فهرست این مقاله

سایبان کالسکه ای بدون تردید یکی از قدیمی ترین و پرکاربردترین سایبان موجود در بازار است. که به جهت قیمت مناسب و قابلیت بالای این نوع مدل سایبان هم در برابر گرما وهم سرما وهم تبلیغات موجب استقبال بی نظیر مشتریان از خرید این نوع سایبان شده است.

به شما توصیه می کنم برای شناخت بیشتر در خصوص سایه بان کالسکه ای حتما مطالب زیر رو مطالعه بفرمایید.

سایبان کالسکه ای چیست؟

سایبان کالسکه ای همانطورکه از نام آن مشخص است به جهت این سایه بان کالسکه ای نامگذاری شده است که شبیه کالسکه می باشد.

این سایبان جز پر سفارش ترین و کم هزینه ترین سایبان های موجود در بازار بوده که در ابعاد و رنگ های متنوع و شاد قاب تولید می شود.

سایبان کالسکه ای

مراحل ساخت وتولید سایه بان کالسکه ای

پس از اینکه مشتریان محترم با اعتماد به شرکت سایبان سازی ایرانیان با کارشناسان فروش  تماس می گیرند.

کارشناسان با اخذ آدرس از مشتریان موضوع به واحد اندازه گیری ارجاع تا واحد اندازه گیری با مراجعه به محل ومشاوره لازم به مشتری گرامی در زمانی که سایبان مناسب برای نصب سایبان کالسکه ای تشخیص داده شد .و مورد تایید مشتری قرار گرفت موضوع از طریق منشی شرکت به واحد تولید منعکس می گردد.

از این لحظه به بعد کار ساخت و تولید سایبان آغاز می گردد. که به این شکل است که به اندازه ابعاد سایبان مورد نظر مشتری ۵ عدد لوله مبلی نورد می شود و شکل کالسکه به آن داده میشود.

پس از آن پنج پایه پلاستیکی به آهن های نورد شده متصل می گردد .و پس از اتصال آهن های نورد شده به یکدیگر یک گیربکس ویک یا تاقان به سازه مذکور وصل می شود تا سایبان متحرک گردد .

در این مرحله  سازه رنگ آمیزی شده و پس از رنگ آمیزی تخته چوب بر روی سازه میخ پرچ شده وبا وصل آن به سازه جنس دلخواه مشتری با منگنه به سازه متصل می گردد. که پس از اتصال پارچه به سازه فرآیند تولید سایبان به اتمام رسیده و سایبان آماده نصب می باشد که تحویل تیم نصب جهت نصب می گردد.

ویژگی های سایبان کالسکه ای

سایبان کالسکه ای دارای ویژگی های زیادی بوده ولی یکی از اصلی ترین ویژگی های سایه بان کالسکه ای این می باشد که از طرفین محصور بوده و مانع ورود آب باران وبرف از کناره ها به مغازه و یا مانع ورود تابش مستقیم نور آفتاب از کناره ها می شود. که این موضوع باعث شده که سایه ای بسیار مناسب از طریق نصب سایه بان کالسکه ای ایجاد شود.

یکی دیگر از ویژگی های سایه بان کالسکه ای این است که به عنوان سایبان دکوری با ابعاد بسیار کوچک هم می توان سایه بان کالسکه ای را تولید نمود. واین امر موجب میشود که مشتری هزینه بسیار کمتری هم برای نصب سایه بان کالسکه ای به عنوان سایبان دکوری بپردازد.

یکی دیگر از ویژگی های سایه بان کالسکه ای ابن است که امکان درج تبلیغات بر روی سایه بان کالسکه ای فراهم می باشد.

می توان علاوه بر استفاده از جنبه های دیگر سایه بان کالسکه ای بابت جلوگیری از گرما در فصل تابستان و نفوذ آب باران و یا برف در فصل زمستان از جنبه های تبلیغاتی آن هم استفاده نمود .که البته به نظر این شرکت با توجه به قیمت مناسب این نوع از سایبان بهترین نوع و با صرفه ترین نوع تبلیغات محیطی به شمار می رود.

سایبان کالسکه ای

انواع سایبان کالسکه ای با در نظر گرفتن جنس روکش سایبان

1.سایه بان کالسکه ای با جنس پی وی سی

2. با جنس برزنت کانتینری

3. با جنس بنر

4. با جنس فلکس

5.سایه بان کالسکه ای با جنس نانو

البته سایه بان کالسکه ای با جنس بنر و فلکس به جهت اینکه قابلیت چاپ و درج تبلیغات را دارا می باشند،جهت تبلیغات بیشتر استفاده میشود و مشتریانی که قصد تبلیغات بر روی سایبان خود را ندارند، معمولا از جنس سایبان کالسکه ای با جنس کانتینری استفاده می کنند.

کارایی و کاربرد سایبان کالسکه ای

1.سایبان کالسکه ای تبلیغاتی

سایه بان کالسکه ای تبلیغاتی به جهت این که قیمت آن در مقایسه با سایر محصولات شرکت سایبان ایرانیان مقرون به صرفه بوده جز محصولات دارای استقبال فراوان این شرکت می باشد.

2.سایه بان کالسکه ای پاسیو،سایبان کالسکه ای بالکن وتراس

این نوع سایبان ها یکی دیگر از کارایی هایی است که در سایه بان کالسکه ای به شمار می رود و می توان این نوع سایبان را در این محل ها نیز اجرا نمود.

3.سایبان کالسکه ای باغ و سایه بان کالسکه ای ویلا

در باغ و ویلا نیز می توان این نوع سایبان را نصب نمود ویکی دیگر از کارایی های سایه بان کالسکه ای به شمار می رود.

4.سایبان کالسکه ای مغازه

این سایبان به عنوان سایبان مغازه نیز کاربرد دارد. بیشترین کارآیی سایبان کالسکه ای برای مغازه هایی است که از بغل آفتاب دارند یا دهنه مغازه آنها کوچک است.

سایبان کالسکه‌ای مغازه انتخاب محبوب صاحبان مغازه است که به دنبال محافظت از ویترین مغازه شما در برابر شرایط متغیر آب و هوایی یا ایجاد سایه بیشتر به مناطق بیرونی هستند. این نوع سایبان نه‌تنها از مغازه شما محافظت می‌کند، بلکه زیبایی مغازه شمارا بیشتر می‌کند که می‌تواند باعث جذب مشتری بیشتر شود. سایبان کالسکه‌ای مغازه در انواع و سبک‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید با توجه به سبک و معماری مغازه خود هرکدام را انتخاب کنید. استفاده از سایبان‌های کالسکه‌ای مغازه فقط محدود به انواع مغازه‌ها نمی­شود بلکه می‌توانید از این نوع سایبان در هتل‌ها، کافه‌ها، رستوران‌ها، فروشگاه‌ها استفاده کنید.

انواع سایبان کالسکه ای مغازه

سایبان های مغازه کالسکه ای در دو نوع مختلف ثابت و متحرک تولید می‌شوند. هر دو نوع از مغازه شما محافظت می‌کنند اما عملکرد متفاوتی دارند. سایبان‌های کالسکه‌ای مغازه ثابت بعد از نصب به‌طور دائم باز هستند و در هر نوع شرایط آب و هوایی از ویترین و مغازه شما محافظت می‌کنند.

در مقابل سایبان‌های کالسکه‌ای مغازه متحرک یا جمع شونده را می‌توانید باز و جمع کنید. این نوع به شما امکان می‌دهد در فصل زمستان هنگام آفتاب سایبان خود را ببندید تا آفتاب به فضای داخل مغازه بیاید و در فصل زمستان سایبان را بازکنید تا باران و برف به ویترین مغازه آسیب نرساند. بیشتر صاحبان مغازه از سایبان‌های کالسکه‌ای مغازه متحرک استفاده می­کنند زیرا مزایای بیشتری را به دارندگان آن ارائه می‌دهند.

البته باید بدانید که سایبان‌های کالسکه‌ای مغازه جمع شونده به دو نوع برقی و دستی تقسیم می‌شوند که تفاوت آن‌ها در نحوه اجرای باز و بسته کردن سایبان­های کالسکه‌ای است. در نسخه سایبان‌های کالسکه‌ای مغازه دستی شما با استفاده از چرخاندن میل‌لنگ دستی که یکسر آن به سایبان وصل است و انتهای آن آزاد است، سایبان را باز و بسته می‌کنید.

در نسخه سایبان‌های کالسکه‌ای مغازه برقی برای باز و بسته کردن سایبان کافی است کلید کنار سایبان را فشار دهید تا سایبان باز یا بسته شود، همچنین می‌توانید از ریموت کنترل از راه دور با سایبان خودکار کنید. نسخه‌های برقی سایبان کالسکه‌ای مغازه مدرن‌تر هستند و امکانات بیشتری مانند استفاده از سنسورها را ارائه می‌دهند.

سایبان کالسکه ای مغازه

5.سایبان کالسکه ای پنجره

یکی از کاربرد های سایبان کالسکه ای، استفاده در بالکن ها یا برای پوشش آفتاب از طریق پنجره یا درب است. سایه بان پنجره با توجه به اینکه امکان پوشش آفتاب از بغل را دارد و همچنین امکان تولید در ابعاد کوچک را دارد  میتواند گزینه ی مناسبی برای بالکن یا پنجره ها و در  باشد.

بیشتر مشتریان با توجه به قیمت مناسبی که این سایه بان نسبت به سایر سایبان ها دارد ترجیح می دهند از این نوع سایبان برای پنجره یا در یا بالکن استفاده کنند.

علت استقبال زیاد از سایبان کالسکه ای

1.مقاوم بودن

سایه بان کالسکه ای به جهت اینکه از کنارها به محل نصب نیز متصل می شوند و به تعبیر دیگر از همه اطراف مهار می شوند، دارای مقاومت بسیار زیادی خصوصا در برابر وزش بادهای سنگین هستند.

۲_محصور بودن سایه بان کالسکه ای و ظاهر زیبای آن

سایه بان کالسکه ای از همه اطراف محصور هستند واین محصور بودن موجب شده که نور خورشید و آب باران و یا برف قابلیت نفوذ را از کنارها نداشته باشد و علاوه بر آن دارای ظاهر خیلی زیبا و شیکی هستند که به همین جهت مورد استقبال قرار می گیرند.

 ۳-امکان انجام تبلیغات با قیمت مناسب

یکی دیگر از دلایل استقبال از سایه بان کالسکه ای امکان انجام تبلیغات بر روی سایه بان کالسکه ای با قیمت مناسب می باشد.

به طوری که مدیران  تبلیغات اغلب شرکت ها رو به تبلیغات برند محصول خود از طریق سایبان تبلیغاتی کالسکه ای اورده اند  که علت اصلی آن تبلیغات گسترده با هزینه ارزان بدون پرداخت مالیات می باشد.

آیا سایه بان کالسکه ای دارای ضمانت می باشد ؟

بله سایه بان کالسکه ای تولیدی شرکت سایبان ایرانیان دارای ضمانت دو ساله تعویض قطعات در صورت خرابی می باشد . در صورت خرابی فورا توسط تیم فنی شرکت سایبان ایرانیان اقدام به تعویض قطعات صورت می گیرد زیرا ما از کیفیت محصول خود مطمئن هستیم.

سایبان کالسکه ای

عوامل موثر در قیمت سایبان کالسکه ای

قیمت سایه بان کالسکه ای همیشه همراه با کیفیت مناسب مد نظر مشتریان عزیز بوده است.  قیمت سایه بان کالسکه ای به عوامل متعددی مثل نوع اسکلت ،جنس روکش ،ابعاد سایبان ،هزینه نصب بستگی دارد.  در ادامه نقش هریک در چرایی موثر بودن در قیمت خدمتتون ارایه می گردد؛ با ما همراه باشید.

1. نوع اسکلت

نوع اسکلت در قیمت سایبان کالسکه ای از این جهت موثر می باشد که سایبان کالسکه ای با دو نوع اسکلت آهنی و اسکلت آلومنیوم تولید میشود.

در صورتی که در ساخت سایه بان کالسکه ای از جنس سازه آلومنیوم استفاده شود به مراتب قیمت بیشتری نسبت به سازه با جنس آهن دارد.

2.جنس روکش سایبان

جنس روکش سایبان از این جهت موثر می باشد که سایه بان کالسکه ای با جنس روکش پی وی سی به مراتب گرانتر از سایه بان کالسکه ای با روکش کانتینری می باشد.

۳.ابعاد سایبان

ابعاد سایبان نیر در تعیین قیمت موثر است؛ زیرا سایه بان کالسکه ای با ابعاد بزرگتر به مراتب گرانتر از سایبان کالسکه ای با ابعاد کمتر می باشد.

سایبان کالسکه ای

آیا سایبان کالسکه ای قابلیت شستشو را دارد ؟

بله سایه بان کالسکه ای با مواد رایج موجود در بازار از طریق آغشته نمودن این مواد کاملا قابلیت شستشو را داشته و بعد از شستشو به مانند روزهای اولیه نصب سایبان تمیز و شفاف می گردد.

هیچ نیازی تا ۵ سال اولیه نصب سایبان برای تعویض روکش نیست وبا شستشوی سایبان تا ۵ سال اول نصب سایبان همانند روزهای اولیه نصب می گردد.

خرید سایبان کالسکه ای

سایه بان کالسکه ای نسبت به سایر سایبان ها دارای  قیمت مناسب تری است؛ اما کار ساخت و تولیدش سخت تر از سایر سایبان هاست.

این ممکن است شما فکر کنید سایبان کالسکه ای از مواد بی کیفیتی ساخته شده است. ولی درست است کار سایبان کالسکه ای سخت تر است،اما به دلیل استفاده از مواد کمتر در مقایسه با سایر سایبان ها اختلاف قیمت وجود دارد.

به همین دلیل سایه بان کالسکه ای بهترین گزینه است در صورتی که فضا و محل نصب اجازه دهد.

شرکت سایبان سازی ایرانیان علاوه بر تولید انواع سایبان خدمات تعمیر و نصب سایبان را نیز انجام می دهد.

شرکت سایبان سازی ایرانیان با کادر مجرب خود در تعمیر و نصب سایبان آماده ارائه خدمات به هموطنان سراسر ایران هست.

ساخت سایبان کالسکه ای

شما فقط کافیست: همانطور که روی صندلی در مغازه خود نشسته اید یا در خانه خود به فکر تعمیر یا تعویض روکش سایبان کالسکه ای خود هستید با شماره 09222358009 تماس بگیرید تا همکاران ما برای تعمیر و تعویض یا نصب در محل حاضر شوند.

در پایان خاطر نشان می گردد شما می توانید جهت مشاوره رایگان در خصوص هریک از آیتم های توضیح داده شده و اخذ راهنمایی موثر با ما تماس بگیرید.

pdfاین مقاله آموزشی

2 Comments

 1. منایی گفت:

  سلام خواستم بابت سایبان کالسکه ای با کیفیتی که ارائه دادید سپاسگزاری کنم.

  • sayehban-iranian گفت:

   سلام جناب ممنونم از حسن انتخاب شما.
   این باعث افتخار است که از مجموعه ما خرید داشتید و راضی بودید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *