فهرست مطالب پنهان

سایبان کالسکه ای بدون تردید یکی از قدیمی ترین و پرکاربردترین سایبان موجود در بازار است. که به جهت قیمت مناسب و قابلیت بالای این نوع مدل سایبان هم در برابر گرما وهم سرما وهم تبلیغات موجب استقبال بی نظیر مشتریان از خرید این نوع سایبان شده است.

به شما توصیه می کنم برای شناخت بیشتر در خصوص سایه بان کالسکه ای حتما مطالب زیر رو مطالعه بفرمایید.

سایبان کالسکه ای چیست؟

سایبان کالسکه ای همانطورکه از نام آن مشخص است به جهت این سایه بان کالسکه ای نامگذاری شده است که شبیه کالسکه می باشد.

این سایبان جز پر سفارش ترین و کم هزینه ترین سایبان های موجود در بازار بوده که در ابعاد و رنگ های متنوع و شاد قاب تولید می شود.

سایبان کالسکه ای یکی از ساده ترین انواع سایبان است. معمولاً از یک قاب تشکیل می شود که به شکل یک چهارم دایره یا یک مثلث است ، عمدتا از آلومینیوم ساخته شده است که می تواند در محل ثابت یا جمع شود و توسط مواد سایبان پوشانده شده است. در اروپا بسیاری از شرکت های کوچک هنوز سایبان کالسکه ای را از چوب درست می کنند.

در این نوع سایبان ، استفاده از متنوع ترین اشکال زاویه دار ممکن است. این سایبان اغلب در مشاغل یا کافه ها نصب می شود. شکل منحنی به این معنی است که می تواند با نیروهای بسیار قوی کنار بیاید ، می تواند در برابر باد شدید مقاومت کند و پوشیده شده از پارچه مناسب ، می تواند در باران نیز استفاده شود.

طراحی سبک و در عین حال بادوام ایده آل برای مناطقی که ممکن است محدودیت های وزنی در آن اعمال شود و یا رفع مشکل فضا ممکن است یک مشکل باشد.

همچنین این نوع سایبان ، دارای قیمت سایبان کالسکه ای مناسبی است.

سایبان کالسکه ای

مراحل ساخت وتولید سایه بان کالسکه ای

پس از اینکه مشتریان محترم با اعتماد به شرکت سایبان سازی ایرانیان با کارشناسان فروش  تماس می گیرند.

کارشناسان با اخذ آدرس از مشتریان موضوع به واحد اندازه گیری ارجاع تا واحد اندازه گیری با مراجعه به محل ومشاوره لازم به مشتری گرامی در زمانی که سایبان مناسب برای نصب سایبان کالسکه ای تشخیص داده شد .و مورد تایید مشتری قرار گرفت موضوع از طریق منشی شرکت به واحد تولید منعکس می گردد.

از این لحظه به بعد کار ساخت و تولید سایبان آغاز می گردد. که به این شکل است که به اندازه ابعاد سایبان مورد نظر مشتری ۵ عدد لوله مبلی نورد می شود و شکل کالسکه به آن داده میشود.

پس از آن پنج پایه پلاستیکی به آهن های نورد شده متصل می گردد .و پس از اتصال آهن های نورد شده به یکدیگر یک گیربکس ویک یا تاقان به سازه مذکور وصل می شود تا سایبان متحرک گردد .

در این مرحله  سازه رنگ آمیزی شده و پس از رنگ آمیزی تخته چوب بر روی سازه میخ پرچ شده وبا وصل آن به سازه جنس دلخواه مشتری با منگنه به سازه متصل می گردد. که پس از اتصال پارچه به سازه فرآیند تولید سایبان به اتمام رسیده و سایبان آماده نصب می باشد که تحویل تیم نصب جهت نصب می گردد.

ویژگی های سایبان کالسکه ای

سایبان کالسکه ای دارای ویژگی های زیادی بوده ولی یکی از اصلی ترین ویژگی های سایه بان کالسکه ای این می باشد که از طرفین محصور بوده و مانع ورود آب باران وبرف از کناره ها به مغازه و یا مانع ورود تابش مستقیم نور آفتاب از کناره ها می شود. که این موضوع باعث شده که سایه ای بسیار مناسب از طریق نصب سایه بان کالسکه ای ایجاد شود.

یکی دیگر از ویژگی های سایه بان کالسکه ای این است که به عنوان سایبان دکوری با ابعاد بسیار کوچک هم می توان سایه بان کالسکه ای را تولید نمود. واین امر موجب میشود که مشتری هزینه بسیار کمتری هم برای نصب سایه بان کالسکه ای به عنوان سایبان دکوری بپردازد.

یکی دیگر از ویژگی های سایه بان کالسکه ای ابن است که امکان درج تبلیغات بر روی سایه بان کالسکه ای فراهم می باشد.

می توان علاوه بر استفاده از جنبه های دیگر سایه بان کالسکه ای بابت جلوگیری از گرما در فصل تابستان و نفوذ آب باران و یا برف در فصل زمستان از جنبه های تبلیغاتی آن هم استفاده نمود .که البته به نظر این شرکت با توجه به قیمت مناسب این نوع از سایبان بهترین نوع و با صرفه ترین نوع تبلیغات محیطی به شمار می رود.

سایبان کالسکه ای

سایبان کالسکه ای دارای ویژگی های زیر است :

 • در صورت لزوم سبک و آسان برای برداشتن برای نگهداری در زمستان.
 • چارچوب آلومینیوم اکسترود شده با پوشش پودر ، مقاوم در برابر خوردگی
 • باز و بسته شدن آسان و سبکی دارد
 • عالی برای سایه انداختن اتاق ها
 • دارای عملکرد دنده میل لنگ
 • قابل استفاده با موتور های برقی
 • دارای صفحه پوششی اختیاری از پارچه در برابر باران محافظت می کند و هنگام بالا کشیدن ، از جمع شدن آب در پارچه جلوگیری می کند.
 • فیلترهای UV در داخل پارچه
 • اکریلیک 100٪ ممتاز
 • قاب آلومینیومی آنودایز شده
 • قابل نصب به صورت ثابت یا جمع شونده
 • عملکرد دستی بصورت استاندارد توسط سیستم سیم و قرقره ساده
 • عملکرد الکتریکی در اکثر موارد موجود است.
 • بیش از 300 پارچه ضد آب و مقاوم در برابر خاک را داراست.
 • لوازم جانبی اختیاری شامل والان ، نوشتن امضا و آرم های چاپ شده است.

انواع سایبان کالسکه ای با در نظر گرفتن جنس روکش سایبان

1.سایه بان کالسکه ای با جنس پی وی سی

2. با جنس برزنت کانتینری

3. با جنس بنر

4. با جنس فلکس

5.سایه بان کالسکه ای با جنس نانو

البته سایه بان کالسکه ای با جنس بنر و فلکس به جهت اینکه قابلیت چاپ و درج تبلیغات را دارا می باشند،جهت تبلیغات بیشتر استفاده میشود و مشتریانی که قصد تبلیغات بر روی سایبان خود را ندارند، معمولا از جنس سایبان کالسکه ای با جنس کانتینری استفاده می کنند.

کارایی و کاربرد سایبان کالسکه ای

1.سایبان کالسکه ای تبلیغاتی

سایه بان کالسکه ای تبلیغاتی به جهت این که قیمت آن در مقایسه با سایر محصولات شرکت سایبان ایرانیان مقرون به صرفه بوده جز محصولات دارای استقبال فراوان این شرکت می باشد.

امکانات سایبان تبلیغاتی کالسکه ای

۱.سایبان تبلیغاتی نسبت به سایر تبلیغات ارزان‌تر می باشد.
۲.سایبان تبلیغاتی کالسکه ای تبلیغات وسیعی را شامل می شود.
۳.با توجه به اینکه معمولا با تعداد بالا سفارش می شود هزینه نصب شامل آن نمی شود.
۴.هزینه مالیاتی ندارد.

سایبان تبلیغاتی کالسکه ای

کلیت سایبان تبلیغاتی کالسکه ای

سایبان تبلیغاتی کالسکه ای یکی از انواع مختلف سایبان تبلیغاتی می باشد که با چاپ روکش آن براحتی می توان تبلیغات بر روی سایبان را انجام داد  و هر چه تبلیغ دالبر سایبان بیشتر و بزرگتر باشد جلوه بیشتری دارد .

حتی به غیر از دالبر سایبان می توان در خانه های دوم و سوم سایبان نیز تبلیغ نمود و بهترین استفاده را کرد ولی در سایبان تبلیغاتی فنری یا سایبان تبلیغاتی بازویی این امکان فراهم نمی باشد و تنها در بدنه و دالبر سایبان می توان تبلیغ نمود.

شرکت سایبان سازی ایرانیان قدیمی ترین و باسابقه ترین شرکتی است که در زمینه سایبان تبلیغاتی فعالیت داشته و می تواند در این زمینه بهترین راهنمایی و مشاوره را به شما نماید لذا هم اکنون برای راهنمایی و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

سایبان تبلیغاتی کالسکه ای

طول عمر سایبان تبلیغاتی کالسکه ای بیشتر است یا سایبان تبلیغاتی بازویی و یا سایبان تبلیغاتی فنری؟

با توجه به اینکه طول عمر اسکلت سایبان های کالسکه ای و سایبان فنری و سایبان بازویی تقریبا یکسان می باشد و تنها عاملی که در طول عمر سایبان نقش پر رنگی دارد جنس روکش سایبان می باشد؛

لذا جنس روکش سایبان در طول عمر سایبان موثر بوده و برای نمونه طول عمر سایبان فنری با روکش بنر از طول عمر سایبان کالسکه ای با روکش ترانزیت کمتر است.

نمی توان به طور قاطع در خصوص طول عمر آنها اتخاذ نظر نمود ولی تیم مشاوره شرکت سایبان سازی ایرانیان کاملا آمادگی خود را برای بهترین مشاوره در این زمینه اعلام می دارد تا در صورت نیاز بتوانید بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید در ضمن سایبان تبلیغاتی تنها برای تبلیغات مفید نبوده بلکه علاوه بر تبلیغات محیطی زیبا باعث جلوگیری از تابش آفتاب در تابستان و سرما و  باران در زمستان می شود.

سایبان تبلیغاتی
مشتریان سایبان تبلیغاتی کالسکه ای

مشتریان سایبان تبلیغاتی کالسکه ای غالبا فروشگاه‌ها، مغازه ها، کافی شاپ ها، رستوران ها و شراکت ها می باشند که از هردو جنبه. سایبان تبلیغاتی بتوانند بیشترین استفاده را ببرند زیرا به راحتی می توانند هم محصول خود را تبلیغ کنند وهم در برابر گرما و سرما فروشگاه خود را محافظت نمایند.

2.سایه بان کالسکه ای پاسیو،سایبان کالسکه ای بالکن وتراس

این نوع سایبان ها یکی دیگر از کارایی هایی است که در سایه بان کالسکه ای به شمار می رود و می توان این نوع سایبان را در این محل ها نیز اجرا نمود.

3.سایبان کالسکه ای باغ و سایه بان کالسکه ای ویلا

در باغ و ویلا نیز می توان این نوع سایبان را نصب نمود ویکی دیگر از کارایی های سایه بان کالسکه ای به شمار می رود.

4.سایبان کالسکه ای مغازه

این سایبان به عنوان سایبان مغازه نیز کاربرد دارد. بیشترین کارآیی سایبان کالسکه ای برای مغازه هایی است که از بغل آفتاب دارند یا دهنه مغازه آنها کوچک است.

سایبان کالسکه‌ای مغازه انتخاب محبوب صاحبان مغازه است که به دنبال محافظت از ویترین مغازه شما در برابر شرایط متغیر آب و هوایی یا ایجاد سایه بیشتر به مناطق بیرونی هستند. این نوع سایبان نه‌تنها از مغازه شما محافظت می‌کند، بلکه زیبایی مغازه شمارا بیشتر می‌کند که می‌تواند باعث جذب مشتری بیشتر شود. سایبان کالسکه‌ای مغازه در انواع و سبک‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید با توجه به سبک و معماری مغازه خود هرکدام را انتخاب کنید. استفاده از سایبان‌های کالسکه‌ای مغازه فقط محدود به انواع مغازه‌ها نمی­شود بلکه می‌توانید از این نوع سایبان در هتل‌ها، کافه‌ها، رستوران‌ها، فروشگاه‌ها استفاده کنید.

انواع سایبان کالسکه ای مغازه

سایبان های مغازه کالسکه ای در دو نوع مختلف ثابت و متحرک تولید می‌شوند. هر دو نوع از مغازه شما محافظت می‌کنند اما عملکرد متفاوتی دارند. سایبان‌های کالسکه‌ای مغازه ثابت بعد از نصب به‌طور دائم باز هستند و در هر نوع شرایط آب و هوایی از ویترین و مغازه شما محافظت می‌کنند.

در مقابل سایبان‌های کالسکه‌ای مغازه متحرک یا جمع شونده را می‌توانید باز و جمع کنید. این نوع به شما امکان می‌دهد در فصل زمستان هنگام آفتاب سایبان خود را ببندید تا آفتاب به فضای داخل مغازه بیاید و در فصل زمستان سایبان را بازکنید تا باران و برف به ویترین مغازه آسیب نرساند. بیشتر صاحبان مغازه از سایبان‌های کالسکه‌ای مغازه متحرک استفاده می­کنند زیرا مزایای بیشتری را به دارندگان آن ارائه می‌دهند.

البته باید بدانید که سایبان‌های کالسکه‌ای مغازه جمع شونده به دو نوع برقی و دستی تقسیم می‌شوند که تفاوت آن‌ها در نحوه اجرای باز و بسته کردن سایبان­های کالسکه‌ای است. در نسخه سایبان‌های کالسکه‌ای مغازه دستی شما با استفاده از چرخاندن میل‌لنگ دستی که یکسر آن به سایبان وصل است و انتهای آن آزاد است، سایبان را باز و بسته می‌کنید.

در نسخه سایبان‌های کالسکه‌ای مغازه برقی برای باز و بسته کردن سایبان کافی است کلید کنار سایبان را فشار دهید تا سایبان باز یا بسته شود، همچنین می‌توانید از ریموت کنترل از راه دور با سایبان خودکار کنید. نسخه‌های برقی سایبان کالسکه‌ای مغازه مدرن‌تر هستند و امکانات بیشتری مانند استفاده از سنسورها را ارائه می‌دهند.

سایبان مغازه کالسکه ای در مدل های ثابت و تاشو ، با زاویه ی منحنی برای پنجره ها ، ویترین فروشگاه ها و موارد دیگر موجود است. و مدل های جمع شونده با سیم کشی ، میل لنگ یا موتور الکتریکی در دسترس هستند. از میان طیف وسیعی از سبک های سنتی یا مدرن یکی را انتخاب کنید تا جلوی مغازه شما را رونق ببخشد و تجارت شما را به سمت رهگذران جذاب تر کند. همچنین می توان در لبه های سایبان از نور LED برای زیبایی و جذابیت بیشتر استفاده کرد.

 1. سایبان کالسکه ای مغازه ثابت

سایبان کالسکه ای ضد آب غیر ثابت با فریم های آلومینیومی با کیفیت بالا ، که علاوه بر آنودایز ، پارچه های با کیفیت بالا هستند ، ثابت می شوند. چنین تصفیه ای مقاومت در برابر خوردگی و سایش را تضمین می کند . سایبان های ثابت را می توان با بوم اکریلیک یا پارچه های روکش شده PVC برای تضمین حداکثر آب و هوا و ضد آفتاب بودن پوشش دهید. قاب ها هم قوی و هم انعطاف پذیر هستند که باد خوبی را فراهم می کند و راه حل همه کاره ای، که می تواند در فضاهای کوچک نصب شود.

 1. سایبان کالسکه ای مغازه تاشو

طراحی سایبان کالسکه ای تاشو از میله های فلزی تشکیل شده که با کمک آن می توان سایبان را جمع کرد، عملکرد باز و بسته شدن این نوع سایبان با یک لنگ صورت می گیرد .

ویژگی این نوع سایبان با یک طراحی معماری ساده مشخص می شود و به همین دلیل متناسب با فضاهای مختلف فضای باز ، تجاری است. همچنین ، با طیف گسترده ای از رنگ ها و پارچه ها ، قطعاً چیزی برای خود پیدا خواهید کرد. ظاهر مینیمالیستی آن باعث می شود به راحتی سازگار شود. همچنین اغلب به عنوان دکوراسیون شیک برای مغازه ها ، رستوران ها ، هتل ها ، بالکن ها و موارد دیگر شناخته می شوند.

سایبان مغازه کالسکه ای
 1. سایبان کالسکه ای مغازه جمع شونده

سایبان کالسکه ای جمع شونده به گونه ای است که در صورت لزوم و عدم استفاده می توان این سایبان را به کلی جمع کرد و دیگر اثری از آن باقی نماند که با استفاده از یک موتور برقی یا یک میل لنگ به سادگی جمع می شوند همچنین می توان این سایبان را با یک کنترل از راه دور هم جمع یا گسترش داد .

سایبان مغازه کالسکه ای از روکش پارچه ای دائمی ساخته شده ، و  برای سایه انداختن پنجره ها و درها با شکل متمایز آن طراحی شده است. آن ها سایبان هایی هستند که مشاغل مختلف به طور گسترده ای به کار برده اند . این نوع بسیار محبوب بین مشاغل مغازه و فروشگاه و هتل ها است.

ویژگی سایبان مغازه کالسکه ای

سایبان مغازه کالسکه ای دارای ویژگی های زیادی است که زیر برخی از آن ها را آورده ایم:

 • افزودن زیبایی ظاهری
 • قاب ها می توانند ثابت یا تاشو باشند ، و عرض تا 6 متر باشد.
 • فیلترهای UV در داخل پارچه
 • اشکال مختلف قاب
 • طیف گسترده ای از پارچه های اکریلیک یا رنگ های PVC
 • می توان سایبان را به دیوار ثابت کرد ، یا بالا را برای خنک شدن ثابت کرد
 • مهاربندهای گوشه ای مانع از ساییده شدن پارچه توسط سیستم بند می شوند.
 • سبک و آسان برای برداشتن برای در فصل زمستان
 • چارچوب آلومینیوم اکسترود شده با پوشش پودر ، مقاوم در برابر خوردگی
 • باز و بسته شدن آسان و سبک است
 • عالی برای سایه انداختن داخل مفازه
 • عملکرد دنده میل لنگ.
 • می توان با مهاربندها سایبان را نصب کرد تا برای همیشه باز بماند
 • قابل تنظیم ارتفاع و فرافکنی
 • پارچه اکریلیک 100٪ ممتاز
 • مارک تجاری آرم را می توان برای پوشش اصلی یا والانس استفاده کرد.

مزایای سایبان کالسکه ای مغازه

 1. همه کاره ، قوی و کاربردی

تمام سایبان مغازه کالسکه ای دارای یک قاب آلومینیومی آجدار و پوشش های قوی در پارچه اکریلیک قوی یا PVC تقویت شده هستند. این سایبان کلاسیک در خیابان های بزرگ دیده می شوند ، که می توانند ثابت باشد یا جمع شود ، یک راه حل همه کاره و مقرون به صرفه برای هر مشاغل است و می تواند در بیشتر جبهه های مغازه ها نصب شود.

 1. پارچه سایبان

پوشش این سایبان از نوع بوم اکریلیک ، از جمله براق ، کشیده ، حالت مرطوب یا PVC تقویت شده در دسترس هستند. آن ها در صدها رنگ و نقش ساده وجود دارند و شما می توانید از مارک و خدمات چاپ ما استفاده کنید تا سایبان کالسکه ای خود را کاملاً مارک بزنید.

ویژگی پارچه هایی که باید در سایبان خود استفاده کنید به این شرح است : پارچه ای ضد آب و تمیز پذیری آسان با پوشش پرماکلین که از ساختار برگ لوتوس الهام گرفته شده است. صفحه پوشش اختیاری از پارچه در برابر باران محافظت می کند ، و در هنگام بالا کشیدن پرده از جمع شدن آب در پارچه جلوگیری می کند. در پارچه های مختلف از بوم سنتی و اکریلیک گرفته تا منسوجات با روکش PVC به منظور ایجاد حداکثر محافظت در برابر آفتاب و باران پوشاند.

 

 

سایبان مغازه کالسکه ای

 

 1. استفاده از آرم تبلیغاتی

میتوان در این سایبان نام شرکت خود را اضافه کنید ، یک محصول خاص را تبلیغ کنید یا به سادگی آدرس وب سایت و شماره تلفن خود را در هر سایبان یا پرده برجسته کنید. با استفاده از این نوع سایبان ها با برجسته شدن نام و نشان خود ، در جذب مشتری به مغازه خود مشکلی نخواهید داشت.

سایبان کالسکه ای مغازه

5.سایبان کالسکه ای پنجره

یکی از کاربرد های سایبان کالسکه ای، استفاده در بالکن ها یا برای پوشش آفتاب از طریق پنجره یا درب است. سایه بان پنجره با توجه به اینکه امکان پوشش آفتاب از بغل را دارد و همچنین امکان تولید در ابعاد کوچک را دارد  میتواند گزینه ی مناسبی برای بالکن یا پنجره ها و در  باشد.

بیشتر مشتریان با توجه به قیمت مناسبی که این سایه بان نسبت به سایر سایبان ها دارد ترجیح می دهند از این نوع سایبان برای پنجره یا در یا بالکن استفاده کنند.

سایبان کالسکه تبلیغاتی

سایبان کالسکه ای تبلیغاتی می تواند نیازهای مختلف از جمله تأمین انرژی ، حفاظت از شرایط آب و هوا اعم از آفتاب ، باران ، برف ، تگرگ ، تگرگ ، باد ، تبلیغات برند و زیبایی های معماری را برآورده کنند. پارچه های استفاده شده در سایبان کالسکه ای تبلیغاتی ، ماندگار ، درخشان ، محکم و مقاوم در برابر شعله هستند، و به راحتی تمیز می شوند.

مواد قاب مدرن به نسبت مقاومت به وزن و مقاومت در برابر خوردگی بالایی را ارائه می دهند. ترکیب مناسب این خواص منجر به تولید محصولاتی ایمن ، قوی ، اقتصادی و جذاب می شود. ما در اینجا به بحث فواید استفاده از سایبان کالسکه ای تبلیغاتی برای انواع مختلف مشاغل اعم از فروشگاه ها ، هتل ها ، رستوران ها ، مغازه ها و غیره ، پرداخته ایم .

 1. ذخیره انرژی و محافظت

مزایای سایبان کالسکه ای تبلیغاتی بسیار فراتر از جذابیت زیبایی است. این سایبان ها با افزودن شکل ، ابعاد و رنگ جدید، ظاهر خانه یا محل کار شما را ارتقا می بخشند. سایبان های کالسکه ای باعث صرفه جویی در مصرف انرژی و محافظت از اموال ، و جلوگیری از  محو شدن وسایل می شوند و از لوازم شما در فضای بیرون یا پشت ویترین محافظت می کنند .

در یک مغازه یا دفتر معمولی ، انرژی بیشتری از طریق درب و پنجره های شیشه ای ، از طریق سایر عناصر ساختمانی منتقل می شود. در واقع ، در یک روز گرم ، انرژی خیلی بیشتری از طریق پنجره های شیشه ­ای به دست می آید تا از طریق یک دیوار عایق بندی شده کامل.

تابش خورشید (نور مادون قرمز) از طریق شیشه تقریباً 20 درصد از بار کولر را برای خنک کردن بر عهده دارد. سایبان کالسکه ای تبلیغاتی می تواند میزان قابل توجهی به انرژی صرفه جویی شده کمک کند مطالعات انجام شده توسط انجمن مهندسان گرمایشی و تهویه نشان داده است که در طی روز از زمانی که خورشید مستقیماً به پنجره های رو به جنوب می تابد ، استفاده از سایبان کالسکه ای باعث کاهش 55 تا 65 درصدی گرما می شود.

برای قرار گرفتن در معرض غرب ، کاهش 72 تا 77 درصد گرما است.

 1. شناسایی و تبلیغات

استفاده از گرافیک به طور مستقیم بر روی پارچه های سایبان کالسکه ای ، شناسایی و تبلیغات را بدون نیاز به ساختارهای اضافی نشان می دهد.

ادغام لگو های تبلیغاتی در این نوع سایبان ها به هر ورودی جلوه ای یکپارچه و پیچیده می دهد. پیشرفت در فناوری چاپ برند امکان دستیابی تقریباً به هرگونه تأثیر دلخواه روی سایبان شما را فراهم کرده است.

 1. زیبایی و جلب مشتری

طراحان خلاق می توانند برای سیستم های مدرن سایبان کالسکه ای تبلیغاتی طراحی های مفید و جذاب ایجاد کنند که شامل شکل ، نور ، رنگ ، بافت ، گرافیک و ساختار با قیمت مقرون به صرفه باشد. قاب های سایبان بصورت سفارشی با برش ، خم شدن و جوشکاری لوله های فلزی و قرار دادن پارچه بر روی قاب ساخته می شوند.

با استفاده از این روش های سفارشی ، تقریباً می توان به هر شکل و اندازه ای از سایبان کالسکه ای دست یافت و در آخر پارچه را به آن اضافه کرد. وقتی سایبان شما در نمای بیرونی ساختمان شرکت یا مغازه جلوه کند و باعث زیبایی محل کار شما می شود به طبع توجه مشتریان بیشتری را به خود جلب می کند، و باعث شناخته شدن شغل شما می شود.

در نتیجه یک سایبان کالسکه ای تبلیغاتی ، می تواند حداقل سه عملکرد لازم را داشته باشد: حفاظت در برابر شرایط آب و هوایی ، تبلیغات، زیبایی و جلب مشتری .

سایبان کالسکه ای تبلیغاتی

مکان های مورد استفاده از سایبان کالسکه ای تبلیغاتی

 1. هتل ها

این نوع سایبان ها فضای به یادماندنی را برای مهمانان شما ایجاد می کنند و مناطقی را برای کارمندان فراهم می کنند که بتوانند خدماتی را که امکانات شما را از بقیه جدا می کند به مهمانان خود ارائه دهند.

با استفاده از این نوع سایبان می توانید از لحظه ورود مهمانان، آن ها را در زیر یک سایبان ورودی که ورود و خروج را آسان و بدون نگرانی از شرایط هوایی نامناسب می کند ، پذیرایی کنید. سایبان کالسکه ای تبلیغاتی سفارشی می تواند فضای مختلفی از سایه را برای شما ایجاد کند.

اگر سایه­ ی کمی در فضای باز می خواهید می توانید آن ها را نصب کنید تا مهمان ها از سایه کمی که برایشان ایجاد شده لذت ببرند  ، همچنین محافظت در برابر اشعه ماورا بنفش UV و امکانات رفاهی را فراهم می کند.

 1. رستوران ها

بسیاری  از رستوران ها به خاطر استفاده از سایبان های تبلیغاتی استثنایی خود مشهور شده اند. به عنوان یکی از قابلیت های سایبان ، طراحی و ساخت سایبان کالسکه ای رستوران که نه تنها به زیبایی و عملکرد بلکه به روش های تمیز کردن آن از بقیه سایبان ها متمرکز کرده است.

سایبان کالسکه ای تبلیغاتی بیرونی باعث شناسایی متمایز تجارت شما می شوند و در عین حال فضای اضافی را نیز در اختیار رستوران قرار می دهند. می توانید با اعتماد به ما  از ارائه طرح هایی که فضای مهیج و راحتی را برای مشتریان شما فراهم می کند، لذت ببرید.

توجه ما به جزئیات ، طراحی برند و تبلیغات و انتخاب پارچه با شهرت در ارائه خدمات با کیفیت همراه است که اقامتگاه ها ، هتل ها ، رستوران ها ، مغازه ها ، فروشگاه ها، سال ها از آن ها استفاده می کنند .

سایبان کالسکه ای تبلیغاتی
 1. فروشگاه های خرده فروشی و مراکز خرید

سایبان کالسکه ای تبلیغاتی در خرده فروشی توجه ها را به خود جلب می کنند ، رنگ و گرما می بخشد و مناطق عملکردی ایجاد می کند. این سایبان می تواند حضور شما را در هر محیطی که می خواهید موثر سازد و در عین حال محافظت از عناصر را برای مشتریان فراهم آورند.

 1. ورودی مغازه ها

سایبان کالسکه ای تجاری می توانند به گونه ای طراحی شوند که فقط قسمت جلویی ، از جمله مسیر پیاده روی یا حتی مسیر ورودی شما را پوشش دهند. مانند دیگر سایبان ها، این ساختارها می تواند ،محافظت از اجتماع در برابر آب و هوای نامناسب را ارائه دهد و ظاهری زیبا و دلپذیر به نمای شما ببخشد.

پارچه استفاده شده در سایبان کالسکه ای تبلیغاتی

همانطور که گفتیم این نوع سایبان ها باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شوند و می توانند دما را بین 15-20 درجه کاهش دهند. همچنین می توانند هزینه های تهویه مطبوع را تا 25 درصد کاهش دهند، و مهمتر از همه ، مشتریان و اموال شما در برابر آسیب های خورشید و اشعه ماورا بنفش  UVمحافظت می کنند.

پارچه های این نوع سایبان به هر شکل ، اندازه­ ای ارائه می شوند. در انتخاب پارچه ­ی سایبان کالسکه ای تبلیغاتی مناسب بیشتر باید به قیمتی که مد نظر دارید برای خرید توجه کنید. هرچند برخی از پارچه های مناسب برای طراحی تبلیغات گران باشند موادی که انتخاب می­ کنید در طولانی مدت نتایج مطلوبی به شما می دهند .

برخی از پارچه های سایبان برای طراحی از موادی شامل: وینیل ، اکریلیک ، پلی استر وینیل کامپوزیت ، فلز ساخته شده ساخته شده اند. بنابراین چه ماده ای برای سایبان شما بهتر است؟ همه چیز به آنچه شما دنبال آن هستید بستگی دارد. در اینجا خلاصه ای از رایج ترین مواد مورد استفاده در پارچه سایبان آورده شده است.

 1. وینیل

پارچه های وینیل و پلی استر کامپوزیت دوام زیادی دارند و ضد آب هستند. پارچه وینیل روی قاب محکم می ماند و ذاتاً ضد آتش است. موادی سبک و انعطاف پذیر است.

این کامپوزیت برای کاربردهای تجاری قابلیت انعطاف پذیری را دارد.  . سایبان های وینیل شفاف تر هستند و همچنین می توانند سنگین باشند. همچنین در مقاومت در برابر کپک و نور ماورا بنفش مهارت دارند.

 1. اکریلیک

پارچه های اکریلیک دوام بیشتری نسبت به بوم مخلوط پنبه سنتی دارند. سایبان هایی که با پارچه های اکریلیک ساخته می شوند ، عنصر طراحی جذابی دارند و آب را دفع می کنند ، اما نباید آن ها را ضد آب دانست.

سایبان های پارچه ای اکریلیک برای مشاغلی که در مناطق مرطوب واقع شده اند بسیار مناسب هستند. آن ها در برابر سایش و پارگی کپک و نور ماورا بنفش  UVمقاومت می کنند.

 1. فلز

خیلی کم اتفاق می افتد که افرادی از فلز به جای پارچه استفاده کنند اما دوام بسیار بالایی دارند. با این حال سایبان های فلزی برای جلوگیری از زنگ زدگی به تعمیر و نگهداری زیادی نیاز دارند و به راحتی آسیب می بینند.

سایبان های فلزی سنگین تر و هزینه بر هستند. در تابستان آن ها می توانند به عنوان یک آهنربا گرما عمل کنند. جذابیت معماری خوبی دارند اما همه کاره تر از سایبان های پارچه ای سنتی نیستند.

 1. الیاف طبیعی

مواد طبیعی ارزان ترند اما به راحتی آسیب می بینند و از هم می پاشد. سایبان های الیاف طبیعی بیشتر از سایبان هایی که از اکریلیک یا وینیل یا پلی استر وینیل باید تعویض شوند.

انواع سایبان کالسکه ای تبلیغاتی

این نوع سایه بان دارای دو مدل برای تبلیغات است.نوع اول سایبان کالسکه ای متحرک و نوع دوم سایبان کالسکه ای ثابت. امروزه با پیشرفت تکنولوژی به سایبان کالسکه ای ثابت سایبان دکوراتیو گفته می شود.

فروش سایبان کالسکه ای تبلیغاتی

به طور کل سایبان تبلیغاتی به صورت تعداد و برای شرکت ها تهیه می شود. بر همین اساس قیمت آن بسیار کمتر از قیمت سایبان های تکی است.

سایبان تبلیغاتی در دو نوع سایبان بازویی(فنری) و سایبان کالسکه ای قابل اجراست. که نوع سایبان تبلیغاتی بر اساس سلیقه مشتری و فضای مغازه و نوع کارایی تعیین می شود.

سایبان کالسکه ای تبلیغاتی

سفارش سایبان کالسکه ای تبلیغاتی

برای سفارش این نوع سایبان می توانید با در نظر گرفتن طرح و رنگ مورد نظر با مشاوران ما تماس بگیرید و با مشاوره رایگان سفارشات خود را ثبت کنید.

به یاد داشته باشید ، یک سایبان کالسکه ای تبلیغاتی خوب می تواند در هزینه های انرژی شما صرفه جویی کند، آسیب های ناشی از نور خورشید به مغازه و اثاثیه شما را کاهش دهد و از مشتریان شما محافظت کند.

علاوه بر آن تبلیغی برای برند شما باشد. خوشبختانه ما انواع مختلفی از مواد سایه بان و محصولات متناسب با بودجه شما را ارائه می دهیم. اگر نیاز به مشاوره دارید کافی است با ما تماس بگیرید تا متخصصان ما در این باره به شما کمک کنند.

همچنین  اگر طرح مورد نظر دارای فایل لایه باز بود در اختیار ما قرار دهید تا در چاپ از آن استفاده نمود و در صورتی که برای اولین بار تبلیغات خود را شروع کرده اید شرکت سایبان سازی ایرانیان به صورت کاملا رایگان این کار را برایتان انجام می دهد. شما مشتریان عزیز  می توانید در کمترین زمان حدود ۲الی ۳ روز کاری صاحب سایه بان کالسکه ای تبلیغاتی خود شوید.

علت استقبال زیاد از سایبان کالسکه ای

1.مقاوم بودن

سایه بان کالسکه ای به جهت اینکه از کنارها به محل نصب نیز متصل می شوند و به تعبیر دیگر از همه اطراف مهار می شوند، دارای مقاومت بسیار زیادی خصوصا در برابر وزش بادهای سنگین هستند.

۲_محصور بودن سایه بان کالسکه ای و ظاهر زیبای آن

سایه بان کالسکه ای از همه اطراف محصور هستند واین محصور بودن موجب شده که نور خورشید و آب باران و یا برف قابلیت نفوذ را از کنارها نداشته باشد و علاوه بر آن دارای ظاهر خیلی زیبا و شیکی هستند که به همین جهت مورد استقبال قرار می گیرند.

 ۳-امکان انجام تبلیغات با قیمت مناسب

یکی دیگر از دلایل استقبال از سایه بان کالسکه ای امکان انجام تبلیغات بر روی سایه بان کالسکه ای با قیمت مناسب می باشد.

به طوری که مدیران  تبلیغات اغلب شرکت ها رو به تبلیغات برند محصول خود از طریق سایبان تبلیغاتی کالسکه ای اورده اند  که علت اصلی آن تبلیغات گسترده با هزینه ارزان بدون پرداخت مالیات می باشد.

آیا سایه بان کالسکه ای دارای ضمانت می باشد ؟

بله سایه بان کالسکه ای تولیدی شرکت سایبان ایرانیان دارای ضمانت دو ساله تعویض قطعات در صورت خرابی می باشد . در صورت خرابی فورا توسط تیم فنی شرکت سایبان ایرانیان اقدام به تعویض قطعات صورت می گیرد زیرا ما از کیفیت محصول خود مطمئن هستیم.

سایبان کالسکه ای

عوامل موثر در قیمت سایبان کالسکه ای

قیمت سایه بان کالسکه ای همیشه همراه با کیفیت مناسب مد نظر مشتریان عزیز بوده است.  قیمت سایه بان کالسکه ای به عوامل متعددی مثل نوع اسکلت ،جنس روکش ،ابعاد سایبان ،هزینه نصب بستگی دارد.  در ادامه نقش هریک در چرایی موثر بودن در قیمت خدمتتون ارایه می گردد؛ با ما همراه باشید.

1. نوع اسکلت

نوع اسکلت در قیمت سایبان کالسکه ای مغازه از این جهت موثر می باشد که سایبان کالسکه ای با دو نوع اسکلت آهنی و اسکلت آلومنیوم تولید میشود.

در صورتی که در ساخت سایه بان کالسکه ای از جنس سازه آلومنیوم استفاده شود به مراتب قیمت بیشتری نسبت به سازه با جنس آهن دارد.

2.جنس روکش سایبان

جنس روکش سایبان از این جهت موثر می باشد که سایه بان کالسکه ای با جنس روکش پی وی سی به مراتب گرانتر از سایه بان کالسکه ای با روکش کانتینری می باشد.

۳.ابعاد سایبان

ابعاد سایبان نیر در تعیین قیمت موثر است؛ زیرا سایه بان کالسکه ای با ابعاد بزرگتر به مراتب گرانتر از سایبان کالسکه ای با ابعاد کمتر می باشد.

سایبان کالسکه ای

آیا سایبان کالسکه ای قابلیت شستشو را دارد ؟

بله سایه بان کالسکه ای با مواد رایج موجود در بازار از طریق آغشته نمودن این مواد کاملا قابلیت شستشو را داشته و بعد از شستشو به مانند روزهای اولیه نصب سایبان تمیز و شفاف می گردد.

هیچ نیازی تا ۵ سال اولیه نصب سایبان برای تعویض روکش نیست وبا شستشوی سایبان تا ۵ سال اول نصب سایبان همانند روزهای اولیه نصب می گردد.

فروش سایبان کالسکه ای

فرروش سایبان کالسکه ای که نام دیگر آن سایبان هلندی است، سالهاست که در بازار موجود است. می توان گفت با سایبان های ویکتوریا رویه کار آمده اند ، می توان آن را در اوایل دهه 1900 جستجو کرد ، آن زمان ها این سایبان با چوب ساخته می شد که در معرض زیاد پوسیدگی قرار می گرفته .

اما این روزها فقط از اکستروژن آلومینیوم با بالاترین کیفیت و لولاهای تقویت شده استفاده می شود تا اطمینان حاصل شود که سایبان کالسکه ای بسیار مقاوم تر و آسان تر از طراحی قبلی است. و این کار با اتصال یک پارچه دائمی روی سایبان آماده که اندازه قاب آلومینیومی ساخته شده است، به پایان می رسد ، که شکل برجسته هود کالسکه ساخته می شود.

این شکل سایبان کالسکه ای محبوب ترین شکل سایه بان است که در کل ایران نصب شده است و در هر خیابان بزرگی در یک فروشگاه ، هتل ، رستوران و غیره قابل مشاهده است.

برای فروش سایبان کالسکه ای نسخه سفارشی هم وجود دارد که می تواند به صورت ثابت تهیه شود ، به طوری که در تمام طول سال خارج باشند ، یا همچنین می توانند با استفاده از سیستم سیم و قرقره ساده ، تا اضافه کردن یک دنده دستی یا برقی ، جمع شوند. اگر ترجیح می دهید گزینه های جمع شونده را انتخاب کنید ، می توانید یک تابلو پوششی تهیه کنید که می تواند درست بالای تاج نصب شود تا در صورت بسته شدن ، هیچ آب یا کثیفی به سایبان شما نرسد که عمدتا عمر پارچه را طولانی تر می کند.

همچنین فروش سایبان کالسکه ای در طیف گسترده ای از رنگ ها ، پارچه ها ، طرح ها و اندازه ها ارائه می شود تا هر مشتری داخلی یا تجاری بتواند طرح مطلوبی را برای سلیقه خود پیدا کند.

فروش سایبان کالسکه ای تجاری

در بخش فروش سایبان کالسکه ای تجاری ، چه بخواهید به دنبال ظاهری سنتی و چه مدرن باشید ، این نوع سایبان ها کاملاً مناسب ویترین فروشگاه شما هستند و متناسب با رستوران ها ، مغازه ها ، آرایشگاه ها و حتی خانه های شخصی طراحی شده اند.

آن ها همچنین از هر چیزی که پشت پنجره خود نشان داده اید در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید محافظت می کنند تا به دلیل محو شدن رنگ محصولات یا محافظت از مبل جدید در اتاق نشیمن در برابر محو شدن رنگ آن ها، هیچ ارزشی از محصولات فروش خود را از دست ندهید.

فروش سایبان کالسکه ای تجاری در خیابان ها حضور چشمگیری به فروشگاه شما می بخشند و منطقه مناسبی را برای تبلیغ نام تجاری شما یا نمایش آنچه شما ارائه می دهید ، در اختیارتان قرار می دهند. با جفت شدن سایبان با امضاکننده سنتی خود می توانیم آرم ، شماره تلفن ، وب سایت و غیره را به طیف گسترده ای از پارچه های سطح بالا اضافه کنید تا فروشگاه شما بهتر شناخته شود.

با نصب این سایبان می توانید  به مشتریان خود در طول این سال ها ، خدمات مثبتی ارائه دهید. همچنین می توانید مطمئن شوید که مغازه ، رستوران یا خانه شما همیشه در خط مقدم طراحی قرار دارد و قدیمی به نظر نمی رسد. این سایبان ها را می توانید از فروشگاه های معتبر خریداری کنید که علاوه بر تنوع در طرح و رنگ های مختلف ، می توانید مطمئن شوید که فقط از بالاترین کیفیت قطعات ساخته می شوند .

ویژگی فروش سایبان کالسکه ای

 1. مناسب برای هر بودجه

سایبان کالسکه ای  در طیف گسترده ای از طرح ها ، از سایبان های تاشو سنگین تا سایبان سنتی مانند ویکتوریا ، ارائه می شود. در این گستردگی محصولاتی هستند که با هر پروژه و بودجه ای مطابقت دارد که به کسب و کار یا خانه شما کمک می کند تا از بقیه متمایز شوید. همیشه، فقط از محصولات با کیفیت بالا در محصولات خود استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که از خرید خود راضی هستید .

 1. سایبان کالسکه ای با کیفیت بالا

در فروش سایبان کالسکه ای با کیفیت بالا تمام اجزای فلزی با فولاد ریزه کاری شده با درجه بالا ساخته شده باشد تا بالاترین دوام را در بادهای شدید فراهم کند. آن ها با روکش سفارشی به همراه روکش پودر ، با 56 رنگ به صورت استاندارد به کار  رسیده اند و اگر مجبور شوید دقیقاً با رنگ مارک خود مطابقت بدهید ، هر رنگ دیگری با هزینه اضافی موجود است.

تمام پارچه های  فروش سایبان کالسکه ای به طور خاص تحت درمان قرار می گیرند تا از ضد آب بودن ، ضد پوسیدگی ، مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش UV و مقاوم در برابر لکه ها اطمینان حاصل شود.

 1. گزینه های چند رنگ

به معنای واقعی کلمه صدها رنگ و طرح وجود دارد که می توانید از پارچه های این نوع سایبان انتخاب کنید ، از تک رنگ ساده گرفته تا اشکال و طرح های باشکوه مدرن ، که مطابقت کامل را با طرح ساختمان شما را داشته باشد .

مزایای سایبان کالسکه ای

سایبان های کالسکه ای از فروشگاه ها، مغازه ها، رستوران ها گرفته تا خانه های خصوصی ، هر کجا که نصب شوند جذابیت و کاربردی دارند ، فقط به برخی از کیفیت های آن ها باید توجه کرد. اگر قصد داشته اید که فضای بیرونی خانه خود را بهبود ببخشید زیبایی را به طور سنتی یا مدرن به آن ها بدهید انتخاب این نوع سایبان کار درستی است . در زیر مزایای اصلی مجهز بودن به این نوع سایبان ها را توضیح داده ایم.

 1. از آسیب دیدن مقابل آب و خورشید جلوگیری می کند

دلیل اصلی نصب  سایبان کاسکه ای ، جهت دهی مجدد باران و جلوگیری از آسیب های مربوط به رطوبت است. اگر نگران محصولات چوبی در خانه خود هستید ، مانند قاب پنجره یا کرکره ، یا فرسایش سیمان ، این نوع سایبان ها خیال شما را راحت می کنند. آن ها همچنین می توانند وسایل خانه شما را در برابر اشعه ماورا بنفش محافظت کنند و از محو شدن زود هنگام آن ها جلوگیری کنند.

 1. هزینه ها و اثرات زیست محیطی را کاهش می دهد

فروش سایبان های کالسکه ای طراحی شده برای منحرف کردن نور خورشید است، همچنین ممکن است مصرف برق خانه شما را در ماه های گرم کاهش دهند.

با ورود گرمای کمتری به فضای داخلی ، برای لذت بردن از دمای مطبوع نیازی نیست که سیستم AC خود را آنقدر بالا بزنید. همچنین مصرف انرژی کمتر ، تأثیر خود را بر محیط زیست نیز کاهش خواهید داد.

 1. تطبیق پذیری از مزایای فروش سایبان کالسکه ای

همانطور که گفته شد سایبان کالسکه ای برای هر موقعیتی وجود دارد ، زیرا در چندین سبک ، اندازه و مواد موجود است و می تواند متناسب با طرح طراحی موجود شما سفارشی شود. بعلاوه ، اگر تمایل به داشتن این سایبان در طول سال ندارید ، همیشه می توانید نوع جمع شونده را خریداری کنید ، که در صورت عدم نیاز می توانید آن ها را جدا کنید .

 

خرید سایبان کالسکه ای

سایه بان کالسکه ای نسبت به سایر سایبان ها دارای  قیمت مناسب تری است؛ اما کار ساخت و تولیدش سخت تر از سایر سایبان هاست.

این ممکن است شما فکر کنید سایبان کالسکه ای از مواد بی کیفیتی ساخته شده است. ولی درست است کار سایبان کالسکه ای سخت تر است،اما به دلیل استفاده از مواد کمتر در مقایسه با سایر سایبان ها اختلاف قیمت وجود دارد.

به همین دلیل سایه بان کالسکه ای بهترین گزینه است در صورتی که فضا و محل نصب اجازه دهد.

شرکت سایبان سازی ایرانیان علاوه بر تولید انواع سایبان خدمات تعمیر و نصب سایبان را نیز انجام می دهد.

شرکت سایبان سازی ایرانیان با کادر مجرب خود در تعمیر و نصب سایبان آماده ارائه خدمات به هموطنان سراسر ایران هست.

کیفیت سایبان کالسکه ای

ما سایبان کالسکه ای را به صورت سفارشی و متناسب با نیازهای شما ارائه می دهیم که از مواد با کیفیت بالا ، طراحی شیک و فرایند ساخت حرفه ای برای آوردن سبک و راحتی به املاک تجاری و مسکونی استفاده می شود. قاب های آلومینیومی با کیفیت بالا می تواند با طیف وسیعی از پارچه های نوآورانه پوشانده شود تا نیازهای ملک و موقعیت شما را برآورده کند.

ساختار مستحکم ، انعطاف پذیری و دوام آن بدان معنی است که با سایبان کالسکه ای ما ، در آب و هوای ایران و شرایط همیشه در حال تغییر آن دیگر جای نگرانی نیست. این سایبان از تضمین تولید کنندگان 1 ساله بهره مند می شود و همراه با پارچه اکریلیک سنگین است که به مدت 5 سال تضمین شده است .

همچنین این سایبان با توجه به قیمت سایبان کالسکه ای دارای کیفیت عالی است.

جذابیت سایبان کالسکه ای

سایبان کالسکه ای هم از نظر ظاهر شیک و هم از لحاظ عملکردی دارای ارزش،  بسیار بالایی هست.   قیمت سایبان کالسکه ای نیز مناسب است. شکل متمایز و ربع آن ها می تواند ظاهر هر ملک را بهبود بخشد ، و جذابیت آن را بیشتر کند و توجه افراد گذر را به خود جلب کند.

که معمولاً توسط صاحبان خانه و صاحبان مشاغل انتخاب می شود . این سایبان محافظت موثری در برابر نور خورشید برای کمک به شما در ایجاد دمای متوسط ​​محیط داخلی و ایجاد سایه دلپذیر در مقابل ساختمان ، به عنوان مثال در فضای نشیمن در فضای باز ، در یک روز گرم ارائه می دهند.

خواه بخواهید از گرم شدن خانه در تابستان جلوگیری کنید یا از محصولی که در ویترین مغازه شما نمایش داده می شود در برابر محو شدن و آفتاب محافظت کند ، سایبان کالسکه ای و قیمت سایبان کالسکه ای مغازه در حالی که بالاترین سطح راحتی را با بهترین قیمت برای شما فراهم می کنند ، کار را عالی انجام می دهد.

شما میتوانید با توجه به قیمت سایبان کالسکه ای که در این اقتصاد دارای قیمت مناسبتری است،جذابیت را به خانه خود هدیه دهید.

مزیت سایبان کالسکه ای

یکی از روش های شگفت انگیز برای بروزرسانی ظاهر خانه و ارزش افزوده ، سایبان های کالسکه ای است که با توجه به قیمت سایبان کالسکه ای گزینه مناسب است. این سایبان ها بسیار شبیه سایبان های پاسیوی سنتی هستند و عملکردشان بسیار زیاد است ، اما آیا واقعاً از ارزش خوبی برخوردار هستند؟

بله. ممکن است به نظر برسد که این نوع سایبان ها کاملاً آرایشی باشد ، اما مزایای بیشتری در آن ها وجود دارد در ادامه با مزایای فراوان آنها آشنا بشید.

 

 1. بلوک باران

اگر دوست دارید پنجره های خود را باز کنید تا بتوانید باران را بشنوید و بوی آن را حس کنید ، اما دوست ندارید که باران وارد شود ، این نوع سایبان می تواند کمک کند. آن مانع از آمدن باران در پنجره می شوند. همچنین مقدار زیادی از آب باران را از پنجره منحرف کرده و موجب کاهش صرفه جویی در آستانه با توجه به قیمت سایبان کالسکه ای مغازه و تمیز شدن پنجره از آسیب بیش از حد آب می شود.

 1. جلوگیری از آسیب نور ماورا بنفش

نور ماورا بنفش خورشید که از پنجره های شما می تابد در واقع می تواند به اموال شما آسیب برساند. دیوارها ، مبلمان ، فرش ها و حتی کارهای هنری در معرض نور شدید خورشید می توانند کم رنگ شوند. این نوع سایبان با توجه به قیمت سایبان کالسکه ای  می تواند به سایه انداختن اتاق در مقابل آن آفتاب شدید کمک کند و اموال شما را از آسیب خارج کند.

 

قیمت سایبان مغازه

 

 1. هزینه های خنک سازی را کاهش دهید

در حالی که سایبان، برای محافظت از دارایی شما از آسیب آفتاب سایه می زند ، همچنین اتاق شما را از گرمای خورشید دور می کند. شما همچنین می توانید از انواع دیگر سایبان ها برای جلوگیری از آفتاب استفاده کنید ، اما بیشتر ما برای سلامتی و خوشبختی خود حداقل کمی نور طبیعی در خانه های خود می خواهیم.

با این نوع سایبان ، می توانید مقدار کمی از نور طبیعی را وارد کنید در حالی که اکثر نور و گرما را مسدود می کند. این می تواند به صرفه جویی قابل توجهی در هزینه های خنک کننده شما منجر شود.

 1. از گیاهان حساس محافظت کنید.

این نوع سایبان ها با قیمت سایبان کالسکه ای که دارند، همچنین از هر گونه گیاهی که در زیر پنجره دارید در برابر صدمات ناشی از باران شدید محافظت می کند. این بدان معنی است که شما می توانید گیاهان جالب و ظریف بیشتری را بدون نگرانی بکارید.

امکانات سایبان کالسکه ای

سایبان کالسکه ای با توجه به قیمت سایبان کالسکه ای مغازه  ظاهر خانه شما را افزایش می دهد ، شخصیت و جذابیت زیادی را در کنار عناصر بی روح ساختمان برایتان به وجود می آورد. با تعریف و تمجید از خانه های سنتی و معاصر ، به شما امکان می دهد پنجره ها و درها را سایه بزنید و میزان تابش مستقیم خورشید به خانه را کنترل کنید.

از پنجره ها و درهای اطراف خانه یا محل کار خود در برابر زمستان ، باران و گرمای آفتاب تابستان محافظت کنید. آنها به شما امکان می دهند پنجره های خود را حتی هنگام بارندگی باز کنید ، از آسیب رسیدن به رطوبت و باران در داخل خانه جلوگیری کنید.

این سایبان ها محصولات عالی برای کاربردهای تجاری هستند. متن ها نوشتار ها را اضافه کنید و آن ها را با نام یا نشان تجاری خود مارک کنید.

 • حداکثر عرض 6000 میلی متر ، حداکثر فرافکنی 1800 میلی متر
 • عملیات برگشت ناپذیر بصورت استاندارد ، قابل جمع شدن اختیاری.
 • گزینه های مختلف برای قاب از جمله آلومینیوم به عنوان استاندارد ، الوار ، آلومینیوم کلیدی و فولاد.
 • ایده آل برای بسیاری از استفاده ها مانند پنجره ها ، درها یا جلوی مغازه ها.
 • گزینه نوشتن علامت برای سایبان های مورد استفاده در جلو فروشگاه داراست.
 • اضافه کردن امکاناتی مانند : LED

ساخت سایبان کالسکه ای

شما فقط کافیست: همانطور که روی صندلی در مغازه خود نشسته اید یا در خانه خود به فکر تعمیر یا تعویض روکش سایبان کالسکه ای خود هستید با شماره 09222358009 تماس بگیرید تا همکاران ما برای تعمیر و تعویض یا نصب در محل حاضر شوند.

در پایان خاطر نشان می گردد شما می توانید جهت مشاوره رایگان در خصوص هریک از آیتم های توضیح داده شده و اخذ راهنمایی موثر با ما تماس بگیرید.

pdfاین مقاله آموزشی

2 Comments

 1. منایی گفت:

  سلام خواستم بابت سایبان کالسکه ای با کیفیتی که ارائه دادید سپاسگزاری کنم.

  • sayehban-iranian گفت:

   سلام جناب ممنونم از حسن انتخاب شما.
   این باعث افتخار است که از مجموعه ما خرید داشتید و راضی بودید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *