا دو نوع عملکرد را برایتان شرح داده ایم .

 1. سایبان بازویی دستی

در این نوع سایبان، دسته یک میله فلزی است که به طور معمول 24 تا 36 است. یک انتهای آن دارای یک دسته است که کمی جابجا شده و به شما امکان می دهد به راحتی چرخانده شود. انتهای دیگر آن یک قلاب خواهد داشت که در یک گیره کنار یکی از براکت ها قرار می گیرد. سایه بان با چرخش این کلیپ کشیده یا جمع می شود.

دسته خرید سایبان بازویی به این صورت طراحی شده است که به راحتی می توان آن را از قاب جدا کرد و درون آن نگه داشت. در صورت باز یا بسته شدن سایه بان ، معمولاً دسته آن در خارج است.

 1. سایبان بازویی برقی

اما برای کسانی که نهایت راحتی را می خواهند ، خرید سایبان بازویی نیز می تواند مجهز به سیستم موتوری باشد. یک سیستم موتوری با کار ، با سوئیچ دیواری یا کنترل از راه دور راحتی موقعیت را فراهم می کند.

می توانید برای باز و بسته کردن خرید سایبان بازویی رو کلید دیواری اشاره کنید یا از راه دور اقدام به باز و بسته کردن آن بکنید. همچنین می توانید با نصب سنسور های هوشمند این عملکرد را خودکار کنید .

نصب سایبان بازویی

سایبان بازویی  که به آن سایبان جمع شونده دستی نیز گفته می شود. می توان این سایبان را روی لبه دیوار، سقف کاذب یا سقف بالای پنجره، تراس یا بالکن خانه ها، درب های ورودی مغازه ها، فروشگاه ها یا رستوران نصب کرد.

این سایبان قابلیت این را دارد که به کناره خودروها نصب شود و گزینه مناسبی برای ایجاد سایه در سفر باشد. سایبان دستی برای باز و بسته شدن دارای یک لنگ قابل جدا شدن دارد است که فرد با دست آن را می چرخاند ​​تا سایبان را باز یا بسته شود. سایبان های دستی برای راحتی شما در ایجاد سایه قابل باز یا بسته شدن است.

اگر سایه کامل می خواهید ، آن را کاملاً باز کنید. اگر سایه کمی می خواهید آن را فقط تاحدی که مورد نیاز است باز کنید. پارچه سایبان در معرض آفتاب ، اشعه ماورا بنفش و تابش خیره کننده در فضای است اما در زیر آن سایه کامل وجود دارد. که این امر به کاهش گرما کمک می کند ، و باعث کاهش میزان کارکرد کولر گازی می شود.

سایبان بازویی دستی چگونه کار می کند؟

زمانی که لنگ را به سایبان وصل می کنید، قلاب های لنگ یا لنگ ها در جای خود قرار می گیرند و به سمت چپ یا راست چرخانده می شوند تا غلتکی که در سایبان وجود دارد که پارچه را باز و بسته کند ، بچرخد. میل لنگ، زمانی که رو به دیواری که روی آن نصب شده است باشید سمت راست قرار دارد اما معمولاً در سمت چپ محفظه سایبان قرار می گیرد.

شما می توانید در نوع سفارشی سازی شده خود در جهت دلخواه لنگ را نصب کنید. هرچه سایبان شما بزرگتر و طول آن بیشتر باشد، نیروی بیشتری برای باز و بسته شدن سایبان بازویی دستی نیاز است.

سایبان بازویی دستی

مزایایی سایبان بازویی (فنری)

 • هزینه کمتری برای کار کردن دارد.
 • خرید آن ها گران قیمت نیست مگر اینکه تولید کننده موتور عادی را مانند برخی دیگر ارائه دهد.
 • نصب می تواند ارزان باشد.
 • نیاز به سیم کشی یا خطر برق گرفتگی ندارد.
 • در نصب نیازی به متخصص نیست.
 • نصب سریع و آسان در نما یا زیر بالکن.
 • دهانه دستی بوم که نیازی به نصب برق ندارد.
 • امکان شخصی سازی سایبان بازویی.
 • کیفیت مواد با قاب آلومینیومی و بازوها یا بوم اکریلیک.
 • به برق احتیاج ندارد.

اهمیت پارچه­ ی سایبان بازویی

پارچه های سایبان بازویی دستی یکی از عناصر اصلی در انتخاب سایبان ها هستند، زیرا اولین عنصری است که به چشم می آید و باعث تاثیر گذاری در جلوه و نمای ساختمان شما می شوند، همچنین بیشتر در معرض شرایط آب و هوایی و نور مستقیم آفتاب قرار می گیرد. به همین دلیل ، حتما باید یک مدل مقاوم و با کیفیت بالا انتخاب کنید.

پارچه های سایبان از تنوع رنگی بالایی برخوردار است مانند: نارنجی یا بژ، آبی، زرد و غیره. همچنین متناسب برای سایبان های کوچک یا بزرگ، در انواع میکرو سوراخ شده یا اکریلیک وجود دارد.

پارچه های با کیفیت متناسب سایبان بازویی

طیف کاملی از پارچه های با کیفیت وجود دارد که محافظت موثری در برابر گرمای خورشید برای شما ایجاد می کند. هنگام خرید ، سایبان شما دقیقاً اندازه گیری پاسیوی شما را انجام می دهد زیرا اندازه گیری بوم باید با اندازه گیری پاسیوی شما مطابقت داشته باشد.

در واقع ، نه باید خیلی بزرگ باشد و نه خیلی کوچک. برای ترکیب راحتی و کیفیت می توانید یک پارچه میکرو سوراخ دار ، یک پارچه اکریلیک یا یک پارچه پلی پروپیلن انتخاب کنید. به عنوان مثال ، پارچه ریز سوراخ اجازه می دهد تا هوای گرم که زیر سایبان جمع شده از بین برود.

سایبان بازویی دستی

رنگ سایبان بازویی

انتخاب رنگ سایبان بازویی دستی را می توان با توجه به سلیقه شما و همچنین با توجه به رنگ فضای خارجی ساختمان انجام داد. سایبان یک عنصر قابل مشاهده است ، بنابراین شما باید مراقب باشید که رنگ ها و الگوهایی را که دوست دارید و به طور هماهنگ با نمای خارجی شما ترکیب می شوند ، سفارش دهید.

به عنوان مثال می­توانید: رنگ بژ با تراس چوبی یا رنگی های قوی اگر نمای شما شفاف باشد را انتخاب کنید. وقتی سایبان خود را نصب کردید، می توانید صندلی های راحتی و کوسن های دیگر را با الگوهای آن مطابقت دهید.

تعمیر و نگهداری از سایبان بازویی 

تعمیر و نگهداری سایبان بخشی است که نباید از آن غافل شد ، زیرا به شما امکان می دهد تا مدت طولانی تری از سایبان خود استفاده کنید. توصیه می شود دو بار در سال سایبان را تمیز کنید. تمیز کردن سایبان بازویی دستی  شما با گردگیری آغاز می شود.

پیش از این ، شما باید مطمئن شوید که پارچه سایبان کاملا خشک شده است ، در غیر این صورت ممکن است لکه های را به جا بگذارید. با استفاده از جاروبرقی ، غبارروبی سایبان زمان زیادی نمی برد.

سپس می توانید آن را با ظرفی از صابون و یک برس نرم، تمیز کنید. برای آبکشی، می توانید از یک جت آب کم فشار را استفاده کنید ، زیرا پاک کننده های بخار یا فشار بالای آب به پارچه آسیب می رسانند. در هنگام خرید ، پارچه سایبان ضد آب است، اما شما باید سالی یک بار با یک محصول ضد آب آن را پوشش دهید.

تفاوت سایبان بازویی برقی و سایبان بازویی دستی

حالا که با سایبان بازویی دستی و مزایای آن آشنا شده اید شاید برایتان سوال پیش بیاد که سایبان بازویی دستی و سایبان بازویی برقی چه فرقی با هم دارند. در واقع سایبان بازویی دو نوع دارد:

سایبان بازویی دستی و موتوری که به آن برقی هم گفته می شود. قاب سایبان بازویی برای سایبان های جمع شونده موتور و دستی یکسان است. هر دو سایبان از فلز سبک مانند آلومینیوم و کلاهک های انتهایی آن از قطعات پلاستیکی سخت مانند و فولاد ساخته شده اند.

و هر دو باعث ایجاد سایه و محافظت در برابر نور، باران و بادهای می شوند البته ایجاد سایه با توجه به پارچه مورد استفاده متفاوت است. تفاوت این دو نوع سایبان فقط در نحوه عملکرد آن هاست که در ادامه به صورت مفصل برایتان آورده شده است.

نحوه عملکرد سایبان بازویی

این نوع سایبان برای فضاهای کوچک در فضای باز ایده آل است. در واقع ، سایبان بازویی دستی با استفاده از لنگ کار می کند که نیاز به استفاده از نیروی انسانی دارد. و در مواردی که به دلایلی برق در خانه کار نمی کند، می توان سایبان های جمع شونده دستی را باز کرد تا سایه مورد نیاز را در غیاب تهویه هوا فراهم کند.

همچنین ، صاحبان خانه نباید نگران مشکلات مکانیکی باشند که ممکن است همراه با یک موتور الکتریکی خراب شوند، مانند: فرسودگی باتری یا خراب شدن قطعات. شاید بزرگترین مزیتی که سایبان بازویی دستی نسبت به سایبان های برقی دارد، ارزان بودن خرید و نصب آن ها است. معمولاً اختلاف قیمت را بین این دو نوع سایبان بسیار بالا است.

یک دلیل ارزان بودن آن، این است که: نیازی به راه اندازی و اتصال سیم کشی از موتور به سیستم برق خانه نیست، که به کار اضافی نیاز دارد. دلیل دوم: سایبان های جمع شده دستی دارای میله های پشتیبانی عمودی در پشت هستند که با باز شدن سایبان تا می شوند. این میله ها که در نسخه های موتوری وجود ندارند و استفاده از پشتیبانی اضافی از سایبان را فراهم می کنند.

سایبان بازویی برقی در مقابل سایبان بازویی دستی

سایبان بازویی برقی با استفاده از یک موتور که درون جعبه قرار دارد کار می کند. در این سایبان به جای استفاده از لنگ با فشار دادن کلید که بر روی دیوار نصب شده یا کنترل از راه دور، سایبان را باز یا بسته می کنید.

همچنین می توانید سنسور های هوشمند باد و وضعیت خورشید را روی آن نصب کرده که به هنگام وزش باد های شدید یا تابش نور مستقیم خورشید سایبان به صورت خودکار باز و بسته می شود.

اما این لوازم هزینه بسیار گرانی دارند بعلاوه هزینه اولیه سایبان برقی هم نسبت به سایبان  بازویی دستی بسیار گران تر است. سایبان های برقی به نگهداری ویژه ای نیاز دارند، و قطعات آن باید بعد از استفاده مکرر تعویض یا تعمیر شود.

سایبان بازویی دستی

قیمت سایبان بازویی(سایبان فنری)

قیمت خرید سایبان بازویی دستی، ارزان تر از سایبان های دیگر است. همچنین این سایبان به شما این امکان را می دهد در صورت لزوم آن را به سایبان برقی تبدیل کنید، یعنی نیازی نیست هزینه ی اولیه زیادی بابت سایبان برقی پرداخت کنید. همچنین می توانید از لوازم جانبی برای سایبان دستی هم استفاده کنید که این خود هزینه­ ی جدا گونه ­ای دارد.

سایبان فنری تبلیغاتی

ز سایبان فنری تبلیغاتی طیف وسیعی به بازار عرضه می شود. البته سایبان های سنتی هم یک نوع سایبان مغازه محبوب است اما به دلیل قدیمی شدن این سبک ها کمتر مورد پسند قرار می گیرند. سایبان فنری تبلیغاتی بر خلاف سایبان های سنتی، مدرن ترین نوع سایبان است.

این سایبان در سبک های مختلف وجود دارد. کاست های کامل، نیم کاست ها و کاست های باز از انواع سایبان فنری تبلیغاتی است که برای رفع نیاز های مختلف صاحبان مشاغل در بازار وجود دارد. عملکرد دستی یا برقی گزینه هایی برای استفاده از این نوع سایبان است. همچنین می توانید موارد اضافی اختیاری از جمله سنسور های خورشید یا باد و باران را انتخاب کنید.

اگر ویترین مغازه شما دارای یک فرورفتگی است، ما می توانیم سایبان هایی را که در این قسمت قرار بگیرند برایتان تهیه کنیم. سایبان فنری تبلیغاتی با طراحی زیبا و کاربردی فوق العاده یکی از گزینه های محبوب برای صاحبان مشاغل است.

بسیاری از مشاغل دارای ویترین یا فضای بیرونی، سایبان فنری تبلیغاتی  نصب می کنند زیرا مزایای بسیاری را در اختیار شما قرار می دهند که در نهایت منجر به افزایش مشتری و فروش می شود. اگر شما صاحب مشاغلی هستید که دارای ویترین یا فضای بیرونی است، در اینجا برخی از روش های جذب مشتری با سایبان فنری تبلیغاتی و مزایای آن برایتان آورده شده است.

مزایای سایبان فنری تبلیغاتی

یکی از مهمترین دلایلی که صاحبان مشاغل برای خرید سایبان فنری تبلیغاتی اقدام می کنند این است که به کسب و کارشان ارزش افزوده می دهند. همانطور که قبلا ذکر شد، آن ها دارای مزایای عملی زیادی هستند.

به عنوان مثال: از وسایل خارجی در برابر باران محافظت می کنند. همچنین از آن ها برای جلوگیری از آسیب رسیدن اجناس توسط اشعه ماورابنفش خورشید UV استفاده می شوند. سایبان ها همچنین می توانند فضای بیرونی را برای نشیمن در فضای باز افزایش دهند.

بدیهی است این امر یک مزیت بزرگ برای دارندگان کافه و رستوران است. در ادامه به طور کامل با مزایای سایبان فنری تبلیغاتی آشنا می شوید.

سایبان فنری تبلیغاتی
 1. دید و مشتری را افزایش می دهد

اول، نصب سایبان فنری تبلیغاتی یکی از بهترین راه ها برای افزایش دید کسب و کار است. سایبان در پنجره ها بیشتر از علائم، قابل مشاهده است. زیرا در ارتفاع بالاتری قرار دارند و از دورتر قابل مشاهده هستند. آنها همچنین از بسیاری از تابلوهایی که بالاتر هستند، قابل مشاهده هستند زیرا از ساختمان خارج می شوند.

به عنوان یک مزیت اضافی، سایبان ها حتی می توانند تصویر هایی که در تابلوها است را در گرافیک خود جای دهند. این مزایای یک تابلوی برجسته و سایبان است و باعث می شود تجارت شما تا حد امکان نمایان شود.

افزایش دید البته برای هر شغلی که فضای فیزیکی را حفظ کند، مزیت قابل توجهی دارد. با آگاهی بیشتر افراد از تجارت شما، تعداد مشتریانی که به کار شما می آیند افزایش می یابد. با افزایش مشتری ، افزایش فروش قابل توجهی دارید.

 1. فضای خرده فروشی را گسترش می دهد

دوم، نصب سایبان فضای کسب و کار را گسترش می دهد. چه یک فروشگاه خرده فروشی و چه یک رستوران اداره کنید، داشتن فضای اضافی به شما امکان می دهد کالاهای بیشتری بفروشید یا به مشتریان بیشتری خدمات دهید. در عمل ، می توان قفسه های محصولات یا میزها را برای مشتریان در خارج از ملک قرار داد.

البته وقتی این کار انجام می شود ، قسمت خارج از ملک اغلب از تجارت اصلی جدا به نظر می رسد. برای فروشگاه های خرده فروشی ، قفسه ها بیشتر شبیه یک فروشگاه پیاده رو هستند تا یک ویترین فروشگاه سنتی و برای رستوران­ها، جو با محل نشستن اصلی متفاوت است. اما باز تجارت شما جدا نیستند. قرار دادن یک سایبان فنری شامل فضای باز گسترش یافته در فضای اصلی کسب و کار شما است.

 1. اجازه استفاده در فضای باز در شب را می دهد

سوم، داشتن یک سایبان فنری به شما مکانی می دهد که چراغ ها را در فضای باز آویزان کنید. رشته های چراغ و چراغ های آویز تزئینی فضای بیرونی را تقویت می کنند و به شما امکان می دهند عصر و شب از فضا استفاده کنید. سایبان در محل کار شما ساعاتی را که می توانید از فضای بیرونی خود استفاده کنید گسترش می دهد.

سایبان فنری تبلیغاتی
 1. به مشتریان کمک می کند تا راحت بمانند

چهارم، در بعد از ظهرهای گرم ، سایبان فنری سایه ای برای مشتریان شما ایجاد می کند. این به نوبه خود باعث راحتی بیشتر آن ها شده و ممکن است مدت طولانی تری در محل شما بمانند. همچنین با نصب سایبان قفسه ها از نور مستقیم خورشید داغ نمی شوند، و خریداران بیشتر به استفاده از قفسه های وسایل می پردازند و اگر خورشید به چشمانشان نتابد ، برای استراحت کردن و نوشیدن یا صرف غذا در مکان شما طولانی تر می مانند.

اگرچه استفاده از چترها برای ایجاد سایه امکان پذیر است، اما سایبان فنری تبلیغاتی در پوشاندن فضای سایه بسیار بهتر عمل می کند. چترها فقط سایه را برای یک منطقه کوچک فراهم می کنند و هنگام جابجایی خورشید در آسمان باید در طول روز جابجا شوند. سایبان فنری می تواند کل منطقه را در سایه قرار دهد و نیازی به تغییر مکان در طول روز نیست.

 1. فضای بیرون شما را تمیزتر نگه می دارد

سرانجام، داشتن سایبان فنری به تمیزتر نگه داشتن فضای بیرون کمک می کند. این فضا را از سقوط اشیا مختلف، مانند موارد زیر محافظت می کند:

 • باران ، برف و سایر بارندگی ها
 • برگ درختان، دانه ها و شاخه ها
 • فضولات پرندگان
 1. تبلیغات

در این نوع سایبان همچنین می توانید آرم و عبارت را به جلوی سایبان فروشگاه، کور کناری و والان اضافه کنند. سایبان می تواند نام یک شرکت را تبلیغ کند. علاوه بر این می تواند محصول ، خدمات ، شماره تلفن یا وب سایت را تبلیغ کند. همچنین متن ساده و واضح را به سبک دلخواه شما میتوان اضافه کرد. یا می توانید آرم ها را تکثیر کنید یا طرح های پیچیده تری ایجاد کنید.

 1. سفارشی سازی

سایبان های تبلیغاتی می توانند متناسب با رنگ کسب و کار یا ویترین فروشگاه شما باشند و مارک تجاری مورد نیاز شما را به شما بدهند. برای تأثیرگذاری بیشتر، به ویژه در یک قسمت اصلی در تجارت خود، می توانید گرافیک سایه بان را سفارشی انتخاب کنید.

چه یک ویترین فروشگاه داشته باشید و چه یک غذاخوری، مهم است که از فضای بیرونی خود در برابر بارش و اشیا محافظت کنید. مطمئناً نمی خواهید محصولی به دلیل فضولات پرندگان خراب شود و یا وجود برگ و مدفوع باعث شود مناطق نشیمن برای غذاخوری ها ناخوشایند باشد. همچنین بارش باران استفاده از منطقه را هنگام باران یا برف غیرممکن می کند مگر اینکه سایبان فنری محافظ وجود داشته باشد.

تفاوت سایه بان فنری تبلیغاتی با سایبان فنری معمولی

تفاوت این سایه بان با سایبان فنری معمولی زیاد چشمگیر نیست. در حقیقت این دو سایه بان از سازه های یکسان ساخته میشوند ولی در نوع پارچه و انجام چاپ روی پارچه متفاوت هستند.

معمولا برای سایه بان فنری تبلیغاتی از پارچه سایبان بنام بنر ۱۳انس یا ۱۵ انس و فلکس استفاده می شود. ولی برای سایبان فنری معمولی یا سایبان بازویی معمولی از پارچه دورو مشمع یا ترانزیت در سه وزن مختلف(۴۱۰،۵۵۰،۶۱۰ گزم)استفاده می شود.

پارچه سایبان فنری تبلیغاتی

پارچه سایبان مکمل کننده سایبان های تبلیغاتی هستند. آن ها برای جلوگیری از محو شدن در برابر اشعه ماورابنفش UV مقاوم هستند. رنگدانه های پارچه پایدار اطمینان می دهند که تجارت شما همیشه به بهترین شکل به نظر می رسد. پارچه های سایبان تبلیغاتی در برابر آب و کپک مقاوم هستند.

برای تمیز کردن معمول به راحتی می توان خاک و آوار را پاک کرد. برای این کار از یک محلول سفید کننده ملایم می توان برای لکه های سخت استفاده کرد. الیافی که در پارچه های سایبان استفاده می شود در تمام طول رنگدانه هستند پس برای کمرنگ شدن و تغییر رنگ هرگز جای نگرانی نخواهد بود.

سایبان هایی که با پارچه های با کیفیت ساخته شده باشند محافظت کامل در برابر آفتاب دارند ، بنابراین برای مکان های سرپوشیده در فضای باز ، رستوران ها و مکان های انتظار ایده آل هستند. پارچه های با کیفیت قابل تنفس هستند و جریان هوای کافی را فراهم می کنند. دیگر مناطق گرم زیر سایبان های تبلیغاتی شما وجود ندارد.

سایبان فنری تبلیغاتی

قیمت سایبان فنری تبلیغاتی

سایبان فنری تبلیغاتی هم نوعی سایبان جمع شونده است و می تواند سبک کار شما را در فضای باز گسترش دهد. سایه را ایجاد می کند بدون اینکه جلوی کسب و کار شما را بگیرد. این نوع سایبان ها شما را قادر می سازد تا بر آب و هوا قدرت داشته باشید.

این نوع سایبان می تواند به طور خودکار توسط یک سنسور خورشید اختیاری باز شود. همچنین می تواند در شرایط باد توسط یک سنسور باد اختیاری جمع شود. استفاده از این سنسور ها اختیاری است. اما هزینه اصافی را بر سایبان شما می آورد. سایبان فنری تبلیغاتی انواع مختلفی دارد که می توانید با توجه به نیاز خود هر کدام را خریداری کنید.

تنوع سایبان ها تنوع در قیمت را به دنبال دارد. اما خرید از یک فروشگاه معتبر و دریافت سایبان با کیفیت ارزش پرداخت دارد. همچنین هر نوع سایبان ها در فروشگاه های معتبر به قیمت های مقرون به صرفه ای ارائه می شوند.

نصب سایبان فنری تبلیغاتی

سایبان های فنری از دو بازو تشکیل شده اند که نصب آنها کمی کار سختی است، اما اگر خودتان فرد فنی هستید می توانید با استفاده از دفترچه راهنمای سایبان، آن را نصب کنید. ولی ما پیشنهاد می دهیم که این کار را به یک متخصص بسپارید .

زیرا اگر در نصب یک اشتباهی رخ دهد برای سالیان طولانی ضرر خواهید کرد. برای بهرهمند شدن از مزایای سایبان های فنری  تبلیغاتی بهتر است نصب را متخصصان انجام دهند تا خیالتان راحت باشد که چندین سال برایتان درست کار می کند.

سایبان بازویی مغازه

سایبان مغازه بازویی متشکل از دو بازوی جانبی است که به کمک آن سایبان جمع و باز می شود . این سایبان به شما این امکان را می دهد وقتی نمی خواهید از آن استفاده کنید آن را جمع کنید، به طوری که وقتی باران می بارد ، منطقه زیر آن از آب و هوا محافظت می شود و در صورت عدم استفاده به راحتی جمع می شود.

با نسخه سایبان مغازه بازویی، سایبان کاملا بسته شدن و جمع می شود. اشکال عمده این نسخه این است که خاک و آوار ممکن است در چین ها گیر کند. در صورت رخ دادن همچنین چیزی فقط کافی است سایبان را کمی تمیز کنید.

باید توجه داشته باشید که با قرار گرفتن لوازم جانبی برو روی سایبان مغازه بازویی عملکرد آن بهتر می شود و به تبع نام آن هم تغییر می کند به عنوان مثال با نصب یک موتور برقی روی سایبان مغازه بازویی عملکرد باز و بسته شدن راحت تری را ارئه می دهد که نام آن به برقی تغییر خواهد کرد ، همچنین با نصب تجهیزات کنترل به شما این امکان را می دهد تا به وسیله ی ریموت از راه دور سایبان خود را کنترل کنید در این صورت به آن سایبان اتوماتیک گفته می شود .

با مجهز شدن سایبان به سنسور های هوشمند کار شما آسان تر می شود و اصلا نیازی نیست در مواقع شرایط بد آب و هوایی نگران باشید زیرا این سنسور ها، این قابلیت را دارند با تغییر شرایط هوایی سایبان را به طور خودکار جمع یا باز کنند، که به این نوع سایبان ها، سایبان هوشمند می گویند. علاوه بر تمامی نکته هایی که گفته شد ما در ادامه انواع و ویژگی های مختلف سایبان مغازه بازویی را برای شما آورده ایم .

سایبان مغازه بازویی

ویژگی سایبان بازویی مغازه

 1. آن ها کاملا جمع می شوند

در حال حاضر ، ممکن است از نام سایبان مغازه بازویی کاملاً مشخص باشد که آن ها توانایی های زیادی برای جمع کردن سایبان دارند. اگر نور مستقیم آفتاب شما را آزار می دهد یا ویترین هایی داشته باشید که آفتاب باعث آسیب دیدن به آن ها می شود ، می توانید به راحتی سایبان ها را برای پوشش و سایه بکشید.

شما فقط باید یک دکمه را فشار دهید و کنترل سایبان دست شما است. هنگامی که هوا نامناسب می شود ، آنها را به راحتی جمع کنید و چشم انداز زیبایی از مغازه خود داشته باشید. ببینید ، به همین راحتی با فشار دادن یک دکمه. برخلاف سایبان های ثابت ، این سایبان مغازه بازویی کاملاً جمع می شوند هنگام استفاده از آن ها کاملا باز می شوند بدون آسیب دیدن .

 1. آن ها بسیار با دوام هستند

سایبان مغازه بازویی به دلیل ویژگی جمع شدن کامل آن ها ، در مقایسه با نمونه های ثابت ، طول عمر بیشتری دارند. سایبان های ثابت به دلیل سختی هوا آسیب می بینند. با این حال سایبان های بازویی این چنین آسیب نمی بیند. بله شما درست این را متوجه شدید؛

آن ها را می توان در هوای بد جمع کرد تا از آن ها محافظت شود. علاوه بر این ، نور شدید خورشید می تواند باعث شود پارچه سایبان با گذشت زمان کمرنگ شود ، اما باز هم در سایبان های بازویی پارجه در سایبان تا شده و در برابر نور از آن محافظت می شود . این تمام چیزی است که عمر مفید را به سایبان می دهد.

 1. آن ها شیک هستند

وقتی نوبت به سبک می رسد ، سایبان مغازه بازویی چیزی است که دوست دارید در محل کار خود داشته باشید. آن ها در رنگ های مختلف پارچه ای ، قاب ها و سبک های بادوام موجود هستند. پوشش پودر سفید به طراحی فضای باز شما می افزاید. داشتن انتخاب آزاد برای هر رنگ منطبق با مغازه شما و جمع آوری کامل آن برای نمایش بدون مانع مغازه  ، سایبان مغازه بازویی تبدیل به شیک ترین موردی می کند که می توانید برای شغل تجاری خود داشته باشید.

 1. آن ها چند منظوره هستند

علاوه بر اینکه در فضای بیرونی عالی به نظر می رسند ، می توانند به عنوان یک سپر برای مغازه شما نیز باشند. استفاده از سایبان های بازویی محدود به پوشاندن پنجره ها و درها نیست ، اما همچنین می توان از سایبان های مدرن برای محافظت از فضای بیرونی ، محافطت از ویترین استفاده کرد.

شما می توانید سایبان های خارجی داشته باشید تا سقف مغازه خود را گسترش دهید ، مخصوصاً وقتی که نور مستقیم خورشید در طول روز شما را تحت تأثیر قرار می دهد.

انواع سایبان مغازه بازویی

هلندی

منشا این سابیان از هلند است ، به این ترتیب نام آن را گرفت ، سایبان هلندی در میان جبهه های فروشگاه محبوب شد ، تا جلوه ی ویترین را افزایش دهد و مشتریان را فریب دهد. و خیلی ایده آل برای کافه ها ، که می خواهند فضای نشیمن خود را به خارج گسترش دهند تا با افزایش میزان سفارشی سازگار شود.

همچنین یک پناهگاه خوب ارائه می دهد که آن ها می توانند از سایه آفتاب و پناهگاه در باران با لذت از مغازه یا فروشگاه شما بازدید کنند. سایبان هلندی یک روش سازگار با محیط زیست برای کنترل دمای داخل است ، که باعث کاهش اشعه خورشید به داخل پنجره و در نتیجه استفاده از تهویه مطبوع گران قیمت می شود. .

سایبان های هلندی یک روش ایده آل برای ایجاد فضای تجاری خارجی شما است و حتی می توانید با چاپ روی آرم یا نام روی سایبان خود از آن برای تبلیغات استفاده کنید.

سایبان بازوی تاشو

در درجه اول برای ایجاد سایه در برابر نور خورشید ، جلوگیری از اشعه ماورا بنفش و کاهش نور در داخل مغازه استفاده می شود. سایبان های کشویی و بازوی تاشو بهترین حالت برای تابستان است اما در هنگام باران شدید و وزش باد شدید نباید از آن ها استفاده شود. این نوع سایبان نمای جالبی را برای تمام ساختمان های داخلی و تجاری ایجاد می کند ، آن ها یک افزودنی زنده و مدرن هستند.

سایبان مغازه بازویی

سایبان بازوی تاشو همان کاری را انجام می دهد که نام آن نشان می دهد برای جمع شدن و کشیدن سر می خورد و تا می شود. یک سبک ایده آل از سایبان که می تواند فضای بیرونی مغازه شما یا یک مکان نشیمن تجاری را پوشش دهد. این اتصالات شیک می توانند جمع شوند ، ثابت ، دستی و یا به صورت الکترونیکی کار کنند. به طور کلی 1.8 متر است و عرض آن ها معمولاً تا 6 متر است.

سایبان بازوی قطره ای

سایبان های بازوی قطره ای باید در یک نقطه بلند نصب شوند ، به این معنی که آن ها برای کشش و جمع شدن یک جفت بازوی محوری دارند ، به طوری که پارچه تحت کشش نگه داشته می شود و هنگام استفاده ، خارج از آن در موقعیت قرار می گیرد. این ها برای پنجره های رو به آفتاب ، مغازه ها و مراکز فروشگاه ها ایده آل هستند.

سایبان رول آپ

نسخه رول آپ سایبان بر روی یک لوله غلتکی جمع شده و در داخل محفظه فلزی جمع می شود. با این کار از آلودگی در امان می ماند ، بنابراین به تعمیر و نگهداری کمتری احتیاج دارد اما هزینه آن بیشتر از نسخه بازویی ساده است.

سایبان بازوی فنری

پارچه این نوع سایبان مقاوم در برابر شرایط نامناسب آب و هوا است و این نوع سایبان ها به طور معمول بر روی یک لوله غلتکی قرار دارد و از طرف مغازه روی بازوهای کناری فنر دار نگه داشته می شود. این سایبان ها به هر سبکی که بخواهید قابل ساخت است و می توانید به هر اندازه که بخواهید سایبان را تنظیم کنید .

مزایای سایبان بازویی مغازه

 1. نصب ، تعمیر و نگهداری آسان
 2. تنوع بسیار در پارچه سایبان
 3. تنوع در طرحها و مدل ها
 4. سایه بان قابل تنظیم ، مناسب با نیاز شما
 5. داشتن طول عمر مفید
 6. استفاده راحت و ساده
کلام آخر

شرکت سایبان سازی ایرانیان با سالیان سال تجربه در زمینه تولید و ساخت انواع سایبان ، مفتخر است به همکاری با شرکت های تجاری بزرگ در زمینه سایبان فنری برای تبلیغات آماده دریافت سفارشات شما مشتریان عزیز از سرتا سر ایران زمین و تولید و ساخت و نصب سفارشات شما با بهترین کیفیت و نازلترین  قیمت.

مشتریان عزیز واسطه ها را کم کنید و با خیال راحت از تولیدی سایبان ایرانیان سایبان های خود را سفارش دهید.

4 Comments

 1. سمیعی گفت:

  سلام برای ثبت سفارش سایبان فنری از کجا باید اقدام کنیم؟

  • sayehban-iranian گفت:

   سلام روزتون بخیر برای ثبت سفارش سایبان فنری میتوانید به شماره 09222358009 در واتساپ پیام دهید یا با تماس تلفنی سفارش خود رو ثبت کنید.

 2. سنایی گفت:

  سلام خسته نباشید.
  سایبان بازویی میخواستم برای شهرآبادان که طوفان باد خوب هست یا نه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *