سایبان فنری یکی از انواع سایبان محسوب می گردد که گاها به آن سایبان بازویی، سایبان جکی نیز گفته می‌شود .

یکی از پرکاربردترین انواع سایبان محسوب می گردد که به این جهت که سابقا در ساخت و تولید بازوهای این سایبان برای باز و بسته شدن از فنر استفاده می شده، به سایبان فنری معروف گردیده و از همان قدیم نیز این اسم بر  روی سایبان فنری نقش بسته و تا کنون نیز از سایبان فوق از این اسم یاد می کنند که البته با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی هم اکنون دیگر در ساخت بازوهای سایبان از فنر استفاده نمی شود و از سیم بکس و یا زنجیر استفاده می شود که بسیار مقاوم‌تر نسبت به فنر هستند.

انواع سایبان فنری

1.سایه بان فنری فول باکس
2.سایبان فنری باکس
3.سایبان فنری کلاسیک

سایبان فنری فول باکس
سایبان فنری فول باکس همان طور که از اسم این سایبان پیداست دارای دو باکس و کاور در سایبان است که جهت محافظت از اسکلت سازه و روکش سازه تهیه شده است و سازه پس از جمع شدن داخل این باکس قرار می گیرد و اصلا رویت نمی شود و در اندازه های مختلف از سه متر تا پنج متر طول تولید می شود.
سایه بان فنری باکس
سایبان فنری باکس تنها دارای یک روکش و کاور می باشد که برای محافظت از پارچه طراحی شده است این سایبان نیز در سایزهای مختلف از سه متر تا 5 تولید می شود.
سایبان فنری کلاسیک
سایه بان فنری کلاسیک نیز یکی از انواع سایبانهای فنری می باشد که دارای باکس و کاور نمی باشد و پس از جمع شدن سایبان هم سازه وهم پارچه قابل دید هستند و به این جهت دارای قیمت مقرون به صرفه تری نسبت به سایبان فول باکس و باکس هستند.

ویژگی های سایبان فنری

1.قابلیت تولید در ابعاد مختلف
سایبان فنری را می توان با توجه به این که دانش فنی تولید تمام قطعات آن در اختیار تیم فنی مجموعه ما بوده در تمام سایز ها به در خواست مشتری تولید و نصب نمود.
2. قابلیت تولید در طرح های مختلف
یکی دیگر از ویژگی های سایبان فنری این است که می توان این نوع سایبان را در طرح های مختلف تولید و چاپ نمود و حتی امکان چاپ طرح های تبلیغاتی و برند محصول نیز بر روی سایبان فنری امکان‌پذیر است.
3. قابلیت استفاده در کل فصول سال
سایبان بازویی را در تمام فصول سال می توان استفاده نمود وهم در فصل گرما این سایبان، سایبان مناسبی برای محافظت از تابش مستقیم نور خورشید بوده وهم در فصل سرما این نوع سایبان، سایبان مناسبی برای جلوگیری از ورود آب باران و برف به داخل محیطی که سایبان در آنجا نصب شده است می شود.

سایبان فنری
4.قابلیت تولید در قیمت های مختلف
سایبان فنری را با توجه به در خواست و نیاز مشتری و بودجه در نظر گرفته شده برای سایبان می توان در قیمت های مختلفی با توجه به نوع سازه و روکش سایبان تولید نمود که بستگی به بودجه مشتری داشته که شما می توانید برای استعلام قیمت از طریق تماس تلفنی و یا از طریق واتساپ از جدید ترین قیمت ها با توجه به بودجه خود مطلع شوید.

قطعات و روکش سایبان فنری

سایبان فنری دارای قطعات مختلفی بوده که برای ساخت هریک از این قطعات نیاز به ساخت قالب مجزا و علیحده بوده و تمامی این قطعات به صورت مهندسی معکوس و از مدل های نصب شده رایج در کشور های اروپایی اقتباس شده است و روکش سایبان فنری نیز به دو شکل پی وی سی و نانو ساخته می شود که جنس روکش نانو به صورت راه راه دو رنگ و جنس روکش پی وی سی به صورت تک رنگ تولید می شود .

هر دو جنس نیز در برابر سرما و گرما کاملا مقاوم می باشند و تنها تفاوت چشمگیر این دو، دو امکان و قابلیت چاپ می باشد که در سایبان بازویی با جنس نانو امکان چاپ فراهم نیست ولی در سایبان بازویی با جنس پی وی سی امکان چاپ میسر هست.

 

آیا از سایبان فنری می توان جهت انجام تبلیغات برند استفاده نمود؟

سایه بان فنری در حال حاضر یکی از بهترین و پر کاربردترین سایبان موجود در بازار جهت انجام امر تبلیغات به شمار می رود و به جهت اینکه شهرداری بر خلاف تابلوهای تبلیغاتی در صورت نصب سایبان تبلیغاتی هیچ گونه عوارضی اخذ نمی نماید مورد استقبال شدید مدیران تبلیغات شرکت ها قرار گرفته وبا چاپ تبلیغ بر روی سایبان فوق به راحتی می توانند نسب به معرفی محصول خود با کمترین هزینه و مناسب ترین فضا اقدام کنند.

سایبان فنریعوامل تاثیر گذار در قیمت سایه بان فنری

در قیمت سایبان فنری عواملی زیادی موثر است که در ادامه با آن ها آشنا می‌شویم.
1.جنس و نوع سازه سایبان فنری
جنس و نوع سازه سایه بان فنری در قیمت سایبان موثر بوده؛ زیرا، سایبانهای فنری به طور کلی در دو نوع جنس اسکلت تولید می شوند که یا جنس اسکلت آنها آهنی بوده و یا جنس اسکلت آنها آلومینیومی می باشد که سایبان هایی که جنس سازه و اسکلت آنها آلومینیومی می باشد به مراتب قیمت بیشتری به نسبت سایبان هایی دارند که جنس آن ها آهنی می باشد.
2.روکش سایبان
روکش سایبان نیز در تعیین نوع قیمت سایبان موثر است به طوری که سایبانهای فنری غالبا در دو نوع روکش تولید می شوند که شامل روکش برزنت نانو و روکش پی وی سی می باشد که قیمت سایبان بازویی با روکش پی وی سی به مراتب بسیار بیشتر از قیمت سایبان بازویی با روکش برزنت نانو می باشد.

3.تعداد سایبان
تعداد سایبان نیز در تعیین قیمت سایبان بسیار موثر است به طوری که هر چه تعداد سایبان بیشتر باشد مواد اولیه با قیمت کمتری خریداری می شود و در صورت خرید مواد اولیه با قیمت مناسب‌تر نهایتا در قیمت نهایی تاثیر گزار خواهد بود وقیمت بسیار کمتری به مشتری تحمیل می گردد.

آیا امکان ارسال سایبان بازویی به شهرستان ها هم وجود دارد؟

بله شرکت سایبان ایرانیان امکان ارسال سایبان به تمام نقاط کشور را داشته و در تمام شهرستانهای ایران دارای نیروهای زبده وکار آزموده برای نصب سایبان می باشد و می توانید با طیب خاطر نسبت به خرید سایبان در جای جای ایران عزیز از شرکت ما اقدام نمایید.

سایبان فنری در بهار

وقتی نوبت به ماه های بهار می رسد ، بیشتر مردم احتمالاً به مکان های لذت بخش  مانند باغ  ها، مناطق پیک نیک ، رستوران ها و کافه های روباز فکر می کنند ..البته سایبان ها در چنین مواقعی بسیار مورد نیاز هستند. انواع مختلفی از سایبان ها وجود دارد که بیشتر استفاده می شو د.

پرتقاضاترین سایبان در فصل بهار سایبان فنری است؛ زیرا این سایبان اولا دارای تنظیم شیب هست و شما میتوانید شیب سایبان فنری را بر اساس سلیقه و فضای مورد نیاز خودتنظیم کنید؛ دوما این نوع سایبان دارای بیشترین بازشوندگی یا به عبارتی بیشترین جلو آمدگی از سایر سایبان ها را دارد.

سایبان فنریسوما درست است سایبان ها برای محافظت در برابر حوادث طبیعی مانند طوفان ، باران و برف استفاده می شود ، اما بیشتر برای محافظت در برابر آفتاب در بهار استفاده می شود. اما گاهی شما دوست دارید در محل مورد نظر نشسته و از آفتاب لذت برد، این نوع سایبان به جهت اینکه قابلیت باز و بسته شدن دارد، به راحتی این امکان را به شما می دهد در هر زمانی که نیاز به سایبان نداشتید سایبان را ببندید و هر موقع نیاز داشتید سایبان را باز و سایه زیر آن نهایت استفاده رو بکنید.

کدام پارچه برای سایبان فنری در بهار مناسب است؟

اصولا در فصل بهار چون شرایط جوی هوا به مراتب متناسب تر است و از لحاظ جوی هوا دچار چالش نیستیم؛ پس پارچه های رنگارنگ و بوم رنگی میتواند بهترین گزینه برای فصل بهار باشد، اما در این زمان نیز نمی توان منطقه و محل زندگی و در وهله دوم فضایی که سایبان در آن نصب می شود را نادیده گرفت، در صورتی که این دو مورد اوکی باشد و می توان از سایبان های رنگارنگ یا حتی برزنت های شفاف استفاده کرد.

ساخت و تولید سایبان فنری

سایبان فنری دارای قطعه های مختلفی است که این قطعه ها با قالب ریزی تک تک از پروفیل آلومینوم تهیه و سپس مونتاژ می شود. بعد از مونتاژ شدن اسکلت سایبان فنری ما آماده است.بعد از آماده سازی اسکلت نوبت به سوار کردن روکش سایبان یا همان  پارچه سایبان بر روی اسکلت سایبان می باشد. پارچه سایبان براساس جنس مورد نظر و درخواست مشتری برروی اسکلت سوار شده و هم اکنون سایبان بسته بندی شده و آماده ارسال برای نصب می باشد.

در زیر مراحل تولید و ساخت سایبان فنری در کار گاه تولیدی سایبان ایرانیان را مشاهده می کنید.

کلام آخر

شرکت سایبان سازی ایرانیان با سالیان سال تجربه در زمینه تولید و ساخت انواع سایبان ، مفتخر است به همکاری با شرکت های تجاری بزرگ در زمینه سایبان فنری برای تبلیغات آماده دریافت سفارشات شما مشتریان عزیز از سرتا سر ایران زمین و تولید و ساخت و نصب سفارشات شما با بهترین کیفیت و نازلترین  قیمت. مشتریان عزیز واسطه ها را کم کنید و با خیال راحت از تولیدی سایبان ایرانیان سایبان های خود را سفارش دهید.