سایبان کالسکه ای

سایبان کالسکه ای بدون تردید یکی از قدیمی ترین و پرکاربردترین سایبان موجود در بازار است که به جهت قیمت مناسب و قابلیت بالای این نوع مدل سایبان هم در برابر گرما وهم سرما وهم تبلیغات موجب استقبال بی نظیر مشتریان از خرید این نوع سایبان شده است که به شما توصیه می کنم برای شناخت بیشتر در خصوص سایه بان کالسکه ای حتما مطالب زیر رو مطالعه بفرمایید.

سایبان کالسکه ای چیست؟

سایبان کالسکه ای همانطورکه از نام آن مشخص است به جهت این سایه بان کالسکه ای نامگذاری شده است که شبیه کالسکه می باشد و جز پر سفارش ترین و کم هزینه ترین سایبان های موجود در بازار بوده که در ابعاد و رنگ های متنوع و شاد قاب تولید می شود.

سایبان کالسکه ایمراحل ساخت و تولید سایه بان کالسکه ای

پس از اینکه مشتریان محترم با اعتماد به شرکت سایبان سازی ایرانیان با شرکت سایبان سازی ایرانیان تماس گرفته با اخذ آدرس از مشتریان موضوع به واحد اندازه گیری ارجاع تا واحد اندازه گیری با مراجعه به محل ومشاوره لازم به مشتری گرامی در زمانی که سایبان مناسب برای نصب سایبان کالسکه ای تشخیص داده شد و مورد تایید مشتری قرار گرفت موضوع از طریق منشی شرکت به واحد تولید منعکس می گردد.

از این لحظه به بعد کار ساخت و تولید سایبان آغاز می گردد که به این شکل است که به اندازه ابعاد سایبان مورد نظر مشتری ۵ عدد لوله مبلی نورد میشود و شکل کالسکه به آن داده میشود و پس از آن پنج پایه پلاستیکی به آهن های نورد شده متصل می گردد و پس از اتصال آهن های نورد شده به یکدیگر یک گیربکس ویک یا تاقان به سازه مذکور وصل می شود تا سایبان متحرک گردد .

در این مرحله  سازه رنگ آمیزی شده و پس از رنگ آمیزی تخته چوب بر روی سازه میخ پرچ شده وبا وصل آن به سازه جنس دلخواه مشتری با منگنه به سازه متصل می گردد که پس از اتصال پارچه به سازه فرآیند تولید سایبان به اتمام رسیده و سایبان آماده نصب می باشد که تحویل تیم نصب جهت نصب می گردد.

ویژگی های سایبان کالسکه ای

سایبان کالسکه ای دارای ویژگی های زیادی بوده ولی یکی از اصلی ترین ویژگی های سایه بان کالسکه ای این می باشد که از طرفین محصور بوده و مانع ورود آب باران وبرف از کناره ها به مغازه و یا مانع ورود تابش مستقیم نور آفتاب از کناره ها می شود که این موضوع باعث شده که سایه ای بسیار مناسب از طریق نصب سایه بان کالسکه ای ایجاد شود.
یکی دیگر از ویژگی های سایه بان کالسکه ای این است که به عنوان سایبان دکوری با ابعاد بسیار کوچک هم می توان سایه بان کالسکه ای را تولید نمود واین امر موجب میشود که مشتری هزینه بسیار کمتری هم برای نصب سایبان کالسکه ای به عنوان سایبان دکوری بپردازد.
یکی دیگر از ویژگی های سایبان کالسکه ای ابن است که امکان درج تبلیغات بر روی سایبان کالسکه ای فراهم می باشد و می توان علاوه بر استفاده از جنبه های دیگر سایه بان کالسکه ای بابت جلوگیری از گرما در فصل تابستان و نفوذ آب باران و یا برف در فصل زمستان از جنبه های تبلیغاتی آن هم استفاده نمود که البته به نظر این شرکت با توجه به قیمت مناسب این نوع از سایبان بهترین نوع و با صرفه ترین نوع تبلیغات محیطی به شمار می رود.

سایبان کالسکه ای

انواع سایه بان کالسکه ای با در نظر گرفتن جنس روکش سایبان

1.سایبان کالسکه ای با جنس پی وی سی
2.سایه بان کالسکه ای با جنس برزنت کانتینری
3.سایبان کالسکه ای با جنس بنر
4.سایبان کالسکه ای را جنس فلکس
5.سایه بان کالسکه ای با جنس نانو

البته سایه بان کالسکه ای با جنس بنر و فلکس به جهت اینکه قابلیت چاپ و درج تبلیغات را دارا می باشند،جهت تبلیغات بیشتر استفاده میشود و مشتریانی که قصد تبلیغات بر روی سایبان خود را ندارند، معمولا از جنس سایبان کالسکه ای با جنس کانتینری استفاده می کنند.

کارایی و کاربرد سایبان کالسکه ای

1.سایبان کالسکه ای تبلیغاتی
سایبان کالسکه ای تبلیغاتی به جهت این که قیمت ان در مقایسه با سایر محصولات شرکت سایبان ایرانیان مقرون به صرفه بوده جز محصولات دارای استقبال فراوان این شرکت می باشد.

2.سایه بان کالسکه ای پاسیو،سایبان کالسکه ای بالکن ،سایبان کالسکه ای تراس

این نوع سایبان ها یکی دیگر از کارایی هایی است که در سایه بان کالسکه ای به شمار می رود و می توان این نوع سایبان را در این محل ها نیز اجرا نمود.

3.سایبان کالسکه ای باغ و سایه بان کالسکه ای ویلا

در باغ و ویلا نیز می توان این نوع سایبان را نصب نمود ویکی دیگر از کارایی های سایه بان کالسکه ای به شمار می رود.

علت استقبال زیاد از سایبان کالسکه ای

1.مقاوم بودن سایبان کالسکه ای
سایه بان کالسکه ای به جهت اینکه از کنارها به محل نصب نیز متصل می شوند و به تعبیر دیگر از همه اطراف مهار می شوند، دارای مقاومت بسیار زیادی خصوصا در برابر وزش بادهای سنگین هستند.
۲_محصور بودن سایه بان کالسکه ای و ظاهر زیبا ی آن
سایه بان کالسکه ای از همه اطراف محصور هستند واین محصور بودن موجب شده که نور خورشید و آب باران و یا برف قابلیت نفوذ را از کنارها نداشته باشد و علاوه بر آن دارای ظاهر خیلی زیبا و شیکی هستند که به همین جهت مورد استقبال قرار می گیرند.

 ۳-امکان انجام تبلیغات بر روی سایبان کالسکه ای با قیمت مناسب
یکی دیگر از دلایل استقبال از سایه بان کالسکه ای امکان انجام تبلیغات بر روی سایه بان کالسکه ای با قیمت مناسب می باشد .به طوری که مویران تبلیغات اغلب شرکت ها رو به تبلیغات برند محصول خود از طریق سایبان تبلیغاتی کالسکه ای شده اند که علت اصلی آن تبلیغات گسترده با هزینه ارزان بدون پرداخت مالیات می باشد.

آیا سایه بان کالسکه ای دارای ضمانت می باشد ؟

بله سایه بان کالسکه ای تولیدی شرکت سایبان ایرانیان دارای ضمانت دو ساله تعویض قطعات در صورت خرابی می باشد و در صورت خرابی فورا توسط تیم فنی شرکت سایبان ایرانیان اقدام به تعویض قطعات صورت می گیرد زیرا ما از کیفیت محصول خود مطمئن هستیم.

سایبان کالسکه ای
عوامل موثر در قیمت سایبان کالسکه ای

قیمت سایه بان کالسکه ای همیشه همراه با کیفیت مناسب مد نظر مشتریان عزیز بوده است و قیمت سایه بان کالسکه ای به عوامل متعددی مثل نوع اسکلت ،جنس روکش ،ابعاد سایبان ،هزینه نصب بستگی دارد و در ادامه نقش هریک در چرایی موثر بودن در قیمت خدمتتون ارایه می گردد؛ با ما همراه باشید.
1. نوع اسکلت
نوع اسکلت در قیمت سایبان کالسکه ای از این جهت موثر می باشد که سایبان کالسکه ای با دو نوع اسکلت آهنی و اسکلت آلومنیوم تولید میشود و در صورتی که در ساخت سایه بان کالسکه ای از جنس سازه آلومنیوم استفاده شود به مراتب قیمت بیشتری نسبت به سازه با جنس آهن دارد.
2.جنس روکش سایبان
جنس روکش سایبان از این جهت موثر می باشد که سایه بان کالسکه ای با جنس روکش پی وی سی به مراتب گرانتر از سایه بان کالسکه ای با روکش کانتینری می باشد.
۳.ابعاد سایبان
ابعاد سایبان نیر در تعیین قیمت موثر است؛ زیرا سایه بان کالسکه ای با ابعاد بزرگتر به مراتب گرانتر از سایبان کالسکه ای با ابعاد کمتر می باشد.

سایبان کالسکه ایآیا سایبان کالسکه ای قابلیت شستشو را دارد ؟

بله سایه بان کالسکه ای با مواد رایج موجود در بازار از طریق آغشته نمودن این مواد کاملا قابلیت شستشو را داشته و بعد از شستشو به مانند روزهای اولیه نصب سایبان تمیز و شفاف می گردد.

هیچ نیازی تا ۵ سال اولیه نصب سایبان برای تعویض روکش نیست وبا شستشوی سایبان تا ۵ سال اول نصب سایبان همانند روزهای اولیه نصب می گردد.

خرید سایبان کالسکه ای

سایه بان کالسکه ای نسبت به سایر سایبان ها دارای  قیمت مناسب تری است؛ اما کار ساخت و تولیدش سخت تر از سایر سایبان هاست. این ممکن است شما فکر کنید سایبان کالسکه ای از مواد بی کیفیتی ساخته شده است ولی درست است کار سایبان کالسکه ای سخت تر است،اما به دلیل استفاده از مواد کمتر در مقایسه با سایر سایبان ها اختلاف قیمت وجود دارد. به همین دلیل سایه بان کالسکه ای بهترین گزینه است در صورتی که فضا و محل نصب اجازه دهد.

 

در پایان خاطر نشان می گردد شما می توانید جهت مشاوره رایگان در خصوص هریک از آیتم های توضیح داده شده واخذ راهنمایی موثر با ما تماس بگیرید.

تولید سایبان

کارشناس فروش